زوکربرگ بودجه محققان فشار Facebook برای جلوگیری از ‘آتش’ posts – CNET


Facebook CEO Mark Zuckerberg

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل

Stephen Shankland/CNET

Facebook اجرایی مارک زوکربرگ یکی دیگر از گروه فشار خود را رسانه های اجتماعی به انجام بهتر در دست زدن به امروز نگرانی بیش از نژادپرستی تظاهرات در مورد آن و پاسخ پلیس به کسانی که در تظاهرات. یک گروه از 143 دانشمندان بودجه چان زوکربرگ ابتکار یا چان زوکربرگ Biohub دعوت یک قوی تر تلاش برای جلوگیری از اطلاعات غلط و التهابی پست در Facebook.

در نامه منتشر شده شنبه, محققان گفت: Facebook اجازه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “گسترش هر دو اطلاعات غلط و آتش زا اظهارات در Facebook” را دنبال نمی کند و خود را در برابر سیاست های تحریک به خشونت که آن را اجازه پایه مغلوب ساختن پیشی جستن پست که گفت: در بخش “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

“ما مصرانه از شما برای در نظر گرفتن سیاست های سختگیرانه تر بر اطلاعات غلط و آتش زا زبان که به ضرر مردم و یا گروه های از مردم به خصوص در آب و هوای فعلی ما است که دست و پنجه نرم کردن با نژادی و بی عدالتی گفت:” دانشمندان همه آنها هستند و یا بودند بودجه چان زوکربرگ ابتکار یا چان زوکربرگ Biohub.

این Chan زوکربرگ ابتکار بشردوستانه سازمان به نام بعد از Zuckberg و همسرش پریسیلا چان و چان زوکربرگ Biohub غیر انتفاعی موسسه تحقیقات پزشکی. وابسته محققان اغلب برای کار معتبر موسسات دانشگاهی مانند دانشگاه استنفورد, دانشگاه کالیفرنیا, دانشگاه ییل و گسترده موسسه MIT و هاروارد.

وابسته محققان با اضافه کردن یک صدای جدید به نگرانی از غیر خودی و Facebook را در مورد کارکنان شرکت سیاست ها و شیوه های میان گسترده ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر ایالات متحده است. مرگ جورج فلوید 46 ساله در مینیاپولیس که پس از یک پلیس سفیدپوست دوخته و او را به زمین با زانو به گردن موجب شد. این تظاهرات باعث پرقدرت پاسخ توسط پلیس و توییت با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “نظم و قانون” در تمام حروف.

این Chan زوکربرگ ابتکار در بیانیه ای گفت که دفاتر و کارکنان عملیات و ماموریت های جداگانه از کسانی که از Facebook. “ما سپاسگزار برای ما کارکنان و همکاران و دریافت در این کار ما به احترام حق خود را به صدای نظرات خود را از جمله در Facebook سیاست” سازمان گفت.

به طور مشابه چان زوکربرگ Biohub در بیانیه ای گفت که آن را جدا از Facebook و احترام به حقوق کارکنان و محققان به صدای نظرات خود را.

Facebook نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رسانه های اجتماعی یک راه بسیار خوبی برای مردم را به ماندن در تماس و ارتباط برقرار کنند اما آن را تحت موشکافی سال به دلیل مشکلات مانند مزاحمت سایبری و انتخابات دستکاری. نگرانی های شدید تر در حال حاضر با این بیماری همه گیر کوروناویروس و اعتراضات نژادی و نابرابری. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا فرمان اجرایی در نظر گرفته شده برای محافظت از جناح راست صدای در سیستم عامل رسانه های اجتماعی که او را به اتهام بدون مدرک هستند سانسور محافظه کاران است.

توییتر به دنبال یک فعال تر موضع از Facebook حذف پست ها و یا اضافه کردن برچسب های هشدار دهنده. زوکربرگ در دفاع از Facebook موضع اما در روز جمعه گفت: این شرکت بررسی خواهد شد برخی از سیاست.

همچنین در روز جمعه Facebook ارائه مشاوره به مردم نظارت Facebook گروه در هنگام دست زدن به مسائل نژادی. یک نکته: “اگر شما مدیر/مدیر تیم شامل نمی شود نمایندگی از جوامع نهفته ایجاد فرصت های جدید و متنوع اعضا برای پیوستن به تیم خود را” Facebook گفت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سیاه زندگی موضوع: چگونه شما می توانید اقدام امروز


4:11

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>