رستوران ونکوور گریه ناپاک پس از موقت COVID-19 پاسیو اجازه رد

یک رستوران ونکوور می گوید: از آن رد شد مجوز تحت این شهر جدید موقت تسریع پاسیو مجوز است و در صورت داشتن مشکل گرفتن پاسخ از این شهرستان به عنوان به همین دلیل است.

اما این شهر می گوید: این شرکت نمی واجد شرایط برای این برنامه آن را به عنوان در حال حاضر نوشته شده است.

شهر پرده برداری از جدید روند مجوز در ژوئن 1, با هدف ارائه رستوران بیشتر صندلی در فضای باز در طول تابستان برای کمک به کاهش خطر ابتلا به COVID-19.

ادامه مطلب: ونکوور مسائل مربوط به پیاده رو پاسیو اجازه گسترش برنامه به کارخانه های لبنی

تحت این برنامه ها می توانند به صورت موقت صندلی بسط در پیاده رو خیابان و یا فضاهای پارکینگ. این شهرستان گفت: روز شنبه آن را صادر کرده است اول آن 14 مجوز تحت برنامه.

در یک Instragram, پست, Como Taperia در خیابان اصلی گفت: آن اعطا شد گسترش مشروب گواهینامه شنیده بود از همکاران و “افراد نزدیک به شهر کانال ها” نرم افزار آسان خواهد بود که کسب و کار خود را تا به حال استفاده شده است در یک شهر بحث به عنوان مثال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده این پست در Instagram

ویرانگر اخبار دیروز از شهر ونکوور: ما پاسیو نرم افزار تحت TEPP محروم شده است. ما تصمیم گرفته اند که ما باید به طور موقت ما بستن درب دوباره پس فردا ، برای 2 سال ما تلاش کردیم که باز گفت و گو با شهر ونکوور و کار با آنها را به پاسیو تصویب در امتداد خیابان اصلی. پیمانکاران ما تا به حال هیچ چیز اما یک زمان سخت شدن هر راست همین دلیل یا چرا ما همیشه می خواهم قادر به گرفتن یک پاسیو. هنگامی که ما شنیده در مورد TEPP (موقت تسریع پاسیو برنامه) ما هیجان زده شدند. ما در دوران وخیم و تسریع پاسیو مجوزها ضروری برای رستوران ها برای زنده ماندن. ما اعمال می شود و به سرعت دریافت ما مشروب مجوز برای ما پیشنهاد پاسیو از استان بریتیش کلمبیا. هفته گذشته ما با دریافت یک ایمیل از شهر ونکوور بیان یک نرم افزار مورد نیاز بود با آنها. نشده است یک فرآیند آسان است. پس از صحبت با برخی از همکاران و افراد نزدیک به شهر کانال ها به ما گفته شد بخشی مربوط به شهر ونکوور در حال حاضر می تواند آسان و ما تا به حال ذکر شده است در یک شهر بحث به عنوان یک مثال مثبت و تصویب شد ، ما اقدام به خرید مبلمان پاسیو و اطلاع از 10 کارکنان ما دوباره باز و می تواند آنها را استخدام برگشت. متاسفانه ما در بر داشت خارج از شهر دیروز که ما نمی واجد شرایط زیر TEPP. به ما گفته شد که “این پیچیده” “ما لازم نیست که زمان برای رسیدن به آن” و “ما ممکن است به فایل های خود را در چند روز یا هفته”. ما نمی باید هفته منتظر این شهرستان در طول این زمان. ما شده ایم برخورد با این شهر پس از ما باز پس از صرف هزاران دلار در نقشه های معماری, مشاوران حقوقی و کار. پتانسیل درآمد از دست داد که بیش از یک سال و نیم بوده است ، ما 58 کرسی شده اند و درخواست برای 16 کرسی در خیابان اصلی. ما باید رونق از ما باز با این امید که در نهایت گرفتن یک پاسیو در فضای بزرگ کردن جلو. عامل 50 درصد در داخل بدون پاسیو را به ما نزدیک دوباره در حال حاضر و دوباره فکر می کنم استراتژی ما. با تشکر از همه کسانی که بیرون آمد چند هفته گذشته. ما از دست شما و همه کارکنان ما در فضای ما و که نگاه اجمالی کمی از ما تا به حال از آنچه آن را مانند به لذت بردن از یک تاپا خارج

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط ¿CóMO? Taperia (@comotaperia) در

“ما اقدام به خرید مبلمان پاسیو و اطلاع از 10 کارکنان ما بازگشایی و می تواند آنها را استخدام برگشت گفت:” شرکت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اما این رستوران می گوید آن را آموخته جمعه که آن را نمی واجد شرایط برای معافیت.

ونکوور برطرف محدودیت در رستوران ها به کمک COVID-19 بازیابی

ونکوور برطرف محدودیت در رستوران ها به کمک COVID-19 بازیابی

“به ما گفته شد که” این پیچیده,’ ‘ما لازم نیست که زمان برای رسیدن به آن’ و ما ممکن است به فایل های خود را در چند روز یا هفته,'” نوشت: این شرکت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما نمی باید هفته صبر کنید برای شرکت در این زمان.”

ادامه مطلب: ونکوور شورای آرا به سهولت در پاسیو محدودیت در میان COVID-19

در بیانیه ای شهر ونکوور گفت که اولین پاسیو و فضاهای آن را تصویب تحت برنامه هستند کسانی که در برخورد با بسط بر روی املاک شهرستان که در آن می توانید روند در دو روز کسب و کار.

“پاسیو نرم افزار Como Taperia ارسال شده است در مالکیت خصوصی است که به ارمغان می آورد مجموعه ای متفاوت از الزامات” گفت: این شهرستان است.

“شهر کارکنان سخت در حال کار برای گسترش برنامه به مجوز موقت پتیس در مالکیت خصوصی و کار با کسب و کار است که ارائه مالکیت خصوصی برنامه موقت گزینه است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این شهرستان می گوید: همچنین کار بر روی پیشنهاد تغییرات آیین نامه اجرایی شورای بررسی است که می تواند اجازه می دهد راحت تر اجازه گسترش پتیس در مالکیت خصوصی.

ونکوور شهردار کندی استوارت همچنین در پاسخ به این رستوران در رسانه های اجتماعی گفت: او می خواهم به کار با شورا به تصویب آیین نامه اجرایی آن تغییرات “ASAP.”

Como Taperia می گوید در عین حال آن را نمی توانیم به کار در 50 درصد ظرفیت به عنوان مورد نیاز توسط بهداشت عمومی سفارش — بدون پاسیو و باید به دوباره.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>