Elon Musk ‘با توجه به gigafactory بریستول’ برای افزایش تولید وسایل نقلیه الکتریکی

در ژوئن 2, Elon Musk در توئیتر خود نوشت: “خاموش توییتر برای مدتی.” آن دو روز قبل از Space X پرتاب موشک مستقر 60 جدید ماهواره آمد و فقط بعد از اولین فضای تجاری پرواز به ارائه فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی. وجود دارد بدون هیچ توضیحی.

اما آن پدید آمده چند میلیاردر تسلا سرمایه دار خیلی مهم ممکن است در واقع شده است در یک پرواز مراجعه به بریستول در غرب انگلستان است.

با توجه به زمانفضا X موسس و تسلا اجرایی پرواز در جت خصوصی خود را به فرودگاه لوتن لندن به صورت شتابزده در سفر به انگلستان به بازرسی ممکن است کارخانه جدید برای اتومبیل های برقی.

پس آنلاین حدس و گمان است که آقای مشک تا به حال سوار یک موشک خود را و یا به پناهگاه های مخفی برای جلوگیری از coronavirus جدی تر شایعات شروع به پدیدار شود که دولت بریتانیا در بخش تجارت بین المللی اخیرا در lookout برای یک تا چهار میلیون متر مربع ساختمان های تجاری است.

بیشتر به طور خاص, آن است که تصور چنین طرح بزرگی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای “gigafactory” – یک مرکز برای تولید خودروهای برقی و باتری.


تسلا در حال حاضر دارای یکی از این ساختمان خارج رنو در نوادا است. هر چند ناقص از آن در حال حاضر تولید این شرکت مدل 3 موتور الکتریکی و باتری بسته در کنار تسلا ذخیره سازی انرژی محصولات انرژی صفحه اصلی باتری Powerwall و Powerpack – این نسخه تجاری.

هنگامی که کامل تسلا انتظار ما Gigafactory به بزرگترین ساختمان در جهان – و به طور کامل طراحی شده توسط منابع انرژی تجدید پذیر.

با توجه به اموال هفته, گروه تجارت بین المللی شده است نزدیک شدن به محلی شرکت مشارکت در بریتانیا درخواست اطلاعات در مورد سایت از 130 هکتار یا بیشتر ظاهرا به امید فریبنده برقی تولید کنندگان ماشین.

یک سایت است که بنا به گزارش ها نزدیک شده است در هفته های اخیر در مورد این که آیا آن می تواند برگزاری یک gigafactory است جاذبه 650 هکتار محل در نزدیکی بریستول که یک بار سایت از یک BAE کارخانه.

مشک است که قبلا در نظر گرفته بریتانیا به عنوان یک تولید اروپا محل قبل از اما ذکر Brexit عدم قطعیت به عنوان یک دلیل برای بعد تصمیم به ساخت یک کارخانه در آلمان است.

تسلا در حال حاضر در روند ساخت gigafactory در خارج از برلین است که خواهد شد مورد استفاده برای مونتاژ مدل های جدید Y برق خودرو.

تایمز گزارش می دهد که مشک را با جت خصوصی اعتقاد بر این است که وارد در لوتن فقط بعد از ظهر روز چهارشنبه و او پس از آن به احتمال زیاد در زمان یک هلی کوپتر در سراسر جنوب انگلستان تور گرانش سایت.

جت و سپس در زمان خاموش از Luton در اوایل صبح روز پنجشنبه پس از گذراندن فقط 19-ساعت بر روی زمین است.

انگلستان جدید قرنطینه قوانین را به اجرا در جمعه 8 ژوئن و معنی خواهد بود که بازدید کنندگان بین المللی باید صرف دو هفته در انزوا.

ورود خواسته خواهد شد که به ارائه یک آدرس که در آن آنها خواهد بود خود جدا برای 14 روز. مسافران می تواند جریمه 100 پوند برای عدم پر کردن یک فرم ارائه این جزئیات.

دولت گفته است: “استفاده از بازدیدکننده داشته است تعجب برای بررسی افراد به شرح زیر قوانین با جریمه تا 1000 پوند قابل استفاده اگر مردم یافت می شود در خلاف آنها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>