بهترین میان وعده جعبه اشتراک – CNET

اگر خود را قرنطینه تنقلات در حال گرفتن بیات (شاید صحبت کردن) سعی سرپرستی جعبه میان وعده یا اسنک اشتراک جعبه برای نگه داشتن گوشت تازه و سربازان مبارک. این است که ما قبل ازcoronavirus لیست بهترین میان وعده اشتراک جعبه و میان وعده و خدمات تحویل. همانطور که در حال حاضر همه آنها عامل در خدمات کامل, اما ما به شما به روز رسانی لیست اگر همه چیز را تغییر دهید.

همه ما که دوست. کسی است که برای همیشه لطفا برای وعده: آنها crinkling یک بسته چوب شور که شما خط تا زدن توپ در 18 سبز خوش آمدید جیب خود را برای ماشین آلات تغییر و یا کف زدن فلورسنت نارنجی پنیر گرد و غبار از دست خود را. اگر شما لازم نیست که دوستان شاید شما هستند که دوست. این هیچ شرم یا نه. در واقع وعده ممکن است این تنها چیزی است که بدست بهتر است در سال 2020 به لطف خلاق میان وعده-سازندگان بازاریابان زرنگ و دانا و اینترنت.

با تشکر از وب سایت و روشن کردن سریع تدارکات ما در حال حاضر دسترسی به تنقلات خوشمزه از جیب بیشتر از جهان از همیشه قبل از. یکی از بهترین راه برای پیگیری اونا به پایین و سعی کنید اونا همه از طریق یک میان وعده جعبه و یا یک اشتراک ماهانه جعبه که curates جعبه جالب و در برخی موارد سخت به پیدا کردن تنقلات از اینجا به توکیو. وجود دارد مقدار زیادی از میان وعده اشتراک جعبه ساندویچ جعبه خدمات به تنقلات تحویل در سال 2020 هر یک با خود تخصص ترتیب پستها از موضوعات شیرین و شور و رفتار است. شما می توانید آنها تحویل داده و ماهانه با یک گزینه اشتراک و یا یک بار باید به شما ترجیح می دهند. در روح بهتر است وعده ما نورد تا آستین ما و بدون پوشش بهترین میان وعده اشتراک جعبه و میان وعده تحویل خدمات در سال 2020 است.

ادامه مطلب: بهترین خدمات تحویل غذا آماده برای سال 2020: خانه آشپز, قورت دادن, Veestro و بیشتر

Bokksu

ژاپنی ها وعده را به یک فرم هنری. هنر ژاپنی از وعده شما ممکن است می گویند. Bokksu این را می داند بهتر از هر کسی جمع آوری برخی از بهترین تنقلات ژاپنی از شرق و ارسال آنها را در یک زمان سرپرستی جعبه و یا در محدوده زمانی معین ماهانه میان وعده جعبه. و اوه پسر آنها لذت ببرید! بهترین قسمت در مورد Bokksu جعبه است که تقریبا هیچ یک از این تنقلات ژاپنی یادآوری شما از حد از تنقلات ما در حال حاضر در اینجا, اما هستند (بیشتر) freakin’ خوشمزه است. که پرسش: “چه خبره ما در حال انجام اشتباه در اینجا مردم؟!”

بهترین میان وعده: جلبک دریایی تمپورا, چای سبز و لیمو کیک yuzu gummies و مسابقه و یا توت فرنگی Kit-Kats.

نه به outdone MunchPak ویژگی های برخی از بهترین های بین المللی تنقلات از سراسر جهان از جمله کشورهایی مانند برزیل و فرانسه و کانادا و یونان و ژاپن و درآمد آن را به یک نقطه در لیست ما از بهترین میان وعده اشتراک جعبه. در حالی که Bokksu خدمت تا 100% اسنک کلاس MunchPak چند بیشتر, اجازه دهید آنها را لذت گناه تنقلات در آن جعبه اشتراک. اگر شما یک مکنده برای موضوعات مانند Flamin’ داغ Cheetos و Sour Patch اما هر چیزی هم نظر خودتان دنیوی AF, این است که احتمالا یک میان وعده خوب برای شما. جعبه شروع در $9.95.

بهترین میان وعده: Biscolata, خلق و خوی, کوکی ها, Kingsbury Flamin’ داغ پنجه و فینی ترش آب نبات نی.

جهانی Yums

این مواد غذایی جعبه اشتراک مرتب کردن بر اساس جایی در میان Bokksu و MunchPak. با جهانی Yums شما تنقلات خوشمزه از سراسر جهان (مانند MunchPak) اما یک کمی بالاتر شجره (مانند Bokksu) از تنقلات شیرین به مرزه میان وعده میدارد. فکر می کنم خوب شور شکلات فرانسوی بنفش یام کماج و چاشنی Bagarati ترقه تراشه. جعبه شروع به عنوان کم به عنوان $13.75.

بهترین میان وعده: قارچ دنبلان سیاه و سفید چیپس سیب زمینی دست ساز باقلوا و سیر درخت چنار تراشه.

آب نبات باشگاه

شما دریافت می کنید یک حدس می زنم به عنوان به آنچه که این میان وعده جعبه هدیه و ماهانه میان وعده جعبه اشتراک می کند بهترین. اما ما در حال صحبت کردن خسته کننده قدیمی شیری راه و بولینگ در اینجا: آب نبات باشگاه می فرستد و خود را در آب نبات و آنها را تغییر دهید ماهانه برای مشترکین. یک ترکیب سالم از میوه ای ترش, شکلات و رفتار با گاه به گاه کیک نیش کارامل یا نوعی اب نبات پرتاب می شود. شما می توانید با سفارش یک زمان و یا ماهانه میان وعده جعبه با شش 6 – یا 13 اونس فنجان آب نبات.

بهترین میان وعده: ترش توت فرنگی, کمربند, تافی شکلاتی و بادام زمینی کوکی دوغ گزش.

اسنک ملت

اسنک ملت ساخته شده است در اطراف این ایده که کارکنان با دسترسی به خوب تنقلات شادتر کارکنان و من نمی توانم بگویم من مخالف است. اسنک ملت ندارد جالب ترین انتخاب همه وعده تحویل جعبه شرکت در این لیست اما بسته های خود را همواره شامل تن از آشنا فن تنقلات مورد علاقه خود را. اگر شما رئیس بزرگ شخص صاحب کسب و کار کوچک و یا HR هرزه تلاش برای اکثر مردم خوشحال با یک میان وعده تحویل اسنک ملت شرط خوب است. آه و آنها نیز ارائه قهوه و میوه های تازه است که من حدس می زنم این است که از لحاظ فنی یک میان وعده.

بهترین میان وعده: هو میله شکلات, کشور, کماندار تشنجی و برهنه خرس گرانولی را کنار بگذارید گزش.

مفید تر تحویل خدمات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>