تا به 700,000 دست در جهانی اعتبار پس از coronavirus اضطراری برنامه های کاربردی, آمار و ارقام نشان می دهد

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

حدود 700000 نفر اعمال می شود که برای جهانی اعتباری به عنوان coronavirus اضطراری ضربه معیشت خود را دریافت نکرده اند به گونه آمار و ارقام نشان می دهد.

یک سوم از متقاضیان بسیار مورد انتقاد قرار دارد بهره مند بودند رد یا انصراف برنامه های کاربردی – یک رای است که “شوکه و وحشت زده” آن تبدیل به دولت به جزر و مد را بیش از یک کار MP می گوید.

اما یک وزیر را متهم به کار یک “ضعیف تلاش برای لکه دار کردن اعتبار جهانی” اصرار مردم بیشتر از همیشه قبل از دریافت کمک در زمان.

ردیف شرح زیر بخش برای کار و حقوق بازنشستگی (DWP) بودن deluged با یک اقدام بی سابقه دو میلیون و ادعا می کند برای بهره مندی از این بیماری همه گیر رخ داد.

متقاضیان اعتراض کردند که وب سایت زمین به خزیدن و است که آنها قادر به دریافت از طریق یک خط تلفن – دریافت کرده است که متناوب 2.2 میلیون تماس در یک روز به تنهایی.

در حال حاضر DWP نشان داده است که یک سوم از 800,000 متقاضیان در دو هفته اول ماه اضطراری ناموفق بودند که بدان معنی است که در اطراف 260,000 دریافت کرده اند هیچ چیز نیست.

ادعای بودند یا “بسته با توجه به رد صلاحیت” خارج و یا رد کرد چرا که کسی تا به حال برخی از درآمد.

این DWP می گوید که قادر به ارائه آمار برای آوریل و مه که – اگر همان نرخ رد ادامه داد: – شماره های از دست رفته را رشد حدود 450,000.

مقامات استدلال می کنند برخی از مردم “قرار داده و در نظری ادعا می کند”, از, خارج, در حالی که دیگران خواهد شد که پس از آن رفته بر روی کردند طرح ساخت آنها فاقد شرایط لازم.

اما پرداخت افزونگی شمارش به عنوان درآمد بالقوه دلیلی برای رد جویی £16,000 رد صلاحیت افراد از اعتبار جهانی در دسترس نباشد.

منتقدان از سود که با هم ادغام شدند دستمزد بالا-یو پی اس از کار فواید و مزایای مسکن به پرداخت تنها می گویند بسیاری از, برای اولین بار متقاضیان خواهد شوکه شده اند در چه بی گذشت است.

“از اولین 800,000 مردم به دنبال کمک از اعتبار جهانی پس از بحران آغاز شد, یک سوم کردم هیچ چیز نیست. نه یک پنی” گفت: Neil Coyle کار MP برای Bermondsey و Southwark.

“این خواهد شد که شوکه شده و وحشت زده مردم ادعا کمک به که مشغول به کار و کمک از طریق مالیات و بیمه ملی.

“کار مردم سزاوار به می دانم که آنها می توانید تکیه بر روی عملکرد سیستم تامین اجتماعی برای حمایت از آنها به آن نیاز دارند. متاسفانه اعتبار جهانی تنها ادامه خواهد داد به آنها اجازه پایین.”

اما درخت وزیر رفاه تحویل گفت: “این یکی دیگر از ضعیف تلاش برای لکه دار کردن اعتبار جهانی.

“البته برای طیف وسیعی از دلایل هر کس نمی خواهد واجد شرایط در حال حاضر آنها اعمال می شود — آن را بیش از حد ساده انگارانه به پرش به این نتیجه رسیدند که آنها پشتیبانی نمی شود ما خالص ایمنی سیستم رفاه.”

وزیر اصرار اعتبار جهانی بود “مخدوش منتقدان آن” اضافه کرد: “یک رکورد تعداد کسانی که واجد شرایط برای دریافت پشتیبانی آن را به طور کامل و در زمان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>