8 بهترین برنامه های پرداخت در سال 2020 – CNET


Cropped image of teenage girl using mobile phone
Maskot/گتی ایماژ

در این دوره از اجتماعی فاصله, بسیاری از ما در حال احتمال دست زدن به پول نقد زیادی کمتر است. پس از همه COVID-19 ویروسی است و چه کسی می داند که در آن است که دلار در لایحه شده است ؟ به جای در نظر گرفتن شانس با سرما پول نقد آن را آسان تر و امن تر برای ارسال پول و دریافت و پرداختهای دیجیتالی.

تاسیس در سال 1998 پی پال یکی از اولین و مهمترین خدمات پرداخت آنلاین برای پیدا کردن جریان اصلی تصویب در ایالات متحده است. پس از یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان دیگر پدید آمده اند — بزرگ با تکنولوژی شرکت ها از جمله اپل و گوگل و سامسونگ; upstarts مانند Venmo و نقد و نهادی عظیم مانند Zelle. ما گرد محبوب ترین برنامه های است که شما می توانید در ایالات متحده به پرداخت هزینه برای کالا و خدمات, درخواست تماس با ما پرداخت و حرکت در اطراف. در اینجا چگونه آنها پشته.

ادامه مطلب: نحوه انتخاب یک کارت اعتباری پاداش

پاتریک هلند/CNET

اگر شما یک آی فون شما می توانید ارسال و دریافت پول به طور مستقیم از طریق برنامه پیام با اپل پول نقد. شما می توانید با استفاده از اپل پول نقد کارت اعتباری و یا کارت بدهی به صندوق پرداخت.

برای شروع یک معامله باز کردن پیام های برنامه را انتخاب کنید و یا ایجاد یک تماس جدید. شیر اپل پرداخت آیکون در پایین صفحه نمایش را انتخاب کنید یک مقدار و به آن ضربه بزنید درخواست و یا ارسال. اپل می گوید در آن طول می کشد یک تا سه روز برای انجام معاملات به پردازش می شود. اپل نقدی رایگان برای استفاده است — مگر اینکه شما را انتخاب کنید یک لحظه انتقال, که حداقل تضمین های پردازش در کمتر از 30 دقیقه اما همراه با 1% کارمزد. ما به عنوان خوانده شده اپل نقدی مبین.

تصویر توسط Jason Cipriani/CNET

نقد برنامه که قبلا شناخته شده به عنوان مربع شماره 1 امور مالی برنامه در فروشگاه App. هنگامی که شما ثبت نام شما اختصاص داده شده $Cashtag — صفحه نمایش خود را به نام. شما می توانید شناسایی مخاطبین خود را با استفاده از آدرس ایمیل و یا شماره تلفن.

هنگامی که شما اضافه کردن یک حساب بانکی و یا کارت اعتباری شما می توانید با ارسال درخواست و دریافت پول از طریق برنامه. تا زمانی که شما بودجه و دریافت و پرداخت از طریق حساب بانکی خود را وجود دارد هیچ هزینه و یا خارجی هزینه های معامله. اما هزینه وجود دارد — 3 ٪ از مبلغ معامله — اگر شما پرداخت با استفاده از یک کارت اعتباری است.

نقد برنامه به طور معمول طول می کشد بین یک تا سه روز به نقل و انتقال وجوه. یک گزینه وجود دارد برای دسترسی به پول خود را فورا اما شما شارژ اضافی 1.5% هزینه (با حداقل هزینه از 25 سنت). بیشتر بخوانید درباره میدان نقدی برنامه.

SOPA تصاویر/گتی ایماژ

Google Pay جایگزین کیف پول گوگل و اندروید پرداخت در سال 2018 است. شما می توانید استفاده از آن را به پرداخت هزینه برای کالا و خدمات و همچنین ارسال و دریافت پول.

در حالی که اپل پرداخت است منحصر به فرد به کاربران آیفون هر کسی با یک حساب جیمیل می توانید با استفاده از گوگل پرداخت. شما می توانید آن را به طور مستقیم از طریق گوگل پرداخت نرم افزار و یا مرورگر خود را به pay.google.com. انتقال به کارت بانکی معمولا 24 ساعت طول می کشد در حالی که انتقال به یک حساب بانکی مرتبط می تواند تا پنج روز است. وجود دارد بدون هزینه های معامله به استفاده از گوگل پرداخت. چگونه به راه اندازی گوگل پرداخت تلفن همراه آندروید خود را.

homas Trutschel/Photothek via Getty Images

یکی از اولین سیستم عامل های دیجیتال, پرداخت, پی پال رایگان است برای استفاده از زمانی که آن را متصل به یک حساب بانکی (و یا شما یک پی پال پول نقد به حساب بانکی). اگر شما شروع یک معامله با استفاده از یک کارت اعتباری وجود دارد 2.9% هزینه. استاندارد انتقال می تواند یک تا سه روز به نشان می دهد تا در حساب خود را. فوری نقل و انتقالات نشان می دهد تا بلافاصله اما در حال شارژ 1% کارمزد. بیشتر بخوانید درباره پی پال.

گتی ایماژ

متعلق به پی پال Venmo سوم محبوب ترین امور مالی برنامه در فروشگاه App. هنگامی که شما آن را دانلود کنید شما می توانید ارسال و یا درخواست پول به و یا از هر کس دیگری در آمریکا با Venmo حساب. از آن رایگان است را به عنوان طولانی به عنوان پرداخت می آید از یک حساب بانکی, کارت بانکی یا کارت اعتباری بدهی. برای پرداخت بودجه توسط یک کارت اعتباری Venmo اتهامات 3 درصد کارمزد.

انتقال به یک حساب بانکی به طور کلی بین یک تا سه روز روشن است. وجود دارد یک گزینه برای یک لحظه انتقال است که پردازش در 30 دقیقه یا کمتر. کسانی که در حال شارژ اضافی 1% کارمزد.

Zelle

متعلق به جمعی از 10 ما موسسات مالی از جمله بانک مرکزی آمریکا یکی از سرمایه و جی پی مورگان Zelle اجازه می دهد تا شما را به انتقال وجوه به طور مستقیم بین حساب های بانکی. هیچ نرم افزار برای دانلود و یا حساب به راه اندازی. فقط با وارد کردن آدرس ایمیل و یا شماره تلفن شخص شما می خواهید به پرداخت و بوم: معامله فوری است و همه از اطلاعات تماس خود را و جزئیات حساب بانکی خصوصی باقی می ماند.

شما می توانید دانلود Zelle برنامه و یا استفاده از آن در وب سایت بانک خود اگر آن را یکی از 30-به علاوه موسسات که از آن پشتیبانی می کند. (همه بانک ها و اتحادیه های اعتباری شرکت کنند اما بیشتر انجام دهید.) در حالی که Zelle نمی خواهد اتهام شما را به ارسال و یا دریافت پول برخی از بانک ها ممکن است اعمال می شود هزینه ها به معاملات انجام شده با استفاده از فن آوری است. بیشتر بخوانید درباره Zelle.

بیشتر بخوانید: من روشن به گوگل پرداخت از سامسونگ پرداخت و نیست و به عقب نگاه کرد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>