گوگل ارائه می دهد 1000 دلار اعتبار برای مبارزه کسب و کارهای کوچک. سفر مدیران می گویند آن را “کاملا underwhelming’ – CNET


google-hq-sede-mountain-view.jpg

مدیران اجرائی از شرکت های سفر فکر می کنم گوگل باید بیشتر انجام دهید برای کمک به آنها را دوباره بجای اول برگشتن از این بیماری همه گیر.


گتی

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

پس از تعهد در ماه مارس برای کمک به کسب و کارهای کوچک است که در حال مبارزه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس گوگل آغاز شده نورد از یک بسته امداد به شرکای تبلیغاتی در تعداد انگشت شماری از کشورها است. این برنامه راه اندازی شد در این هفته در ایتالیا و استرالیا و تایوان پیش از گسترده تر گسترش است. شرکت هایی که واجد شرایط دریافت اعتباری به ارزش تا $1,000.

اما میزان اعتبارات را ترک کرده است از شرکت های اروپایی به ویژه, سفر, کسب و کار نا امید کرد.

“برای قرار دادن این حسن تعبیر این است که کاملا underwhelming گفت:” داگلاس Quinby مدیر عامل شرکت Arival یک بولدر کلرادو-بر اساس تحقیقاتی سفر شرکت. “جهانی سفر و گردشگری یکی از بزرگترین عمودی و عمده ترین عامل گوگل سودآوری بیش از دو دهه گذشته. آنها می تواند و باید انجام دهد.”

واکنش شرح زیر است گوگل تصمیم به ایجاد 800 میلیون دلار بسته به سازمان ها کمک بیمار به دلیل اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. این غول جستجو اختصاص 340 میلیون دلار در اعتبارات تبلیغات برای کوچک و متوسط کسب و کار در تمام صنایع. اعتبارات را به کسب و کار با active تبلیغات گوگل حساب و باید بازخرید قبل از پایان سال است.

CNET صحبت با چند مدیران عامل شرکت های کوچک در صنعت مسافرت های بسیاری ویران سفر cancelations ناشی از پناهگاه در محل سفارشات پس از گوگل با این طرح اعلام شد. مدیران به نام برای گوگل به ارائه تخفیف نقدی برای سه ماهه اول, تبلیغات, کار با شرکت در برنامه های پرداخت به فردی و یا تمدید زمان در دسترس برای استفاده از اعتبار آگهی.

در بیانیه گوگل گفت: این اعتبار قرار بود به عنوان یک “ژست پشتیبانی می کند.” شرکت نمی شکایت در مورد اندازه از مقدار ارائه شده است.

“این COVID-19 بحران عمیق نهفته کسب و کارهای کوچک در سطح جهانی و طراحی شده توسط ما SMB اعتبار آگهی برای رسیدن به مشتریان کسب و کار کوچک به طور گسترده با یک ژست حمایت” سخنگوی گفت. “ما امیدواریم که این کمک خواهد کرد که برای تامین برخی از هزینه re-تعامل با مشتریان خود را در یک زمان است که برای آنها مناسب است.” وی همچنین با اشاره به برنامه آزمایشی شرکت گسترده در ماه آوریل که به اتهام تبلیغ هتل تنها اگر یک مهمان در واقع با استفاده از تسهیلات.

گوگل و صنعت مسافرت طولانی با اتکا بر یک دیگر. این غول جستجو را دیدم نادر رکود در کسب و کار در سه ماهه اول تا حدودی به دلیل از بین رفتن, سفر, تبلیغات تحلیلگران می گویند. با وجود شکست گوگل موفق به ضرب و شتم درآمد انتظارات. هنوز هم غول جستجو گفت که درآمد به شدت کاهش یافته است در ماه مارس به عنوان coronavirus بحران شروع به گرفتن نگه دارید و این شرکت هشدار داده بود که “دشوار” سه ماهه دوم خود را برای تبلیغ کسب و کار.

در این میان صنعت سفر تلاش کرده است. یک گروه 20 نفره از شرکت های سفر از فرانسه در اوایل این هفته نوشت: نامه ای سرگشاده به Google و Facebook و خواستار کمک های بیشتر از این غول تکنولوژی وقتی که می آید به هزینه های تبلیغات از جمله تخفیف کمپین های تبلیغاتی در سال 2021. به زودی پس از دیگری باز نامه ای در ماه آوریل به مدیران گوگل در کسب و کار افسر Philipp شیندلر از یک گروه آلمانی در سفر, راه اندازی درخواست نقدی بازپرداخت.

دن یاتس, مدیر عامل شرکت Pitchup مستقر در لندن شرکت که کتاب کمپینگ رزرو گفت: این میزان اعتبار آگهی می حساب کمتر از ارزش یک روز از هزینه تبلیغات. او گفت: شرکت خود را صرف $7,400 یک روز در سال گذشته در اواخر ماه مه.

“بنابراین ما می خواهم که سوخته از 1000 $در اواسط صبح” یاتس گفت. “این ناامید کننده”

پیاده روی Austin-بر اساس شرکت که مبادرت به فروش تورهای مسافرتی, گفت: آن را گذاشته و یا furloughed بیش از نیمی از کارکنان خود را. گوگل وعده کمک های مالی به پایان رسید تا ترکیب این وضعیت برای بسیاری از شرکت های سفر پیاده روی مدیر عامل Stephen Oddo گفت: چون آنها برگزار شد از امید به یک راه حل که نمی بسیاری از تفاوت.

“آنها ممکن است به عنوان به خوبی آن را انجام دهد” گفت: Oddo. “این افتخارات مبهم تعهد آنها ساخته شده اما آن را ناشی از استرس بیش از آن کمک کرده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>