انتظار می رود هزاران نفر برای حضور در ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر انگلستان با وجود وزرای هشدار در برابر تجمع جرم

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

تظاهرات بزرگ ضد نژادپرستی معترضان را به حضور در تظاهرات در سراسر انگلستان آخر این هفته – با وجود هشدارهای دولت است که چنین تجمع جرم ممنوع تحت coronavirus مستند.

تظاهرات برگزار خواهد شد و در شهرستانها از جمله لندن, بریستول, منچستر, انگلستان نیوکاسل و لستر با هواداران خواستار پایان دادن به تبعیض نهادی.

این می آید به عنوان در سراسر جهان خشم و همچنان به رشد بیش از مرگ جورج فلوید یک پدر از یک در شهر مینیاپولیس در هفته گذشته.

46 سال پس از درگذشت یک افسر پلیس فشرده زانو بر روی گردن خود را نه دقیقه – با وجود سابق لی لی غیر مسلح بودن و ظاهر نیست به مقاومت در برابر بازداشت.

افسر درک چوین از اتهام قتل است.

اگر چه سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در حال حاضر برگزار شده است در لندن و بیرمنگام در این هفته های آخر هفته تجمعات انتظار می رود به بزرگترین نشده است.

در سرمایه شرکت کنندگان خواهد همگرا در میدان پارلمان در روز شنبه و پس از آن در سفارت آمریکا در روز یکشنبه.

اما وزیران می گویند که در میان Covid-19 همه گیر از جمله تظاهرات انبوه را نه تنها غیر قانونی بلکه یک خطر برای بهداشت عمومی

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ نشست خبری عصر روز جمعه وزیر بهداشت مت Hancock گفت که او “وحشت زده” از مرگ آقای فلوید اما تاکید کرد که coronavirus قوانین در محل باقی مانده است.

“من درک می کنم که چرا مردم در حال عمیقا ناراحت است اما ما هنوز هم در مواجهه با یک بحران بهداشتی و coronavirus باقی مانده است یک تهدید واقعی” او گفت:.

“به این دلیل است که آن را حیاتی است که مردم چوب به قوانین این آخر هفته است برای محافظت از خود و خانواده خود را از این بیماری وحشتناک.

“پس لطفا برای ایمنی شما عزیزان نیست و حضور در اجتماعات بزرگ از جمله تظاهرات بیش از شش نفر است.”

نظرات خود تکرار شد دبیر خانه Priti پاتل که ارسال شده در توییتر است که مردم باید جمع آوری در گروه های بزرگتر از شش.

او افزود: “لطفا برای ایمنی از همه ما نیست و حضور در اجتماعات بزرگ – از جمله تظاهرات – بیش از شش نفر در این آخر هفته…

“Coronavirus باقی مانده است یک تهدید واقعی و مردم باید در حفاظت از خود و خانواده خود را از این بیماری وحشتناک.”

در آمریکا تظاهرات که اکنون وارد دومین آخر هفته با پلیس وجود دارد متهم گسترده خشونت علیه تظاهرکنندگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>