Coronavirus ردیابی: چگونه این بیماری همه گیر است که ما تاثیر خواب

مردم کمتر به خوبی تحت مستند با توجه به یک مطالعه جدید انجام شده توسط کالج کینگ لندن و ایپسوس موری.

نیمی از مردم نظر سنجی بین 22 و 24 مارس گزارش داد بیشتر خواب آشفته در حالی که 38 درصد از مردم گفت: آنها با تجربه رویاهای واضح تر.

يافته ها دنبال چند مطالعات قبلی توسط تناسب اندام ردیابی شرکت هایی که نشان داد مردم خواب بوده اند دیگر در طول مستند دوره است.

این نشان می دهد که با وجود خواب برای دیگر افراد ممکن است هنوز هم احساس می کنم کمتر استراحت نسبت به قبل از Covid-19 coronavirus بیماری همه گیر.


آخرین بررسی که درگیر 2,254 انگلیسی, بزرگسالان نیز نشان داد که حدود شش در 10 نفر با تجربه بدتر خواب پس از مستند آغاز شد و در 23 مارس.

“نزدیک به دو سوم از انگلستان گزارش عمومی تاثیر منفی بر خواب خود را از Covid-19 بحران به وضوح نشان میدهد که چقدر نگران کننده این بیماری همه گیر و مستند اقدامات شده اند برای سهم بسیار زیادی از ما” گفت: استاد بابی دافی مدیر موسسه سیاست در کالج کینگ لندن است.

“و این است که به وضوح به دو چگونه استرس ما در بر داشت ویروس خود را و چقدر ما از ترس تاثیر مستند در ما اشتغال و امور مالی است.”

داده های جمع آوری شده در مارس توسط پوشیدنی شرکت فن آوری Withings نشان داد که مردم در انگلستان شده بود خواب برای 15 دقیقه دیگر به طور متوسط در هر روز در طول مستند.


فرانسه شاهد بزرگترین افزایش روزانه در زمان خواب با فرد به طور متوسط خواب اضافی 20 دقیقه هر شب.

این یافته ها می تواند تا حدودی توضیح داده شده توسط مردم نه نیاز به رفت و آمد به محل کار با توجه به هر دو کار از خانه و یا کار نمی کند در تمام طول مستند.

اطلاعات مشابه از تناسب اندام ردیابی شرکت قطبی نشان داد که مردم در آلمان نیز خواب طولانی تر است.


یک افزایش قابل توجهی در زمان خواب ضبط شده بود توسط قطبی خواب-دستگاه های ردیابی به عنوان مستند اقدامات معرفی شدند در آلمان در 22 مارس.

محققان در دانشگاه کالج لندن (UCL) در حال حاضر در حال مطالعه اثرات مستندات در حال داشتن بر سلامت روان.

نتایج اولیه نشان می دهد که سطوح بالاتری از اضطراب و افسردگی مرتبط هستند به مستند محدودیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>