مکان های عبادت مجموعه به بازگشایی برای نماز خصوصی در ماه ژوئن

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

کلیساها و دیگر اماکن عبادت قادر خواهد بود برای باز کردن نماز خصوصی از 15 ژوئن دولت اعلام کرده است.

خیابان داونینگ گفت: اندازه گیری اجازه می دهد بازگشت به عبادت در “امن Covid-secure راه است که خطر انتقال بیشتر”.

این گروه در جلسات و مراسم عروسی و دیگر خدمات را هنوز هم اجازه داده نمی شود.

مکان های عبادت را تنها به طور کامل بازگشایی زیر گام سوم از طرح دولت برای لغو محدودیت – است که برنامه ریزی شده تا حداقل 4 ماه جولای.

جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت: “حصول اطمینان از مکان عبادت می توانید با باز کردن دوباره با شروع نماز خصوصی افراد شده است اولویت من است.

“سهم خود را به منافع مشترک کشور ما روشن است به عنوان مکان آرامش و آسایش و ثبات و عزت. و نیاز به آنها بیشتر به ما آب و عدم قطعیت از این بیماری همه گیر.

“من خوشحال هستم که نخست وزیر اعلام کرده است که انتظار این است که این اتفاق می افتد از 15 ژوئن. به عنوان جوامع وزیر من کار کرده اند و با ایمان به رهبران و نمایندگان برای آماده سازی هدایت است که تضمین می کند این می تواند انجام شود با خیال راحت.

“مردم از همه ادیان فراوانی نشان داده اند صبر و تحمل قادر به مناسبت عید پاک, عید فطر, ماه رمضان, یا Vaisakhi با دوستان و خانواده در روش سنتی است.

“همانطور که ما در کنترل این ویروس ما در حال حاضر قادر به حرکت به جلو با محدود اما مهم بازگشت به خانه از عبادت است.”

کلیسای انگلستان بسته تمام ساختمان آن در 22 مارس معنی مجالس ترحیم می تواند تنها در crematoriums یا graveside.

ماه گذشته یک گروه ضربت دولت با رهبران مذهبی راه اندازی شد به منظور توسعه یک طرح برای فعال کردن مرحله به مرحله و امن بازگشایی ساختمان های مذهبی.

“نخست وزیر به رسمیت می شناسد چقدر مهم است در این زمان بی سابقه برای مردم به فضا منعکس و دعا برای اتصال با ایمان خود و قادر به سوگواری برای عزیزان خود گفت:” هیچ یک از 10 سخنگو.

“این ساعت بسیار سپاسگزار به مردم از همه مذاهب و هیچ, که به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و در انجام این کار خود را محافظت کنند.

“ما برنامه ریزی برای باز کردن مکان عبادت فردی نماز در امن Covid-secure راه که می کند در معرض خطر بیشتر انتقال است.”

خیابان داونینگ گفت: تغییر خواهد تنها ساخته می شود اگر دولت پنج آزمون برای کاهش مستند ملاقات کرد.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>