نان هات داگ و نان هم در این 10 دلار یادگاری از یک زمان است که هرگز – CNET


nostalgia-hot-dog-toaster

نوستالژی

به یاد داشته باشید که قهوه ای صدای زیر یکپارچهسازی با سیستمعامل آینده به گذشته هنگامی که ما مورد استفاده برای ساخت سوسیس با تخصص توستر که آماده نان و سگ در همان زمان ؟ من نه به خاطر این که هرگز اتفاق افتاده است. اما یکپارچهسازی با سیستمعامل داغ سگ توستر جذاب هستند در یک pop-هنر مرتب کردن بر اساس راه با این وجود. حرکت نزولی تنها ؟ که می خواهد به صرف $30 در kitschy تک-استفاده از سگ داغ لوازم خانگی ؟ دقیقا. خوب در اینجا دو سگ داغ توستر که قیمت به عنوان کم که من تا کنون دیده ام. در حال حاضر شما می توانید دلتنگی هات داگ توستر 10 دلارپایین از لیست قیمت از $30. که قیمت شما بعید است که به ضرب و شتم ،

در آمازون پیدا نکردم دقیق همین مدل اما مشابه نوستالژی مدل فروش برای $20.

توستر به پایان رسید در اب و را در خانه نگاه سرگرد نلسون آشپزخانه در من رویای Jeanie. این آشپز دو سگ و نان در یک بار با یک تنظیم toasting تایمر سینی چکه داغ سگ قفس و انبرک به حذف آنها بدون اخذ درجه اول می سوزد.

این را بهترین هات داگ شما تا کنون به حال? جواب منفی, هات داگ, قرار بود آب پز نه تست. آیا باور من نیست ؟ شما نمی بینید شهر نیویورک فروشندگان خیابانی toasting Sabrett سگ در midtown. اما برای $10 این است که یک دستگاه بزرگ برای سرگرم کردن بچه ها و یا فقط داشتن خود را عاشقانه هات داگ شام در آرام شب جمعه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: جنرال الکتریک آشپزخانه جدید مرکز شامل یک مایکروویو هوشمند صفحه نمایش…


3:41


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>