بهترین هوشمند شمع 2020 – CNET

خانه های هوشمند دستگاه های جایگزین سخنرانان ما پیر لامپ ها و حتی یخچال و فریزر. اما آنچه در مورد این مسائل در خانه ما که هوشمند نیست هنوز ؟ که در آن هوشمند شمع در آمده است.

این اسباب بازی بسیار خوب و اتصال خود را به طور منظم قدیمی, لامپ, پنکه, قهوه ساز, آشپزخانه, لوازم خانگی و یا تقریبا هر چیز دیگری خود را به خانه های هوشمند برای اتوماسیون و کنترل صدا. مدل وجود دارد برای هر دستیار صوتی. برخی حتی با تمام سه: گوگل دستیار آمازون الکسا و اپل HomeKit.

ادامه مطلب: می خواهید برای خرید پلاگین های هوشمند? خواندن این اولین

با بسیاری از گزینه های خارج وجود دارد چیدن بهترین پلاگین های هوشمند برای روشن و خاموش کردن خود را به تازگی دستگاه های متصل به معنی شما نیاز به نگاهی به تمام نیازهای شما را در خانه خود راه اندازی اتصال آیا یا نه شما می خواهید به استفاده از فرمان صوتی و پلت فرم شما با استفاده از به کنترل آن همه — با “همه” در حال حاضر از جمله هر گونه خروجی دیوار شما را انتخاب کنید.

ما مورد آزمایش قرار ده ها تن از هوشمند شمع از شرکت های بزرگ و کوچک و اینها میدارد ما را برای بهترین پلاگین های هوشمند به بقیه از خانه خود را آنلاین. خانه های هوشمند دستگاه های, در اینجا ما می آیند!

کریس مونرو/CNET

TP-Link Kasa خط از خانه هوشمند محصولات شامل این صرفه جویی در فضا پلاگین های هوشمند. آن را با این نسخهها کار با گوگل دستیار و آمازون الکسا خود را از طریق Wi-Fi و Kasa برنامه (اندروید و iOS) ارائه می دهد مقدار زیادی از گزینه های مفصل برای سفارشی کردن برنامه ریزی به دور از حالت تایمر.

چه شما نمی خواهد ؟ مصرف انرژی اطلاعات یک پورت USB و یا از HomeKit سازگاری. اگر شما علاقه مند در برنامه ریزی و با استفاده از کنترل صوتی و دستورات صوتی TP-Link $14 پلاگین های هوشمند است و یک انتخاب عالی برای کنترل یک سوئیچ نور و یا دیگر دستگاه متصل. جزئیات TP-Link Kasa Smart WiFi وصل Mini نقد و بررسی.

تایلر Lizenby/CNET

در فقط 18 دلار این پلاگین های هوشمند مقرون به صرفه ترین در لیست ما است. این هم کوچکترین. جفت که با استفاده از انرژی نظارت و گوگل دستیار و آمازون الکسا فراست و کنترل صوتی و شما رو یک گزینه عالی برای شما سوکت و یا خانه های هوشمند.

این SmartThings Wi-Fi Smart وصل نمی خواهد کار با HomeKit است و هیچ پورت اضافی USB برای شارژ — هوشمند نوار قدرت این است. این SmartThings نرم افزار (iOS و Android) ارائه نمی دهد به عنوان بسیاری از گزینه های سفارشی سازی و برنامه ریزی قابلیت های به عنوان TP-Link Kasa پلاگین های هوشمند بالا اما SmartThings را تحت تاثیر قرار دادن ما با ایجاد آسان به راه اندازی پلاگین های هوشمند خود را از سوکت نیست که نیاز به یک SmartThings hub. ادامه مطلب.

کریس مونرو/CNET

این هوشمند از Wi-Fi پلاگین می آید با آسان به استفاده از نرم افزار نظارت بر مصرف انرژی خود را در کیلووات ساعت (kWh) و با این نسخهها کار با گوگل دستیار و آمازون الکسا برای دستورات صوتی خود را از طریق Wi-Fi و Wi-Fi.

پلاگین طراحی بلوک رسانه های بالاتر یا پایین تر از آن و آن را سازگار با اپل HomeKit. هنوز TP-Link Kasa برنامه فوق العاده است و شما می خواهید برای دریافت یک تصویر روشن از چه مقدار انرژی خود را به دستگاه متصل است با استفاده از.

بر خلاف برخی از پلاگین های هوشمند تولید کنندگان TP-Link دارای یک میزبان از دیگر Kasa خانه هوشمند محصولات از جمله لامپ های دوربین و حتی یک نوار قدرت ساخت آن را آسان به خود را گسترش خانه های هوشمند در یک برنامه اگر دوست دارید این پلاگین. ما به عنوان خوانده شده TP-Link Kasa Smart Wi-Fi وصل با انرژی نظارت و بررسی است.

ادامه مطلب: هوشمند این شاخه راز خانه هوشمند بدون درز

تایلر Lizenby/CNET

در $20 Belkin WeMo Mini WiFi پلاگین های هوشمند مقرون به صرفه است و می آید با بومی گوگل دستیار الکسا و بله HomeKit سازگاری.

این WeMo برنامه نیست و ما برنامه های مورد علاقه و شما نمی توانید انرژی نظارت با WeMo Mini smart Wi-Fi وصل است. کسانی که کمبود کنار مینی پلاگین های هوشمند را طراحی صرفه جویی در فضا و جامد HomeKit پلاگین های هوشمند و سیری سازگاری آن را آسان به توصیه به کاربران اپل اکوسیستم. ما به عنوان خوانده شده WeMo مینی وای فای هوشمند پلاگین نقد و بررسی.

بهترین برای خارج از منزل

iDevices, هوای آزاد, سوئیچ

80 دلار iDevices, هوای آزاد, سوئیچ است یک راه عالی برای به طور خودکار, هوای آزاد, چراغ, لامپ, سوئیچ ها و یا دیگر پاسیو الکترونیک. این هوای smart switch با این نسخهها کار با گوگل دستیار الکسا و HomeKit خود را از طریق Wi-Fi و شامل انرژی ردیابی و کنترل از راه دور.

در حالی که شما از دو رسانه های شما نمی توانید کنترل آنها را به صورت جداگانه. در صورتی که باید برای شما توصیه می کنیم چک کردن iClever پلاگین های هوشمند که با استفاده از هوشمند برنامه زندگی خود را به عنوان مرکز کنترل برای کنترل از راه دور دستگاه های خود را. ما به عنوان خوانده شده iDevices, هوای آزاد, سوئیچ نقد و بررسی.

مدل های دیگر ما تست شده

وجود دارد ده ها تن از هوشمند شمع وجود دارد از شرکت های بزرگ و کوچک و در حالی که ما آزمایش نشده تک تک ما دیده ایم کاملا چند آمده از طریق CNET خانه های هوشمند. در اینجا نگاهی گذرا به دیگر گزینه های قابل توجه.

  • آمازون پلاگین های هوشمند: گل سرسبد نام تجاری آمازون پلاگین های هوشمند هزینه $25 و تنها با این نسخهها کار با الکسا. در حالی که راه اندازی آسان است آن را به عنوان ویژگی های غنی به عنوان مدل های دیگر که ممکن است یک معامله شکن هنگامی که شما به دنبال یک اسمارت خروجی.
  • Satechi دوگانه هوشمند خروجی: این HomeKit دوستانه پلاگین های هوشمند هزینه $30 و شما دو رسانه انرژی و قابلیت نظارت. وجود ندارد سازگاری با گوگل دستیار و یا آمازون الکسا که نمی تواند مشي اگر شما در سایت خود را در الکسا برنامه.
  • iHome, هوای آزاد: این 40 دلار آزاد پلاگین های هوشمند با این نسخهها کار با هر سه صدای دستیاران اما شما فقط یک خروجی.
  • ConnectSense هوشمند خروجی 2: این 60 دلار کرگدن آن را تمام می کند-انرژی مانیتورینگ به صورت جداگانه کنترل رسانه ها یک پورت USB و چراغ وضعیت روشنایی. قیمت و غیرجذاب اندازه طراحی هستند به اندازه کافی برای نگه داشتن من از آن را توصیه می. هر کس دوست دارد یک smart outlet اما هیچ کس را دوست دارد زشت یک.
  • Koogeek: این $32 smart پلاگین به خوبی کار می کند با HomeKit اما بلوک های مجاور رسانه ها. الکسا یا گوگل Assistantintegrations نیست به عنوان صاف به عنوان ما می خواهم برای دیدن در ما دستگاه های متصل.
  • Puregear Pureswitch: این HomeKit محور پلاگین های هوشمند است یکی دیگر از انتخاب جامد برای اپل, خانه هوشمند, اما آن را انجام نمی, و همچنین در تست ما به عنوان دیگر HomeKit دستگاه های سازگار.
  • Eufy پلاگین های هوشمند مینی: این پاینت اندازه پلاگین های هوشمند است فقط کمی بزرگتر از ما SmartThings بودجه انتخاب بالا و هزینه فقط چند دلار بیشتر در $23. شما آمازون و گوگل دستیار فراست به عنوان به خوبی.
  • Wyze پلاگین های هوشمند: این Wyze پلاگین دو بسته فقط برای $15 فوق العاده ارزان و آن را نشانی از اصول اولیه هست. آن را با این نسخهها کار با گوگل دستیار و آمازون الکسا, اما وجود دارد هیچ قدرت نظارت است.

چیزهایی که به یاد داشته باشید

انتخاب بهترین پلاگین های هوشمند برای شما آغاز می شود با دستیار صوتی سازگاری. را انتخاب کنید یک پلاگین است که با این نسخهها کار با هر کدام دستیار صوتی شما با استفاده از, آیا آن را در یک تلفن هوشمند و یک تبلت و یا دستگاه های دیگر. شما معمولا می توانید این اطلاعات روی جعبه محصول وب سایت و یا در خود دستیار صوتی نرم افزار موبایل.

بعد از در نظر گرفتن که در آن شما پلاگین قرار داده خواهد شد و اینکه آیا مسدود کردن مجاور دیگر رسانه ها یک نگرانی است. اگر حتما به انتخاب یک پلاگین است که بیش از حد بزرگ است. اکثر مدل به عنوان “مینی” خواهد شد صرفه جویی در فضا.

ویژگی های اضافی مانند انرژی نظارت و USB شارژ می توانید اضافه کردن و حتی بیشتر کنترل و راحتی. مهم نیست که پلاگین های هوشمند شما را انتخاب کنید, آوردن محصولات روزمره آنلاین با یک پلاگین است که یکی از ساده ترین راه به طور خودکار و زیبا از خانه خود را.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 3 دلیل شما نیاز به یک پلاگین های هوشمند


2:02

در اصل در سال گذشته منتشر شده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>