ایندیانا رئیس پلیس سفارشات آموزش پس از بررسی ماموران با استفاده از باتوم معترضان

ایندیاناپولیس’ رئیس پلیس روز جمعه گفت که گروه او است در نظر گرفتن یک نگاه در افسران’ آموزش برای پاسخ به گرم تظاهرات عمومی در حالی که آن را بررسی چهار افسران ویدئو با استفاده از باطوم و فلفل توپ به زانو در آوردن زنان در اعتراض به آخر هفته گذشته بیش از مرگ جورج فلوید.

رئیس Randal تیلور گفت: چهار افسران درگیر در یکشنبه شب حادثه شده اند reassigned به پشتیبانی از وظایف خواهد شد و هیچ ارتباطی با مردم به عنوان Indianapolis, Metropolitan Police Department انجام تحقیقات داخلی.

تیلور که اعلام کرد که کاوشگر روز شنبه گفت که او امیدوار است به برخی از نتایج در هفته آینده و گفت: مسئولان به دنبال این که آیا افسران’ انجام شد “مناسب است.” او گفت که این اقدامات او را دیدم در این ویدئو بودند نگران کننده است.

“من قول می دهم که صرف نظر از نتیجه تحقیق که ما به دنبال در یک آموزش برای این نوع از سناریو. من نمی خواهم آنچه که من دیدم اما من لازم نیست تمام جزئیات و در عین حال هم” تیلور گفت: در یک کنفرانس خبری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم ما باید در آموزش سناریو که به نظر می رسد در آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد برای دیدن اگر وجود دارد خواهد بود یک پاسخ متفاوت.”

ادامه مطلب: شهردار نیویورک را انکار می کند و با دیدن پلیس با استفاده از زور علیه ضد نژادپرستی تظاهرات با وجود تصویری

ویدیو های ثبت شده توسط آرزو-تلویزیون نشان می دهد یک زن سیاه و سفید بود که برگزار شد از پشت توسط یک سفید نر افسر فرار خود را درک و پس از آن که احاطه شده توسط چند تن دیگر از افسران. وجود دارد قابل شنیدن میآید شنیده و تصویری را نشان می دهد چندین ابر اسپری نزدیکی زن هستند که باعث شده اند تا منفجر فلفل توپ. دو افسر اعتصاب خود را با باطوم تا زمانی که او به زمین می افتد و او پس از آن دوخته صورت یک باتون در پشت گردن او.

دوم که سفید دیده می شود و فریاد “چرا او ؟ چرا او؟” یک افسر دیگر سراسیمه زن دوم و shoves او به زمین که در آن ماموران او را تسخیر کرده.

این ویدئو نشان نمی دهد این وقایع که قبل از حادثه است. این اتفاق در یکی از تظاهرات های متعددی در ایندیاناپولیس که بخشی از سراسر کشور در اعتراض به کشتار فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که 25 مه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس مورد استفاده زانو خود را به پین کردن فلوید گردن برای چند دقیقه به عنوان فلوید التماس هوا و در نهایت متوقف شد.

جورج فلوید تظاهرات هزاران تن در اعتراض به خشونت پلیس در نیویورک

جورج فلوید تظاهرات هزاران تن در اعتراض به خشونت پلیس در نیویورک

معاون Kendale آدامز گفت: در روز جمعه در کنفرانس خبری که پلیس می خواهم به صحبت می کنند به “بانوی جوان در فیلم” به حساب آورد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“است که بسیار مفید خواهد بود در این تحقیقات” او گفت:.

شهردار جو Hogsett گفت که او در بر داشت تصویری نگران اضافه کرد: “من فکر نمی کنم وجود دارد هر کسی که باید قادر به تماشای آن تصویری و نمی توان نقل مکان کرد به احساسات است.”

ادامه مطلب: بوفالو افسران پلیس, گیر افتاد, در ویدئو جوراب ساق 75 سال در صورت جنایی پروب

Hogsett نیز منتشر شد جزئیات از یک پیشنهاد تجدید نظر در این بخش استفاده-از-نیروی سیاست پیش نویس توسط تیلور در Hogsett درخواست ماه گذشته. این تغییرات شامل اتخاذ کالیفرنیا استاندارد برای استفاده از نیروی مرگبار به صراحت منع chokeholds توسط افسران و تجدید تمرکز بر آموزش پلیس به deescalate بالقوه فرار از موقعیت ها.

در طول هفته گذشته به ناآرامی در Indianapolis, جمعیت شکست ویندوز در ده ها تن از مرکز شهر ساختمان اداری و رستوران و مغازه و تنظیم یک آتش است که آسیب دیده و یک داروخانه است.

Hogsett تحمیل کرده است یک شبه حکومت برای جمعه و شنبه شب. خیابانهای شهر شده اند به طور کلی آرام از روز یکشنبه.

ادامه مطلب: مرد سیاه و سفید مرگ در بازداشت پلیس در واشنگتن حکم قتل شهردار خواستار عدالت

Hogsett دفتر جمعه اعلام کرد که نیروی پلیس “ادامه خواهد داد به تعامل شهروندان با آموزش و پرورش اولین رویکرد” قبل از ساخت هر گونه بازداشت معترضان نقض مقررات منع رفت و آمد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Hogsett گفت: کسانی که معترضان “باید تحسین برای خود تعهد و حمایت و امید من این است که حکومت نظامی را تضمین خواهد کرد انواع مسالمت آمیز شب ما را تجربه کرده اند در طول چند روز گذشته.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>