هدیه روز پدر ایده: 3M WorkTunes اتصال شنوایی-حفاظت از هدفون برای $50 – CNET


3m-worktunes-connect-promo

50 دلار است که قیمت های کوچک به پرداخت در حال حاضر برابر گران سمعک بعد.


3M

این داستان بخشی از هدیه روز پدر, راهنمای 2020شامل میدارد ما را برای پدران که عاشق تکنولوژی.

هر پدر که با این نسخهها کار با ابزار قدرت و نیاز به حفاظت شنوایی. و آن را از این پدر; سن است که در حال حاضر در نظر گرفتن عوارض آن, بنابراین ما نیاز ندارد, تسمه سندرز, چمن زن ها و اره مدور سرعت همه چیز همراه است.

وجود دارد مقدار زیادی از ایمنی earmuffs در خارج وجود دارد, اما پس از آن چگونه می تواند ما را به گوش ما Greatest Hits از ’70s playlist? ساده: اضافه کردن بلوتوث به مخلوط. برای یک مدت زمان محدود شرکت آمازون 3M WorkTunes اتصال بی سیم محافظ شنوایی هدفون برای $49.96. این فروش در جای دیگر تا آنجا که $79.

این هدفون شبیه کارگاه سنتی, earmuffs و ارائه 24 دسی بل کاهش سر و صدا و فقط با پوشیدن آنها. اما البته آنها راست-بالا هدفون بلوتوث به عنوان به خوبی-و با تشکر از منفعل کاهش نویز پدر و نمی خواهد که به میل لنگ حجم به 11 فقط به شنیدن آهنگ های خود را.

چگونه آنها را صدا ؟ من فرد مناسب برای ارزیابی WorkTunes اتصال: ادم ارزان خر جونیور. من 17 سال سن جوجه bladesmith تا او را از انجام بسیاری از جوش سنباده و تپش — فعالیت های است که قطعا نیاز به حفاظت شنوایی. حکم خود را پس از دو هفته ؟ دو بسیار مشتاق شست. در واقع او را روشن ساخته است من در گرفتن این پشت.

آمازون قیمت شده است کمی پایین تر در گذشته, بنابراین شما می توانید رول تاس و ببینید اگر یک روز پدر فروش قریب الوقوع است. اما با توجه به دو هدف طبیعت از این هدفون من فکر می کنم 50 دلار معقول است.

افکار خود را?

ادامه مطلب: CNET را هدیه روز پدر, راهنمای 2020

دریافت 2-gen آمازون اکو هوشمند بلندگو برای $45

صحبت از ایده های هدیه, آن را سخت به ضرب و شتم هوشمند بلندگو — به ویژه هنگامی که وجود دارد یک معامله بود. برای یک مدت زمان محدود و در حالی که منابع آخرین, روزانه دزد است که مرمت آمازون اکو 2-نسل $44.99 با promo code CNETECHO2. آن در اصل به فروش می رسد برای $100 است که قیمت شما را در نسل فعلی ،

به دلیل این است که یک refurb می آید در غیر بسته بندی خرده فروشی و تنها 90 روز گارانتی. (روزانه دزد’ صفحه محصول در حال حاضر می گوید: 30 روز اما من مطمئن پوشش تمدید خواهد شد.) من هیچ مشکلی با این, اما آن چیزی است که به در نظر گرفتن اگر شما در واقع فکر این را به عنوان یک هدیه است.

فراتر از آن اکو (در اینجا در دسترس در انتخاب خود را از سه پارچه پیچیده رنگ) خوب صدایی متوسط اندازه هوشمند بلندگو که CNET به رأی Crist به عنوان “به خوبی به ارزش 100 $” در سال 2017. (جزئیات کامل خود آمازون اکو بررسی برای کسب اطلاعات بیشتر.)

به این نگاه کنید یکی دیگر از راه های اکو نقطه در حال حاضر به فروش می رساند برای $50. برای پنج باک کمتر شما در حال گرفتن مقدار بزرگتر بهتر صدا.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سونی WH-1000XM3 dethrones Bose QuietComfort 35 II به عنوان…


2:48


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>