Black Lives Matter معترضان در بریستول پایین بکشید و پرتاب مجسمه از قرن 17 تاجر برده به رودخانه

Black Lives Matter معترضان در بریستول انداخته اند یک مجسمه از یک قرن 17 تاجر برده به شهر رودخانه پس از کشیدن آن را در اوایل روز یکشنبه بعد از ظهر.

فیلم در رسانه های اجتماعی نشان می دهد تظاهرکنندگان تخریب مجسمه ادوارد Colston از آن ازاره در طول تظاهرات در مرکز شهر در روز یکشنبه. در بعد تصویری معترضان دیده می شود آزادسازی آن به آب در بریستول هاربر.

این تظاهرات در پاسخ به قتل جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس در 25 مه.

بحث برنز یادبود به حال ایستاده در مرکز بریستول پس از سال 1895 ساخته شده توسط جان کسیدی مجسمه ساز از منچستر با توجه به تاریخی انگلستان است. در روزهای اخیر بیش از 10 ، 000 نفر با امضای یک طومار خواستار بریستول شورای شهر به آن را حذف.

قبل از آن کشیده شد پایین قاره جان مک آلیستر 71, حذف, سیاه, بن, کیسه پنهان کردن مجسمه.

آقای مک آلیستر گفت: “آن می گوید:” بنا توسط شهروندان از بریستول به عنوان یادبود به یکی از مهمترین و با فضیلت و عاقلانه فرزندان این شهرستان است.”

“مرد بود یک تاجر برده. او سخاوتمندانه به بریستول, اما آن را خاموش پشت برده داری و آن را کاملا نفرت. این یک توهین به مردم از بریستول,” او اضافه شده است.

Colston شد درگیر در تجارت از طریق سلطنتی شرکت آفریقایی که پس از آن تا به حال در انحصار بیش از تجارت برده. او بعدها به عنوان حزب محافظه کار MP بریستول.

این تاجر برده هنوز هم بزرگ است با حضور در شهرستان محل تولد خود را که در آن بسیاری از مدارس و ساختمان ها و موسسات خیریه هستند و پس از او به نام.

روز یکشنبه هزاران نفر از مردم پیوست ضد نژادپرستی تظاهرات در بریستول و دیگر شهرستانها در سراسر انگلستان است. یکی اعتراض به خشونت پلیس محل در خارج از سفارت آمریکا در لندن است.

گزارش های اضافی از بهبهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>