Coronavirus افزایش هزینه های مراقبت از خانه صورتحساب خیریه می گوید

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

خانه مراقبت از ساکنان خواسته شده است به پرداخت بیشتر برای پوشش هزینه های مربوط به Covid-19 با توجه به یک موسسه خیریه.

سن بریتانیا ادعا کرد که برخی ارائه شده با یک “coronavirus لایحه” بیش از 100 پوند در هفته در بالای نرمال هزینه ها به عنوان هزینه های کارکنان و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) افزایش یابد.

این موسسه خیریه گفت: افراد مسن که خود را برای مراقبت از هزینه های خانه تماس گرفت آن را در مورد “تند و غیر منتظره” مبالغ اضافی.

مراقبت از خانه ها نیاز به صرف صدها هزار پوند در ماه در PPE برای جلوگیری از گسترش coronavirus بین کارکنان و ساکنان و بازدید کنندگان است.

آنها همچنین نیاز به پرداخت هزینه برای کارکنان سازمان برای پر کردن در هنگامی که کارکنان خود را در حال خاموش کردن بیمار و یا خود جدا.

سن انگلستان گفت: دریافت تماس برای مشاوره آن خط از خود تأمین کنندگان مالی گفت: آنها در حال خواسته به پرداخت اضافی 15 درصد در یک هفته به مقدار £127.65 بر اساس میانگین هفتگی هزینه £851.

آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از خانه های مراقبت خواسته اند خود کمک های مالی ساکنان به پرداخت بیشتر.

برخی از 400000 نفر زندگی می کنند در مراقبت از خانه در انگلستان با حدود 167,000 اعتقاد به خود تأمین کنندگان مالی و 45,000 بخشی خود تأمین کنندگان مالی.

کارولین ابراهیم مدیر سن انگلستان گفت: “افراد مسن زندگی در مراقبت از خانه و خانواده خود را از طریق بوده است آسیاب این چند ماه گذشته به عنوان ویروس است پاره پاره از طریق یکی از این سه تنظیمات ترک یک دنباله از تخریب در پی آن است.”

او افزود: “آن را با اضافه کردن توهین به جراحت که پس از رفتن را از طریق بسیار برخی از ساکنان که پرداخت برای مراقبت از خود را در حال حاضر رو به یک بزرگ اضافی لایحه در بالا در حال حاضر هزینه های گران قیمت.”

بیش از 11,000 مراقبت از خانه ساکن مرگ و میر را درگیر coronavirus از اواسط ماه مارس با توجه به دفتر آمار ملی.

در ماه مارس انجمن مدیران بزرگسالان خدمات اجتماعی خیریه تخمین زده می شود که ارائه دهندگان هزینه ها را افزایش بین 30-40 درصد برای مقابله با چالش های همه گیر.

جداگانه تجزیه و تحلیل آن را به عهده گرفت با انجمن دولت محلی (LGA) نشان می دهد, اجتماعی, ارائه دهندگان مراقبت را تجربه £6.6 میلیارد دلار در بالقوه هزینه های اضافی بین آوریل و سپتامبر.

مقامات محلی داده شده است £3.2 میلیارد دلار رسید و دولت نیز اعلام کرد £600m کنترل عفونت صندوق, اما, اجتماعی, ارائه دهندگان مراقبت های شکایت کرده اند که بودجه مورد نیاز در حال رسیدن به خط مقدم.

Ms ابراهیم گفت: “از کجا مراقبت از خانه صورت هزینه های اضافی در حساب از این بیماری همه گیر آن را تنها عادلانه است که دولت مرکزی را تضمین می کند آنها ملاقات – در غیر این صورت وجود یک خطر است که برخی از خانه ها می تواند در برابر ترک ساکنان خود را بی خانمان.

“این خواهد بود به اندازه کافی بد در بهترین زمان اجازه دهید به تنهایی در حال حاضر زمانی که این ویروس همچنان به تهدید و آن را امن برای همه به ماندن قرار داده است.”

صحبت در مورد هزینه های اضافی برای خود تأمین کنندگان مالی, Ian Hudspeth شورای و رئیس LGA جامعه تندرستی هیئت مدیره گفت: “زندگی مردم در مراقبت از خانه نباید تنبیه کنید در این راه است.”

او گفت: LGA است “از نزدیک” با ارائه دهندگان مراقبت به درک چه هزینه های اضافی آنها روبرو هستند با توجه به همه گیر و “اکثریت قریب به اتفاق شوراهای” کمک کرده اند دهندگان با این هزینه ها “به بهترین توانایی خود را”.

این LGA افزود: “ما مشتاقانه منتظر به کار با دولت در پیدا کردن یک راه حل فوری فشارهای رو به بخش از جمله یک معنی داری بیشتر از تزریق بودجه و همچنین توافق دراز مدت تامین مالی پایدار برای حل و فصل اجتماعی و مراقبت پس از این زمان بحران است.”

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی را نه تایید اینکه آیا آن را ارائه بودجه به شوراهای اما گفت که آن را حفظ خواهد کرد در آینده نیاز به کمک های مالی تحت بررسی است.

یک سخنگو گفت: “ما می دانیم که این بیماری همه گیر در حال ایجاد چالش های قابل توجهی برای مراقبت از خانه و حمایت اضافی مورد نیاز است برای مراقبت از ساکنان.

“ما در حال حاضر ساخته شده £3.2 میلیارد دلار در دسترس مقامات محلی به آدرس فشارهای محلی از جمله در مراقبت های اجتماعی. ما همچنین ارائه یک پوند بیشتر 600m برای کمک به کاهش ميزان عفونت در مراقبت از خانه.”

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>