لینک کارکنان ساخته شده ‘نظرات توهین آمیز’ در ضد نژادپرستی جلسه – CNET


037-george-floyd-murder-police-racism-protest-blacklivesmatter-asheville-north-carolina

برخی از لینک کارکنان صحبت کردن در برابر ضد نژاد پرستی تلاش.

سارا تو/CNET

یک 9,000-کارمند تماس تصویری در نظر گرفته شده به آدرس نژادی موانع و ترویج متنوع, استخدام در LinkedIn مختل شد توسط “نظرات توهین آمیز,” رایان Roslanksy مدیر شبکه حرفه ای گفت: پنجشنبه تصدیق کرد که مجازی شرکت تاون هال برگزار شد پیش از آن در هفته رفته بود چپ چپ.

این رویداد جهانی برگزار شد توصیه های زیر در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس. بیش از 3500 دیدگاه ارسال شده و 200 سوال پرسیده بودند در این جلسه Roslansky گفت: در یک پست آنلاین.

لینک مجاز شرکت کنندگان به پرسش ناشناس Roslansky گفت: به منظور ایجاد یک فضای امن برای همه است. برخی از مردم با استفاده از گمنامی به نظرات توهین آمیز و بدون پاسخگویی.

“متاسفانه تعداد کمی از نظرات توهین آمیز تقویت بسیار سخت کار ما هنوز به انجام” Roslansky نوشت. “من هم شنیده ام مردم به اشتراک گذاشتن درد و سرخوردگی آنها احساس هولناک در نظرات به اشتراک گذاشته شده در Q&A و چت است.”

Roslanksy گفت که او نمی تواند دیدن این نظرات در حالی که تعدیل این رویداد از آنجا که او در حالت ارائه. او گفت: LinkedIn قادر نخواهد سوالات ناشناس در آینده است.

به گزارش دیلی برخی از سوالات توهین آمیز شامل “چگونه می تواند به استخدام بیشتر اقلیت به مدیر نقش و C-suite موقعیت آدرس پلیس نژادپرستی?” فرد دیگری که خود عنوان “non-اکثریت” این گزارش گفت: “تمام این صحبت ها باعث می شود من احساس می کنم مثل من قرار است به احساس گناه از رنگ پوست من.”

LinkedIn نیست اظهار نظر در مورد صحت این گزارش اظهارات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>