جانسون آندولس برنامه ریزی برای ‘سریع’ طلاق می رود به اجرا در آمده است در اوایل ماه آینده

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بوریس جانسون است که به احتمال زیاد به صورت یک واکنش شدید از برخی از خود نمایندگان مجلس بیش از گسل “عجله ئی” طلاق رود ساخته می شود “قانونی” را به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده.

دولت می گوید این قانون با توجه به رای گیری در مجلس عوام انگلیس روز دوشنبه با هدف محافظت از کودکان و ارتباط با پایان دادن به “بازی سرزنش” بین زن و شوهر است.

اما حزب محافظه نمایندگان مجلس بنا به گزارش ها انتظار می رود به شورشی علیه بزرگترین لرزش از طلاق برای 50 سال, چرا که آنها از ترس آن می تواند منجر به افزایش در تقسیم طول coronavirus مستند.

در جریان طلاق سیستم در انگلستان و ولز یکی از همسران باید آغاز روند تشکیل پرونده برای طلاق و در این روند را یک اتهام در مورد دیگر رفتار مانند “غیر منطقی رفتار” زنا یا ترک.

اگر زن و شوهر نیست و قادر به انجام این کار آنها با حداقل دو سال زندگی از هم جدا در یک “جدایی” دوره قبل از ازدواج می تواند از نظر قانونی حل شده حتی اگر تصمیم متقابل است.

جدید “بدون خطا” قانون امیدوار به تغییر این با در نظر گرفتن سرزنش از معادله و اجازه می دهد زوج متقابلا به استناد “شکست غیر قابل استرداد” به عنوان تنها زمینه را برای تمایل به طلاق ،

زوج خواهد بود اعطا طلاق تنها پس از شش ماه تحت اصلاحات که همچنین معرفی 20 هفته “بازتاب” دوره است.

دوم خواندن طلاق و انحلال و جدایی بیل است که با توجه به رای گیری در مجلس عوام در روز دوشنبه است و انتظار می رود برای تبدیل شدن به قانون به عنوان اوایل ماه جولای.

اما چند محافظه کاران گفته می شود ناراضی اصلاحات که در زمانی که بسیاری از روابط زیر فشار زیادی به دلیل coronavirus مستند.

با توجه به دیلی تلگرافده ها تن از نمایندگان مجلس محافظه کار در حال آماده شورشی در هفته آینده – برخی برای اولین بار بیش از ترس این اصلاحات می تواند جرقه یک جهش در نرخ طلاق.

Co-op خدمات حقوقی در این هفته نشان داد آن را تا به حال دیده 42 درصد افزایش طلاق سوالات بین 23 آوریل و اواسط ماه مه در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

حقوقی شرکت گفت که در حالی که قفل شده است ارزشمند برای خانواده ها به صرف با هم ممکن است باعث برخی از زوج ها بودند که با توجه به طلاق به گام بعدی.

در طول چند هفته از این مستند را دیدم سوالات پرش به میزان 75 درصد در مقایسه با سال پیش از آن.

در نامه ای به 200 حزب محافظه نمایندگان مجلس در روز جمعه دیده می شود توسط تلگرافمحافظه کار نمایندگان مجلس آقا ادوارد لی, فیونا بروس و آقا جان هیز نگرانی خود را که تعمیرات اساسی منجر به یک “فوری ‘اسپایک” در نرخ طلاق”.

آنها بنا به گزارش ها ادعا کردند که این طرح به “فنر” در آنها بود که هیچ حمایت عمومی برای این لایحه که از ویژگی های محافظه کار مانیفست اضافه کرد: “در حال حاضر بیشتر از همیشه ما نیاز به ارائه بسیار بیشتر پشتیبانی برای زوج ها و خانواده خود را – که بسیاری از آنها به شدت می خواهید به ازدواج خود کار می کنند; به عنوان پیش نویس این لایحه است راه را برای رسیدن به این.”

تعدادی از نمایندگان مجلس امیدوارند وزیران موافقت خود را با اصلاح طرح اعطای طلاق پس از حداقل نه ماه و نه شش و می تواند شورشی روز دوشنبه اگر آنها حاضر.

اصلاحات آمده پس از دادگاه عالی در سال 2018 را رد کرد یک زن پیشنهاد به طلاق همسرش از 40 سال به دلیل ازدواج “عشق” بود و “شکسته”.

Tini Owens, 68 ادعا کرد ازدواج او خراب شده بود بعد از یک امر او چند سال پیش بود اما گفت او نمی تواند طلاق هیو Owens 78 که حاضر به موافقت با آن است.

خانم اونز گفته شد او قادر خواهد بود به طلاق در سال 2020 هنگامی که زن و شوهر تا به حال از هم جدا شده به مدت پنج سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>