بهترین بازی صندلی به صندلی خود را در برای سال 2020 – CNET


49-gaming-chairs
سارا تو/CNET

اگر شما به یک بازی اختصاص داده شده صندلی است یک نوع از بازی چرخ دنده است که شما همیشه مخفیانه می خواستم این خلاصه ای از قانع کننده ترین گزینه باید کاهش حدس و گمان در شکار خود را. بهترین بازی صندلی برای نیازهای خود را باید یکی که هر دو راحت و ارگونومیک است که همیشه به راحتی جمع آوری آنلاین.

یکی از چالش های است که بسیاری از بازی کنسول صندلی نگاه همان و ارائه مجموعه ای گیج کننده از ویژگی ها: چرم faux در مقابل مش مش تنفس خالی armrests قابل تنظیم پشتی و کمری بالش پشتیبانی شیب مکانیسم زیر پایی, بازی, تاشو سطل صندلی سوپاپ ماشین ، و یک صندلی چیزی است که شما واقعا نیاز دست اول (شاید نه دست…) با تجربه برای قضاوت.

صندلی تست شده در اینجا (و بسیاری از آنهایی که ما تحقیق) سهم بسیاری از شباهت ها: قابل تنظیم عنکبوت پایگاه و 3D/4D armrests که حرکت به جلو و پایین و چرخش به سمت داخل و خارج. دیگر شباهت ها عبارتند از: کاستور و چرخ کمری پشتیبانی و صندلی و بالشتک برای راحتی فوق العاده و ارگونومیک بازی. همه آنها مناسب خواهد بود به عنوان یک صندلی اداری نیز هست. فراتر از آن, در جستجوی خود را برای بهترین بازی صندلی خوب داشتن پشتی و کمری پشتیبانی ضروری است — شما باید به دنبال یک بازی ویدئویی صندلی که محکم خود را مناسب اندازه و کمری پشتیبانی شما نیاز دارید.

این Maingear Forma است کاربردی و انعطاف پذیر و محکم و جامد میانه-of-the-road انتخاب اگر شما به دنبال یک بازی خوب صندلی راحت با فوم کوسن بالش. شما می توانید مفصل گردنده 360 درجه و تکیه تقریبا 180 درجه در آن است و نه بیش از نوک کلیدی برای بهترین تجربه بازی. با وزن حد 330 پوند, آن, نیز, بازی, صندلی مناسب ترین برای, اجازه دهید بگویم “بزرگ و بلند” غیر فعال پرنیان انواع. طراحی ارگونومیک و بالشتک حمایت از ظرفیت وزن تا 330 پوند است. صندلی شامل یک حافظه خوب کف سر بالش (برای حمایت از گردن) و کمری بالش تکیه گاه. در شرایط حداکثر راحتی از آن آمد در جایگاه دوم در این ارزیابی پس از پایان Secretlab صندلی. این فرضی است که در تحت پوشش چرم faux بیش از یک قاب فولادی با آلیاژ آلومینیوم پایه, بنابراین آن را به خوبی کار می کنند به عنوان یک صندلی اداری ارگونومیک بیش از حد. کاستورهای فوق العاده آرام و ارتفاع صندلی قابل تنظیم است از 14.2 به 18.1 اینچ است.

ادامه مطلب: بهترین بازی رایانه های شخصی برای سال 2020

حداقل DXRacer شد تا جلو در بیان این gaming صندلی برای افراد زیر 6 پا با ظرفیت وزن 225 پوند یا کمتر است. این یک صندلی مناسب برای بزرگ و بلند کاربران است. هنوز هم من قادر به دریافت 6-پا 225-plus-پوند قاب در آن منطقی هست. این محکم گردان صندلی تحت پوشش پلی اورتان چرم faux بیش از یک قاب فلزی با یک شیب شعاع 135 درجه و ارمرستس. بالا پشت صندلی خود را وزن حدود 55 پوند و می آید با هر دو قابل تنظیم فوم زیرسری بالش و پشتیبانی کمری کوسن و پشتی و بالش. بهترین بازی صندلی برای کمال رنگ هماهنگ افسانه شمال اروپا می آید در سیاه و سفید با چهار های مختلف برجسته گزینه های رنگ: سبز و آبی و قرمز و زرد.

ادامه مطلب: بهترین لپ تاپ های بازی برای سال 2020

DXRacer دست خوش پیشامد میشه سری دارای ظرفیت وزن 220 پوند یا کمتر پس از آن بهترین بازی صندلی برای هر کسی که بزرگ و بلند قاب و نیاز به یک بیت از اتاق اضافی در صندلی خود را. آن است که راحت بازی صندلی ، آن است که ارگونومی طراحی شده با ارتفاع قابل تنظیم پشتیبانی کمری کوسن و بالش بالش و می تواند کج به 135 درجه, ساخت راحت عقب و جلو کردن آسان حتی اگر شما در حال نشستن برای مدت زمان طولانی. با وجود وزن محدودیت های ما را دوست داشت که آن را در زمان کمی کمتر و با آن کاستورهای به راحتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک صندلی اداری ارگونومیک.

ادامه مطلب: بهترین کارت گرافیک برای گیمر ها و طراحان

ما خواسته نمونه ما پرستاران که بازی صندلی آنها فکر کردم بهترین بازی صندلی به طور کلی, و آنها تقریبا به اتفاق آرا توافق کردند که این Secretlab Titan 2020 سری. تیتان بزرگ پشتی با گسترده کمری بالش کوسن و پشتیبانی از افرادی که تا 6 فوت و 7 اینچ و وزن 290 پوند است. آن نیز سبک است. این بازی تاشو نیست فقط جایی برای نشستن و آن را اجازه می دهد تا شما دروغ تقریبا به طور کامل به عقب و فوم با چگالی بالا سر بالش سخاوتمندانه به اندازه یک درجه یک تجربه بازی. داخلی کوسن کمری قابل تنظیم است به عنوان armrests. در واقع armrests می تواند مانع شدن مفصل گردنده رو به عقب و رو به جلو چرخش و بالا و پایین و اسلاید گسترده تر و باریک برای راحتی فوق العاده.

Secretlab نیز برنامه ریزی special edition مدل در حال حاضر در دسترس برای پیشسفارش. آنها طیف وسیعی از بتمن را, بازی تاج و تخت تم (شاید نه آنچه شما می خواهید برای یک صندلی اداری, اما چه کسی قضاوت?) و اضافه کردن 30 دلار به قیمت.

بیشتر برای علاقهمندان به بازی از CNET

در اصل منتشر شده در پاییز سال 2019 و اغلب به روز شده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>