بهترین فیلتر دوش برای سال 2020: چگونه کار می کنند و به همین دلیل شما باید یک CNET

اگر شما در حال حاضر خود یک بریتا فیلتر برای حذف آلاینده ها و رسوب در آب آشامیدنی خود را, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن انجام همان چیزی که برای شما دوش آب.

من حاضر به شرط بندی شما شنیده ام بسیاری از نگرانی در مورد فلزات سنگین آزبست فلوراید و کلر و دیگر مواد شیمیایی و ناخالصی های موجود در آب آشامیدنی ما — و بسیاری از این نگرانی ها به خوبی تاسیس شده است. حتی شهرهای کشورهای توسعه یافته از جمله آمریکا و مبارزه با آلوده یا سمی آب نما یک خطر جدی سلامت به مردم که زندگی می کنند وجود دارد.

ما نمی خواهید به پرتاب آب سرد خود را در خانه اسپا روز اما به نظر می رسد بسیاری از این آلاینده ها می تواند مضر در آب حمام خود را بیش از حد. خبر خوب است ؟ شما می توانید خرید یک فیلتر دوش حمام برای یک قیمت نسبتا پایین برای ارائه تصفیه آب برای محافظت از خود و خانواده خود را از تمام مواد شیمیایی و فلزات در آب است.

ادامه مطلب: بهترین خود تمیز کردن بطری های آب برای خوشمزه تر شیر آب در سال 2020

حتی اگر شما اعتماد به نفس است که آب خود را کاملا امن به نوشیدن بسیاری از مردم گزارش می دهند که با استفاده از یک فیلتر دوش حمام کمک می کند تا نفی اثرات منفی آب سخت و آب نرم و به آنها سالم مونرمتر پوست و کمک می کند تا تعمیر انواع لوازم آرایشی و بهداشتی نارضایتی. چنین است قدرت آب فیلتر شده!

gettyimages-1005319482

شما شگفت زده می شود در این آلاینده ها پنهان کردن خود را در حمام آب.

گتی ایماژ

سرب و کلر در آب آشامیدنی

برخی از شما ممکن است فکر که هیچ راهی وجود دارد که آب خود را شامل آلاینده های مضر است. متاسفانه حتی اگر آب شما بوی و طعم خوب این بدان معنا نیست که آن را عاری از مواد شیمیایی مضر. آلاینده های آب سقوط به دسته بندی های مختلف اما آنهایی اصلی نگرانی خود را در حمام آب فلزات سمی کلر (مورد استفاده به عنوان یک ضد عفونی کننده) و محصولات جانبی که کلر ایجاد می کند با دیگر مواد شیمیایی موجود در آب است. هر یک از این می تواند قرار داده و عمده آب در حمام خود را تجربه.

اصلی ترین فلزات سمی است که اغلب در آب پنهان هستند آرسنیک, سرب, کادمیوم و جیوه که همه ساخته شده از سازمان بهداشت جهانی بالا 10 لیست “مواد شیمیایی از عمده نگرانی های بهداشتی.”

سرب است که اغلب تلقی به عنوان بزرگترین مجرم — حتی اگر خود را تامین آب خالص و آب به آرامی خورده شود در صفحه اصلی سیستم های لوله کشی و فلز سمی تراوش به آب است. کودکان در معرض خطر و گزارش شده است که به جذب تا 50 درصد از سرب خود را از طریق نوشیدن آب است. حتی در سطح نسبتا پایین که گزارش می دهد که قرار گرفتن در معرض سرب می تواند باعث غیر قابل برگشت عصبی مسائل. این است که چرا کیفیت آب همیشه باید مورد توجه است.

gettyimages-674748683

سرب از تجزيه لوله کشی می توانید به نوشیدن آب باعث تمام انواع مسائل بهداشتی.

گتی ایماژ

یکی دیگر از موضوع اصلی متصل است به کلر است که به عنوان یک ضد عفونی کننده در آب آشامیدنی ما. این نگرانی عمده بهداشتی است که در واقع محصولات فرعی ایجاد شده است و هنگامی که کلر واکنش با مواد آلی در آب ایجاد مواد شیمیایی مضر به نام THMs. شما احتمالا شنیده ام از کلروفرم است که فقط یکی از رایج THM و سطح بالایی از THMs عمل به عنوان یک سرطان زا.

یک مطالعه نشان داد که افراد بیشتری جذب THMs از یک 10 دقیقه ای دوش داغ تر از نوشیدن یک لیتر آب, بنابراین اگر شما نگران در مورد این حمام سیستم تصفیه که به طور فعال از بین بردن کلر می تواند مفید باشد.

وجود فلزات سمی در خانواده شما ،

من امیدوارم که من می ترسم شما را هرگز دست خود را آب خانگی دوباره. بسیاری از کشورها از جمله آمریکا باید جامع مجموعه ای از دستورالعمل ها را به مطمئن شوید که مواد شیمیایی مضر در آب خود را و خود را به طور کلی کیفیت آب در حال بررسی و تنظیم شده است.

در آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست است از نظر قانونی قابل اجرا استاندارد برای تمام انواع مختلف آلاینده در آب آشامیدنی خود را به عنوان به خوبی به عنوان ثانویه نگرانی که ممکن است باعث تحریک پوست و یا خود را تحت تاثیر قرار ، محلی خود را تامین کننده آب تولید باید جدید ضریب اطمینان مصرف کننده گزارش در هر سال و سازمان حفاظت محیط زیست است یک پایگاه داده به راحتی نگاه کردن به تازه ترین گزارش خود در منطقه است. شما می توانید این گزارش را بخوانید و بررسی کنید اگر هر گونه وجود دارد نگران کننده آلاينده در سطح آب خود را, اما شما همچنین می توانید بقیه امن در دانش است که اگر هر یک از آلاینده ها بیش از حد قانونی خود را در منطقه قطعا مطلع می شود.

gettyimages-172898918

اگر شما استفاده از آب آشامیدنی عمومی در خانه خود را, شما می توانید بقیه مطمئن است که آن را عبور تمام انواع تست های ایمنی.

گتی ایماژ

اگر شما به خصوص نگران سرب یکی از راه های آسان برای کاهش این خطر است که به سادگی اجرا شیر آب چند دقیقه قبل از استفاده از آن. خطرناک ترین مقدار سرب تجمع هنگامی که آب نشسته است در خانه خود را لوله های شبانه, بنابراین اگر شما خیط و پیت کردن که فوری آب شما را در شکل بهتر است.

چرا شما باید خرید فیلتر دوش

اگر نگرانی در مورد مواد شیمیایی تند و زننده خود را در آب در حال حاضر شما را وادار به فیلتر آب آشامیدنی خود را, شما ممکن است بخواهید به انجام همین کار را برای حمام خود را به عنوان به خوبی. اگر چه خود را به آب دوش نظارت است به امن در کوتاه مدت و دراز مدت قرار گرفتن در معرض فلزات سنگین و کلر است که هنوز هم یک خطر به خصوص برای جوانان و افراد مسن.

حتی اگر کیفیت آب شما کاملا امن است مو و پوست هنوز هم ممکن است بهره مندی از فیلتر دوش آب. برای برخی از افراد از مواد معدنی و فلزات در آب دوش ویران کردن بر روی موهای خود را. آب با غلظت بالایی از مواد معدنی شناخته شده به عنوان “آب سخت” و آن را اجرا می کند از طریق لوله ها در بسیاری از خانه های مردم نیست. هنوز مطمئن شوید که اگر شما سخت آب ؟ این USGS نقشه کمک می کند.

اگر چه آن را از لحاظ فنی سالم برای مصرف شما به راحتی می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از افرادی که می گویند که آب سخت wrecks خود را به پوست و مو که خرید یک فیلتر دوش کاهش پوست حساس به آکنه و موها و حتی سوزش چشم. حتی بیشتر مردم می گویند که یک فیلتر دوش کمک کرد با خارش و پوست کسل کننده و پوسته پوسته شدن پوست سر و مو.

ادامه مطلب: بهترین سر دوش 2020

gettyimages-157435497

اگر شما تا کنون تجربه کرده اید قرمز cracky پوست, کلر ممکن است آن را بدتر.

گتی ایماژ

معلوم است که این گزارش اثرات آب بر مو و پوست هستند حمایت علم است. خاص مواد معدنی موجود در آب سخت آن را دشوار برای صابون و شامپو به کف و انجام کار خود را به طوری که احساس بد در پوست شما در واقع ممکن است که آن را کاملا تمیز.

بسیاری از مو و پوست است که با این واقعیت است که صابون و آب سخت واکنش نشان می دهند به شکل “تفاله” سفید لایه چسبنده در پشت سمت چپ بر روی پوست خود را پس از soaping. شما تا کنون متوجه شده سفید باقی مانده است که می سازد تا خود را فوستس که سخت برای تمیز کردن ؟ این محصول از کلسیم و منیزیم در آب خود را که همان باقی مانده است که ساختمان بر روی پوست شما بیش از حد. تفاله مسدود کردن منافذ پوست شما و می تواند پوشش رشته از موهای خود را به طوری که تهویه نمی تواند انجام دهد آن کار ساخت پوست حساس و نگهداری مو بدتر است.

hardwaterthriftyfun.png

آب سخت باعث سفید gunk که شمع خود را به شیر آب.

صرفه جو سرگرم کننده

آن را فقط به فلزات و مواد معدنی موجود در آب است که پوست خود را خشک. هر کسی که زمان صرف شده در یک کلر استخر می داند که چگونه شیمیایی به نظر می رسد به منظور جلب همه رطوبت را از بدن خود را ترک شما با ترد مو و پوست قرمز. کلر باقی مانده در آب می تواند به ایجاد مشکلات مشابه اما در مقیاس بسیار کوچکتر می روم شما با پوست که فقط نمی توانید کاملا به عنوان نرم به عنوان شما می خواهم. نگه داشتن در ذهن است که کلر موجود در آب سخت است به حذف بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که فیلتر خرید شما قادر به تصفیه آب برای از بین بردن کلر.

چگونه برای انتخاب بهترین فیلتر دوش برای خانه شما

انواع مختلفی از فیلترها کار بهتر است به حذف انواع آلاینده ها و رسوب بنابراین شما می خواهید برای بررسی از آنچه در آب خود را و تصمیم گیری آنچه که مهم ترین را برای شما هنگامی که شما به دنبال بهترین فیلتر دوش چه که میزان جریان آب نرم دوش تصفیه و یا گالن استفاده است. چیز دیگری که به خاطر داشته باشید این است که در حالی که خرید اولیه برای تصفیه آب ممکن است که گران قیمت شما به طور معمول نیاز به تعویض فیلتر و یا فیلتر کارتریج هر شش ماه. بنابراین شما باید فاکتور تعویض فیلتر و تعویض کارتریج به هزینه بیش از حد در حالی که به دنبال در خود فیلتر دوش بودجه.

بدون ado بیشتر, اینجا همه فیلترهای دوش به همه جا دوش انواع. بسیاری از آنها را فیلتر است که به خوبی کار خود را با موجود سر دوش یا که جای خود موجود سر و دوش به طور کامل (بنابراین شما لازم نیست برای خرید قطعات اضافی!). نگه داشتن در ذهن است که شما در نهایت نیاز به تعویض فیلتر و کسانی که هزینه های اضافی, بنابراین مطمئن شوید که به عاملی است که به فرایند تصمیم گیری است. ما به صورت دوره ای به روز رسانی این لیست همانطور که ما در نقد و بررسی محصولات جدید است.

Sonaki

فیلتر کربن فعال در حال موثر ترین انتخاب برای حمام خود را و پس از این یکی یک خطی مدل شما نمی خواهد نیاز به خرید جداگانه دوش اسپری. از کربن فعال گرانولی در حذف باکتری کلر chloramine (یکی دیگر از مواد ضد عفونی کننده گاهی اوقات استفاده می شود) فلزات سنگین, زنگ و دیگر محصولات جانبی بنابراین شما می توانید دوش دانستن که شما امن است. به علاوه آن را نرم خود را فیلتر آب دوش بنابراین شما می توانید نرم تر از همیشه است.

QwenchPure

فیلترهای KDF ساخته شده از مس و روي دو عنصر است که ایجاد یک کوچک الکتریکی-شیمیایی شارژ بین آنها است. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد counterintuitive برای قرار دادن فلز در حمام خود یک فیلتر KDF بزرگ برای حل جیوه کادمیوم و آرسنیک و آلومینیوم و حتی کلر. شما نمی خواهد متوجه بار الکتریکی در حمام خود را, اما فلزات سنگین حاصل خواهد شد. این یکی بیش از حد می توان از نصب با هر سر و دوش و عمل خواهد کرد تا حدودی به عنوان یک نرم کننده آب, خلاص شدن از شر سختی در آب خود را.

ورزشهای آبی زمین

ویتامین C فیلتر حذف کلر و chloramine فلوراید با خنثی کردن آن, اما آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار بسیاری از آلاینده های دیگر. اگر شما اعتماد به نفس در ایمنی خود را از آب اما کلر آب به شما می دهد پوست خشک ویتامین C فیلتر است یک راه بسیار خوبی برای رفتن است. ویتامین C فیلتر نیز می تواند متصل به هر دوش سر شما در حال حاضر.

Suncoo

در کمتر از 10 دلار این بهترین فیلتر دوش اگر شما عامل در بودجه تنگ است. آن را به طور عمده می شود, حذف کلر, اما مش فولاد ضد زنگ فیلتر می تواند به حل برخی از فلزات سنگین به عنوان به خوبی. بنابراین اگر پوست بهتر و سالم برای مو خود را نگرانی اصلی زمانی که شما گرفتن یک دوش آب گرم آن را به یک انتخاب بزرگ است. می آید در یک کروم به پایان برسد و با یک فیلتر اضافی و کارتریج. و یک بار دیگر این فیلتر متناسب بر روی هر دوش سر شما در حال حاضر استفاده از.

اسمز معکوس انقلاب

اگر فکر آلاینده ها در خانواده خود سیستم است که مربوط به شما و یا شما زندگی می کنند در منطقه ای که آب آلوده, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن تمام خانه سیستم های تصفیه آب. این مدل دارای سه تصفیه آب لایه-یک با یک میکرون رسوب لایه دیگر با کربن فعال گرانول و نهایی کربن بلاک فیلتر اطمینان حاصل کرد که فقط در مورد همه چیز مضر را گرفته و از آب خود را. با این سیستم های تصفیه شما می توانید لذت بردن از با استفاده از آب شیر از هر شیر آب را در خانه خود بدون نگرانی.

درود هیدرات

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>