اعتماد دولت را از دست داده و کوروناویروس در حال حاضر واگرا در امتداد Brexit خطوط گسل

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

آن را تحت سلطه اخبار و بحث های عمومی برای نزدیک به نیم دهه است. در حال حاضر به نظر می رسد حتی جهانی همه گیر و 40 ، 000 نفر در حال مرگ می تواند متحد بریتانیا بیش از Brexit.

نگرش نسبت به بلند کردن اجسام از coronavirus مستند در حال حاضر به نظر می رسد واگرا در امتداد طولانی باقی می ماند و ترک خطوط گسل تحقیقات نشان می دهد.

افرادی که خارج از اتحادیه اروپا هستند احتمال بیشتری برای اعتماد دولت را از دست داده و به Covid-19 بحران و زمان کاستن از محدودیت.

اما کسانی که رای دادند به ماندن در بلوک ظاهر می شود کمتر تمایل به این باور بوریس جانسون رو گرفتن از وضعیت و ترس دوم سنبله خواهد آمد به عنوان یک نتیجه.

این اطلاعات بخشی از تحقیقات توسط کالج کینگ لندن – همچنین نشان می دهد یک سوم کوچکتر گروه وجود دارد: کسانی که حداقل در مورد بحران بهداشت و فقط می خواهید برای پایان دادن به ادامه محدودیت.

مردم با این دیدگاه آمده از هر دو طرف مبارزه با تروریسم در اروپا بحث و عمدتا در مورد تاثیر مالی از اقدامات کنونی.

یافته های وارد شده از طریق یک ایپسوس موری نظرسنجی نشان می دهد یک تضاد کامل با نگرش فقط دو ماه پیش زمانی که وجود دارد تقریبا توافق جهانی در یک مستند در میان انگلیسی ها.

در آغاز مارس حدود 90 درصد از ما برآورد شد برای حمایت از اقدامات دولت است.

“ما رفت به مستند فوق العاده یکپارچه با نه در 10 از حمایت از این اقدامات می گوید:” استاد بابی دافی مدیر موسسه سیاست در کالج کینگ لندن است. “اما ما در حال تبدیل شدن به خیلی بیشتر تقسیم در راه است.

“در خصوص دیدگاه ما در حال حاضر هماهنگی بسیار واضح تر با ما در زمینه سیاسی هویت.”

از کسانی که اعتماد از اقدامات دولت – به نام اعتماد گروه – برخی از 63 درصد رای برای مبارزه با تروریسم در اروپا. اما از کسانی که بیشتر انتقادی – برچسب مخالف گروه – فقط 33 درصد بودند وضعیت افراد در سال 2016.

“این اعتماد به گروه فقط به عنوان بالا به نگرانی در مورد سلامتی مستقیم خطرات به عنوان مخالف گروه می گوید:” استاد دافی. “اما آنها کاملا دیدگاه های مختلف از دولت را پاسخ. این اعتماد در حال قرار دادن ایمان خود را در دولت مخالف بسیار واضح هستند و تنها 4 درصد فکر کردن دولت به انجام یک کار خوب است.”

در مجموع 38 درصد از مردم نظرسنجی اعتماد دولت و 38 درصد نیست. باقی مانده 24 درصد کسانی که احساس بحران بود که پر از شکوفه و می خواست بازگشت به حالت عادی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>