برزیل طول می کشد ماه از coronavirus اطلاعات از وب سایت به عنوان COVID-19 مرگ و میر افزایش

برزیل حذف شده از نمایش عمومی ماه از داده ها در آن COVID-19 اپیدمی در روز شنبه به عنوان رئیس جمهور Jair Bolsonaro دفاع تاخیر و تغییرات را به صورت رسمی رکورد نگه داشتن جهان دومین شیوع کروناویروس.

برزیل وزارت بهداشت حذف اطلاعات از یک وب سایت است که تا به حال مستند اپیدمی در طول زمان و توسط دولت و شهرداری.

ادامه مطلب: رئیس جمهوری برزیل را تهدید به خروج که به عنوان coronavirus مرگ و میر افزایش می یابد

وزارت نیز متوقف دادن کل تعداد موارد تایید شده که شات گذشته 672,000 – بیش از هر نقطه خارج از ایالات متحده و یا در مجموع مرگ و میر که گذشت ایتالیا این هفته نزدیک شدن 36,000 شنبه.

“داده های تجمعی … منعکس نمی کند لحظه ای این کشور در” Bolsonaro گفت در توییتر به نقل از یک توجه داشته باشید از وزارت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“دیگر اقدامات در حال انجام برای بهبود گزارش از موارد و تایید تشخیص.”

شیوع کروناویروس: برزیل COVID-19 تلفات surprasses ایالات متحده’

شیوع کروناویروس: برزیل COVID-19 تلفات surprasses ایالات متحده’

Bolsonaro بازی های برگزار شده است پایین خطرات ناشی از این بیماری همه گیر به جای کارشناسان پزشکی در وزارت بهداشت با مقامات نظامی و استدلال در برابر دولت مستندات برای مبارزه با ویروس hobbling کشور بهداشت عمومی پاسخ.

نه Bolsonaro و نه وزارت به یک دلیل برای پاک کردن بسیاری از داده ها در covid.saude.gov.br سایت را که کلید منبع عمومی برای ردیابی این بیماری همه گیر.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

صفحه پایین گرفته شده است در روز جمعه و reloaded شنبه با طرح های جدید و فقط در کسری از اطلاعات منعکس کننده تنها مرگ و میر موارد و بهبود در 24 ساعت گذشته. اواخر روز شنبه به وزارت گزارش 27,075 جدید تایید عفونت و 904 مرگ و میر ناشی از آن جمعه به روز رسانی.

ادامه مطلب: برزیل به دنبال بازگشایی با وجود گزارش بیش از 1000 coronavirus مرگ و میر روزانه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دولت جلب انتقاد این هفته به عقب هل دادن انتشار روزانه آن شمارش قبلا موجود حدود 5 p. m. اما منتشر شده در روزهای اخیر نزدیک به 10 p. m.

“شفافیت اطلاعات است و یک ابزار قدرتمند برای مبارزه با این بیماری همه گیر” نوشته پائولو Jeronimo د سوزا از برزیل, انجمن صنفی مطبوعات در یک توجه داشته باشید که دولت “تلاش برای به سکوت مطبوعات در این اواخر در ساعت است.”

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به ممنوعیت سفر به برزیل در میان افزایش COVID-19 موارد

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به ممنوعیت سفر به برزیل در میان افزایش COVID-19 موارد

در پاسخ به پرسش خبرنگاران در روز جمعه در مورد تاخیر در انتشار Bolsonaro needled ملت پربیننده ترین اخبار, برنامه, Jornal Nacional که آغاز می شود در 8:30 p. m.

“وجود دارد می رود داستان برای Jornal Nacional” او به شوخی اضافه کرد که نشان می دهد “را دوست دارد به می گویند برزیل رکورد مرگ و میر.”

برزیل گزارش های جدید بیشتر موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیش از هر کشور دیگر در چهار روز متوالی در این هفته. Bolsonaro توییتی در روز شنبه که بعد از به روز رسانی روزانه خواهد “جلوگیری از undernotification و تناقضات است.”

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>