این دوگانه ای به $80 و هرگز ارزان – CNET


vantrue-n2

Vantrue

حتی اگر شما ممکن است رانندگی بسیاری در حال حاضر همه گیر نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. و هنگامی که جهان به حالت عادی برمی گرداند – که آن را — شما می توانید تکیه بر dashcams به ضبط همه چیز در رفتن در مقابل وسیله نقلیه خود را که آیا آن را یک نامنظم راننده و یا یک بارش شهاب سنگ باران توپ های آتشین از آسمان. به عنوان یک قاعده کلی dashcams عالی هستند برای سوار-نقطه رانندگان به خصوص dual-مدل های دوربین است که می تواند رکورد عمل هر دو در خارج و داخل ماشین. و شما می دانید چه ؟ روز پدر است فقط چند هفته فاصله دارد و این نوع هدیه ای که “پدر” روی آن نوشته شده است. فقط داره می گه.

ادامه مطلب: بهترین dashcams شما می توانید خرید در سال 2020

Vantrue

همچنین در فروش: در حال حاضر شما می توانید Vantrue N2 نرم افزار Uber دو Dash Cam برای $120 با کد تخفیف CNETVTN2 در پرداخت.

اگر شما یک سواری-نقطه راننده ای به این است که سفارشی ساخته شده برای شما با هر دو جلو و دوربین عقب رو. آنها می توانند هر دو ضبط ویدئو به طور همزمان. هر دو full HD و استخدام IR Led برای افزایش شب ضبط. علاوه بر این N2 شامل حلقه ضبط تشخیص برخورد و اختیاری سخت سیمی تشخیص حرکت.

Vantrue

در حال حاضر — در حالی که منابع آخرین name Vantrue N1 Pro Mini Dash Cam $52 هنگامی که شما درخواست کد تبلیغی CNETVTN1 در پرداخت. به طور معمول آن را در قیمت 80 دلار و این کمترین قیمت ما تا کنون دیده ام برای این مدل است.

حتی برای یک ای به این مدل کوچک است. این اقدامات فقط 2.5 1.5 0.9 اینچ و طراحی شده است برای مکش-جام شیشه جلو اتومبیل خود را. از ویژگی های عاقلانه آن است کامل 1,920×1,080p وضوح HD, شب, چشم انداز-قابلیت time-lapse ضبط و ضبط حلقه.

به روز رسانی: ببخشید این معامله منقضی شده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Dashcams: آن زمان برای شما برای دریافت یک ؟


4:42


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>