بهترین Sonos سخنرانان از $100 – CNET

در طول سال اکوسیستم از Sonos هوشمند بلندگو تبدیل شده است قابل ملاحظه ای قوی با ویژگی های مانند آمازون, الکسا, گوگل, دستیار و AirPlay اپل 2و پشتیبانی از بیشترین تعداد موسیقی-جریان خدمات از جمله Spotify در. در حال حاضر با انتشار Sonos قوس الکتریکیاین شرکت قادر به ارائه یکی از خوانندگان ما’ ویژگی های درخواستی: Dolby Atmos. هنگامی که شما اضافه کردن در بودجه آگاه Ikea Symfoniskتعداد Sonos-سازگار سخنرانان باعث می شود multiroom سیستم جذاب تر از همیشه.

در عین حال به عنوان تعدادی از Sonos محصولات را نگه می دارد در حال گسترش آن را نیز تبدیل به سخت تر برای کشف کردن که مدل را خرید. با که در ذهن ما قرار داده ایم با هم یک راهنمای سریع به Sonos به منظور کمک به شما کشف کردن که محصولات برای شما مناسب هستند و آن ارائه بهترین عملکرد را برای پول خود را. ما آن را نگه دارید به روز شده به عنوان شرکت منتشر محصولات جدید است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چرا Sonos Arc یکی ویژه soundbar


8:28

که Sonos برای شما مناسب است ؟

سارا تو/CNET

جدید Ikea Symfonisk خط در نتیجه یک همکاری بین مبلمان اسکاندیناوی غول پیکر و Sonos. آن را به طور کامل سازگار با دیگر Sonos, محصولات و هر دو قفسه کتاب و میز و لامپ نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای صدای استریو و یا به عنوان یک نسبتا ارزان قیمت جفت از عقب صدای فراگیر ($200 برای دو قفسه در مقابل 400 دلار برای دو نفر). اگر شما می خواهید یک Sonos هوشمند بلندگو برای قیمت یک بلندگوی بلوتوث این مدل را دریافت کنید. ما به عنوان خوانده شده Ikea Symfonisk قفسه کتاب, WiFi, بلندگو نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

در حالی که Sonos یکی SL ارزان ترین سخنران در این خط برای 20 دلار بیشتر شما می توانید ارتقاء به یک مدل است که ارزش برای پول است. این Sonos یک (Gen 2) عالی sonics و شامل هر دو الکسا و گوگل دستیار در یک بلندگو (هر چند شما تنها می توانید یکی را انتخاب کنید و در یک زمان). ما به عنوان خوانده شده Sonos یک بررسی.

سارا تو / CNET

در حال حاضر که Sonos Play:3 قطع شده است, یک جفت Sonos آنهایی است که بعد بهترین شرط بندی شما. راه اندازی یک جفت استریو آسان است با Sonos برنامه و سیستم تلفن های موبایل بهتر از equivalently قیمت بلندگو مانند Google Home Max یا اپل HomePod. ما به عنوان خوانده شده Sonos یک بررسی.

سارا تو/CNET

با علاوه بر این از گوگل دستیار Sonos پرتو هوشمند نوار صدا را دریافت کنید. شما دست کمی از باس عمیق بدون sub اما آن را به فیلم های خود را صدا بزرگ با آن صدای فراگیر مجازی قابلیت های. ما به عنوان خوانده شده Sonos پرتو نقد و بررسی.

Ty Pendlebury/CNET

این Sonos Arc بهترین soundbar این شرکت تا کنون منتشر شده است. آن را تا به برخی از ویژگی های بزرگ از جمله یک پردازنده دستیار صوتی HDMI eARC و Dolby Atmos پخش. بر خلاف پرتو سیستم نیاز ندارد یک ساب ووفر و مگر Sonos می آید تا با یک ارزان تر زیر این بهترین پول شما می توانید صرف در زیر یک گرند. ما به عنوان خوانده شده Sonos قوس نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

در حد بالایی از آنچه که اکثر مردم باید برای پرداخت یک Sonos soundbar صدای فراگیر سیستم این سیستم ارائه خواهد شد مقدار زیادی از صدای فراگیر و موسیقی لرزش. شما می توانید ترکیب Sonos پرتو ($399), Sonos, Sub ($699) و یک جفت از آیکیا قفسه (99 دلار در هر). در حالی که زیر خود را در آن بسیار گران آن باعث می شود یک شریک بزرگ برای کوچکتر پرتو در حالی که با اضافه کردن احاطه کامل اثر است. سیستم ندارد Atmos و اگر شما می خواهید که شما می توانید ارتقاء برای Arc, یا شما به سادگی می تواند سوار bookshelf speaker بالا بر روی دیوار پشت سر شما. خواندن Sonos زیر بررسی.

چه Sonos?

Sonos یکی از قدیمی ترین multiroom سیستم های صوتی در بازار و همچنین یکی از موفق ترین. پس راه ما مصرف موسیقی دیجیتال تغییر کرده است از بازی پاره پاره سی دی به جریان خدمات و فراتر از آن, سیستم های صوتی نیز اقتباس شده و رشد کرده است.

Sonos شروع به عنوان یک راه برای بازی MP3s موجود خود سخنرانان و این رشد برای حمایت از جریان موسیقی خدمات در طیف وسیعی از میز بلندگوهای تقویت کننده صدا بارها و ساب ووفر. کنترل سیستم شروع با یک برنامه دسکتاپ و CR100 دستی کنترل و سپس آن را به برنامه های تلفن همراه و در حال حاضر به صدای دستیاران. Sonos در حال حاضر ارائه می دهد سه سخنرانان که شامل یا گوگل دستیار یا الکسا پردازنده (یک تیر و کمان).

در اینجا برخی از چیزهایی که در مورد خط تولید محصول است که شما نیاز به دانستن:

 • این نسخهها کار میکند بدون توپی بیش از استاندارد Wi-Fi (بدون بلوتوث)
 • پشتیبانی از بیش از 100 جریان خدمات
 • با این نسخهها کار, الکسا, گوگل دستیار و سیری
 • سازگار با AirPlay اپل 2 و Spotify اتصال
 • پشتیبانی از 16 بیت/44.1 kHz در حالی که جدید S2 پشتیبانی از سیستم hi-res (یعنی دالبی TrueHD و Atmos)
 • جریان آنالوگ خود را متصل به موسیقی در سراسر خانه (با آمپر پنج یا پورت)
 • پرتو پشتیبانی از دالبی دیجیتال در حالی که قوس الکتریکی شامل Dolby Atmos
Sonos One

یکی از مورد علاقه ما است Sonos بلندگو.

سارا تو/CNET

در آماده سازی برای آن S2 سیستم عامل این شرکت جایگزین بسیاری از محصولات میراث در حالی که همچنین معرفی امکانات جدید. در سال 2020 به تنهایی این شرکت اعلام کرده است که Sonos قوس soundbar جدید Sonos پنج و یک به روز رسانی Sonos زیر. اگر شما مسن تر قطعات به خصوص آنهایی که با “منطقه” در عنوان آنها نخواهد بود سازگار با سیستم جدید.

فعلی Sonos خط به بالا به شرح زیر است:

 • Sonos یکی SL: $179 — کوچک میز صوتی بلندگو بدون میکروفن
 • Sonos یک (Gen 2): $199 — هوشمند جدول صوتی بلندگو با پردازنده دستیار صوتی
 • Sonos پورت: $449 — جریان اضافه-در جعبه موجود برای سیستم های آنالوگ ورودی/خروجی
 • Sonos پرتو: $395 — soundbar با دستیار صوتی و HDMI
 • Sonos پنج: $499 — بزرگ و میز صوتی بلندگو
 • Sonos آمپر: $649 — تقویت کننده با ورودی آنالوگ
 • Sonos زیر: $699 — بی سیم ساب ووفر
 • Sonos Arc: $799 — Dolby Atmos soundbar

وجود دارد همچنین دو بلندگو از Ikea که کار با این سیستم Sonos: $99 Ikea Symfonisk قفسه کتاب, Wi-Fi Speaker و $179 Ikea Symfonisk لامپ جدول.

این برنامه Sonos

تا زمانی که کنترل صوتی به طور کامل جایگزین آن Sonos برنامه است که هنوز هم که در آن شما کنترل از راه اندازی و پخش صوتی خود را. نرم افزار تمرکز کرده است در طول سال تغییر رهبری جریان و در حال حاضر صدای. اما آن را در حال حاضر نقل مکان کرد و دور از خدمات را به تمرکز بر روی بلندگوهای خود را. این برنامه هنوز هم یکی از بهترین جهانی جستجوها و آن را آسان به راه اندازی بلندگوهای خود را بیش از حد.

Sonos Beam

این برنامه Sonos

سارا تو/CNET

این برنامه در دسترس است برای دستگاه های زیر:

و همچنین به عنوان Sonos نرم افزار شما همچنین قادر خواهید بود برای خدمت به بلندگوهای صوتی به طور مستقیم از برنامه های مورد علاقه خود را با استفاده از بازی به Sonos. این خدمات عبارتند از: Google Play Music (در دستگاه های با Sonos برنامه نصب شده), Spotify, Pandora, یوتیوب موسیقی و جزر و مد جریان موسیقی خدمات. این سیستم همچنین پشتیبانی از جریان از iOS و سازگار نرم افزار با استفاده از AirPlay اپل 2.

رقابت

01-polk-command-bar

این پولک نوار فرمان هوشمند صدای نوار است که پشتیبانی از آمازون چند اتاق موسیقی سیستم.

سارا تو/CNET

اصلی رقابتی استانداردهای Sonos در حال بوز, موسیقی, DTS بازی-Fi, Google Chromecast ساخته شده در, Yamaha MusicCast و Denon HEOS. آمازون اکو و پولک نوار فرمان نیز پشتیبانی آمازون MRM سیستم.

بی سیم بلندگوهای صوتی در اطراف شروع $100 — با بسیاری از ویژگی های Apple AirPlay Chromecast یا هر دو-و بی سیم صدا میله مانند پولک فرمان نوار شروع در $250. در اینجا برخی از بهترین multiroom سیستم های موسیقی.

بیشتر راهنماهای صوتی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>