حزب محافظه کار MP باب Seely عذر خواهی برای حضور در مستند شکستن barbeque با روزنامه نگاران

یک نماینده محافظه کار مجلس است عذر خواهی کرد پس از حضور در یک باربیکیوی که در آن حداقل چهار نفر دیگر حاضر بودند در برابر مستند قوانین.

باب Seely از حزب محافظه کار MP برای Isle of Wight, حضور این رویداد در حوزه خود را در زمانی که به گفته آنها می تواند در دیدار فقط یک نفر دیگر در یک فضای عمومی و نه یک باغ.

جمع آوری شد و توسط فردی, خاکستری, تماشاگر, مجله معاون سردبیر در روستای دید دریا در این جزیره است.

همچنین در حضور شد همسر خود را به عنوان به خوبی به عنوان ریچارد کردن مشق و عمل رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا و شریک زندگی خود را, سیاسی و روزنامه نگار ایزابل Oakeshott.

آقای Seely گفت: روزنامه گاردین که در آغاز او تا به حال شده است غافل از دیگران خواهد بود در حال حاضر در این رویداد است.

اما او عذر خواهی کرد و گفت او ساخته شده بود به اشتباه تصمیم به ماندن در زمانی که او متوجه آقای خاکستری بود و نه به تنهایی.

او عذرخواهی می آید کمتر از دو هفته پس از دومینیک کامینگز بوریس جانسون ترین مشاور ارشد حاضر به عذر خواهی برای ساخت 260 مایل سفر در طول مستند.

آقای جانسون ایستاده بود توسط رئیس خود را مشاور با وجود او بیشتر پذیرش او در زمان یکی دیگر از 30 مایل سفر در حالی که در کانتی دورهام.

آقای کامینگز گفت: آن را به حال شده است برای بررسی بینایی خود را برای رانندگی طولانی بازگشت به لندن است.

آقای Seely که مبارزه برای بیمه خدمات درمانی coronavirus برنامه به trialled در جزیره موجود زنده نیز اعتراف کرد که او با حضور کباب با شریک زندگی خود را.

در بیانیه ای گفت: “به عنوان جزیره MP, من تا به حال بسیاری از گفت و گو با ساکنان محلی طی هفته های اخیر. اکثریت قریب به اتفاق این شده اند از طریق تلفن و یا اینترنت. یک تعداد انگشت شماری از این – در هنگام درخواست شده – اند در فرد در 2 متر فاصله و خارج از.

“من در سیویو دو هفته پیش انجام حوزه کار می کنند. در حالی که وجود دارد من موافقت برای بازدید از کسی که می خواستم به بحث در مورد برنامه. او یک روزنامه نگار و یک آشنایی. وقتی رسیدم دیدم یکی دیگر از زن و شوهر از مردم وجود دارد که انتظار نداشتم. من فکر کردم در مورد ترک اما احساس کردم که شاید زیاده.

“من عذر خواهی به دلیل در تعادل من به نام این اشتباه است. آن را بهتر است به صحبت های این فرد بدون هیچ گونه دیگران در این نزدیکی هست.”

وی افزود: “در یک فاصله معقول ما صحبت در باغ. دیگران چپ 15 دقیقه بعد و من ماندم به صحبت با این فرد [خاکستری] برای بیشتر از 20 دقیقه یا بیشتر. من سپس به سمت چپ. من در داخل هر ساختمان نه من باید یک نوشیدنی. آن را به عنوان بعد از ساعت کار عادی من شد با من.

“در جهت منافع شفاف بودن من خوشحال هستم برای تایید است که به عنوان جزیره MP, من تا به حال تعداد بسیار کمی از دیگر چنین چهره به چهره گفتگو – دوباره در یک فاصله اجتماعی – طی هفته های اخیر با افراد دیگر در جزیره موجود زنده (مانند شورای رسانه ای و بهداشت عمومی نمایندگان) هنگامی که درخواست شده است.”

آقای خاکستری گفت که او دعوت نماینده به بحث در مورد تماس با ما-ردیابی برنامه پس از مخالفت آنها در مورد مقاله اخیر او نوشته شده است.

او گفت: MP نمی نوشیدن الکل و “نمی ماند طولانی”.

Mr کردن مشق و عمل و Ms Oakeshott هر دو بستری در آنها وجود دارد و اشاره به تست بینایی خود را در یک آشکار nod به آقای Cummings.

آقای خاکستری و همسر او نیز در این گردهمایی در روز جمعه 22 ماه مه نیز با توجه به نگهبان.

در آن زمان دولت کاسته مستند اقدامات کمی اجازه می دهد تا یک فرد به یک فرد دیگر و از یک خانواده در فضاهای باز به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی مانده است بیش از 2 متر از هم جدا.

زمانی که این اقدامات معرفی شدند که وزیر بهداشت, مت, Hancock, مردم هشدار داد نباید دیدار در باغ.

این اقدامات بوده است آرامش دوباره پس و در حال حاضر اجازه می دهد تا برای شش نفر به دیدار خارج از جمله در باغ.

آقای خاکستری گفت: “باب نمی ماند طولانی است. من عذر خواهی کرد برای داشتن او را ناشی از پریشانی با برنامه من مقاله و او گفت: no hard feelings. ما صحبت در مورد پیگیری قطعه در چه برنامه انجام شد که من نقل مکان کرد به شراب سفید. باب نمی نوشند – هر چند من اعتقاد دارم که او ممکن است خورده یک یا احتمالا دو تا سوسیس.”

Kirsty Brimelow کنترل کیفیت از بی باک, خیابان, اتاق گفت: “اصلاحات در 13 مارس سال 2020 را استراحت قانون از جمله معقول بهانه بودن در یک فضای باز عمومی برای “open-air تفریح و سرگرمی’ با یک عضو دیگر خانواده است. اما آن را شامل نمی شود یک باغ خصوصی.

“این احتمال وجود دارد که رفتن به خصوصی کباب نمی توانست معقول ببخشید.”

سابق حزب کارگر رئیس ایان Lavery گفت: به نظر می رسد آقای Seely شکسته بود قوانین اضافه کرد که اقدامات او بودند “مربوط” و باید جدی گرفته شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>