چین در دفاع از خود دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس در گزارش جدید

ارشد مقامات چینی منتشر طولانی گزارش یکشنبه در این کشور در واکنش به بیماری همه گیر کوروناویروس دفاع از خود اقدامات دولت و گفت که چین در حال ارائه اطلاعات به موقع و شفاف.

چین “هدر رفته هیچ زمان” در به اشتراک گذاری اطلاعات مانند ژنوم توالی برای ویروس جدید با سازمان بهداشت جهانی و همچنین مربوطه کشورها و سازمان های منطقه ای با توجه به گزارش.

یک آسوشیتد پرس تحقیقات نشان داده است که دولت labs شنبه در انتشار نقشه ژنتیکی این ویروس برای بیش از یک هفته در ماه ژانویه به تأخیر انداختن شناسایی آن در یک کشور ثالث و به اشتراک گذاری اطلاعات مورد نیاز به منظور توسعه آزمایش داروها و واکسن.

ادامه مطلب: ‘بسیاری از سوالات’ پس از گزارش که مورد ستایش چین به COVID-19 دیتا: Trudeau

ملی کمیسیون بهداشت رئیس Ma Xiaowei نیست آدرس خاص یافته در گزارش AP اما گفت که آن را “به طور جدی می رود در برابر حقایق است.” او افزود که وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در مراحل اولیه وقوع است و از آن زمان به جمع آوری شواهد و شکل فنی ویروس جدید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“دولت چین نیست تاخیر و یا پوشش هر چیزی,” او گفت:. “ما بلافاصله گزارش ویروس داده ها و اطلاعات مربوطه را در مورد این بیماری همه گیر به جامعه بین المللی ساخته شده و سهم مهمی در پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر در سراسر جهان است.”

شیوع کروناویروس: تهمت می بالد ایالات متحده تا به حال بزرگترین اقتصاد در تاریخ قبل از “چین طاعون شناور در’

شیوع کروناویروس: تهمت می بالد ایالات متحده تا به حال بزرگترین اقتصاد در تاریخ قبل از “چین طاعون شناور در’

او علامت یک سری از اقدامات دولت از یک جدول زمانی دقیق در این گزارش دولت. جدول زمانی می گوید که چین شروع به روز رسانی که به صورت منظم در Jan. 3 و که سر از چین در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در جریان سر از آمریکا CDC در Jan. 4.

مقامات ایالات متحده شده اند انتقاد از چین پاسخ اولیه اضافه کردن به زوال ایالات متحده-روابط چین بر تجارت و تکنولوژی و دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ است.

ادامه مطلب: کانادا در حال حاضر دارای بیش از 95,000 coronavirus موارد — بیش از 34K فعال هستند

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پرسید که چگونه چین را تعمیر روابط خود را با بقیه جهان, معاون وزیر خارجه Ma Zhaoxu گفت که همکاری بیش از همه گیر از ” بهبود روابط با بسیاری از کشورهای دیگر.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

بدون نام بردن از آمریکا گفت: “برخی کشورها در برابر جزر و مد از تاریخ است. به پنهان کردن خود را در پاسخ ناکافی به COVID-19 آنها واقعا آغشته و slandered چین … . در پاسخ به چنین قربانی عمل چین قطعا مبارزه با عقب.”

شیوع کروناویروس: ‘بسیاری از سوالات’ پس از گزارش که مورد ستایش چین به COVID-19 داده ترودو می گوید:

شیوع کروناویروس: ‘بسیاری از سوالات’ پس از گزارش که مورد ستایش چین به COVID-19 داده ترودو می گوید:

این گزارش که زد 66 صفحات در نسخه انگلیسی زمان موفقیت چین در کاهش روزانه افزایش موارد جدید به تک رقمی در حدود دو ماه و “پیروزی قاطع … در نبرد برای دفاع از هوبئی استان و پایتخت آن شهر ووهان” در حدود سه ماه.

ووهان که اولین مورد از این ویروس تشخیص داده شد در اواخر سال گذشته بود که در سخت ترین-آمار چین در شیوع. شهر و به زودی پس از بسیاری از هوبئی استان شد قفل شده است و به صورت 2 به 2 1/2 ماه برای جلوگیری از گسترش ویروس به سایر نقاط کشور است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

گزارش اعتبار چینی رهبر چین با ساخت Jan. 22 تصمیم به قطع ووهان با برش لینک های حمل و نقل و منع مردم از خروج یا ورود به شهر.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>