بهترین OTA DVR برای برش طناب: آمازون آتش تلویزیون توزیع مجدد, TiVo AirTV و Tablo – CNET

اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای با دسترسی خوب به پخش کانال های تلویزیون با قرار دادن یک آنتن تلویزیون است آسان و ارزان (دفعات بازدید: رایگان) راه را به شما نشان می دهد که می خواهید بدون پرداخت پول برای کابل. و اتصال DVR به آن بیش از حد هوا آنتن شما را قادر به باز کردن پتانسیل کامل از این کانال تلویزیونی پخش: شما می توانید آنها را ذخیره کنید برای بعد از دیده بان, جست و خیز, تبلیغات و حتی در برخی موارد جریان آنها را به تماشای چند تلویزیون یا خارج از خانه.

حرکت نزولی این است که “آزاد” تبدیل به خوب رایگان نیست, به خصوص با dvr ها که به اتهام هزینه های ماهانه. یک barebones DVR مانند AirTV 2 شروع می شود در $100 در حالی که با استفاده از ویدئو دستگاه با تمام زنگ ها و سوت در مورد $500 پس از شما پرداخت اشتراک طول عمر. اما در مقایسه با هزینه تلویزیون کابلی و تلویزیون-جریان خدمات مانند Hulu با زنده تلویزیون و یا یوتیوب تلویزیون و حتی گران قیمت ترین آنتن DVR را برای پرداخت خود را در نهایت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: TiVo پیچ OTA در مقابل آمازون آتش تلویزیون توزیع مجدد: که DVR باید…


2:14

وجود دارد سه standout OTA DVR محصولات در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک طناب-برش دیجیتال و ضبط ویدیو: آمازون آتش تلویزیون توزیع مجدد این AirTV 2 و TiVo پیچ OTA. هر یک منحصر به فرد خود DVR امکانات و قابلیت های, اما من می خواهم توصیه برای مبتدیان و دست قدیمی به طور یکسان. بیایید شیرجه رفتن در و نگاهی به بهترین OTA DVR گزینه های.

سارا تو/CNET

آمازون آتش تلویزیون توزیع مجدد من است انتخاب برای بسیاری از افراد به دنبال قطع طناب.

این کامل نیست — این OTA DVR واقعا نیاز به یک آتش تلویزیون استیک به کار و نخست عضویت نیز مفید است-اما آن ترکیبی از ویژگی ها و انعطاف پذیری قرار داده و بیش از این هوا DVR بیش از بالا. مانند AirTV 2 و Tablo DVR آن را به یک شبکه جریان DVR معنی آن نیست اتصال به تلویزیون به طور مستقیم. به جای آن جریان به تلویزیون دستگاه تلفن همراه خود را و بیشتر (پایین را نگاه کنید برای جزئیات بیشتر).

آتش تلویزیون توزیع مجدد نسبتا گران اما حداقل آن را با یک پردازنده هارد دیسک بر خلاف AirTV 2. و بر خلاف Tablo هیچ هزینه ماهانه وجود دارد برای دریافت کامل DVR قابلیت. ما به عنوان خوانده شده آمازون آتش تلویزیون توزیع مجدد بررسی کنید.

جاش گلدمن/CNET

TiVo بهترین به رسمیت شناختن نام از سه دستگاه در اینجا اگر شما می خواهید یک سنتی set-top DVR پیچ OTA هنوز هم خود را بهترین گزینه است. در حالی که با استفاده از ویدئو پیچ است گرانتر از دیگر محصولات اینجا (به خصوص پس از $250 عمر OTA DVR خدمات اضافه شده است) این پیچ OTA نیز ارائه می دهد یک تن از ویژگی های از جمله برنامه های در جریان همه بسته بندی شده با استفاده از ویدئو رابط. وجود دارد یک مدل جدیدتر به نام TiVo, Edge, اما هنوز هم در دسترس پیچ OTA است که یک مقدار بهتر. ما به عنوان خوانده شده با استفاده از ویدئو پیچ OTA نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

این AirTV 2 دارای علامت + به خصوص آن را به عنوان ارزان ترین ما سه OTA توصیه های DVR و آثار آن را بدون تحمیل هزینه ماهانه. در عین حال این OTA DVR است که واقعا طراحی شده است برای تکمیل یک $30-یک-ماه Sling TV اشتراک با اضافه کردن کانال های محلی. و شما نیاز به اضافه کردن یک دیسک سخت خارجی (شامل نمی شود) به AirTV 2 به عنوان یک تابع درست DVR هر چند آن را فاقد برنامه های زنده تلویزیونی مکث. اگر شما به دنبال یک دستگاه است که با این نسخهها کار بدون پرداخت پول بیشتر در هر ماه مشابه آمازون آتش تلویزیون توزیع مجدد ارائه می دهد به طور کلی بهتر است تجربه است. ما به عنوان خوانده شده AirTV 2 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

این تابلو چهار است آخرین نسخه از محبوب طناب برش DVR می رود و همه در ویژگی های. وجود دارد اتاق را برای یک درایو سخت داخلی و گنجاندن چهار تیونر باید تهیه کردن برای حتی اکثر کاربران را خواستار است. این OTA DVR است که ساده ترین دستگاه برای راه اندازی هر چند Tablo DVR دستگاه سازگاری زندگی نمی کنند تا به همان قدرت-انتظارات کاربر. و بدترین قسمت این است که با یک تابلو OTA DVR شما نیاز به پرداخت اشتراک برای دسترسی به بسیاری از ویژگی های آن است. ما به عنوان خوانده شده Nuvyyo Tablo چهار نقد و بررسی.

انواع OTA DVR: مجموعه بالا در مقابل شبکه تلویزیون streamer?

به دو نوع اصلی از DVR گزینه های: سنتی مجموعه بالا که متصل به طور مستقیم به یک تلویزیون از طریق HDMI خروجی; و یا یک شبکه تلویزیون streamer که متصل به شبکه خانگی خود را و جریان به دستگاه های خود را در خانه و یا بر روی بروید. این ویدئو پیچ OTA سنتی تنظیم بالا (که همچنین در صفحه اصلی-جریان) در حالی که AirTV 2 و آمازون آتش تلویزیون توزیع مجدد مستقیم شبکه TV streamers.

یک set-top بهتر است برای افرادی که معمولا دیده بان در یک تلویزیون در حالی که یک دستگاه شبکه است که برای افرادی که می خواهید به تماشای در دستگاه های متعدد — یک پرچم در حال اهتزاز مانند Roku یا آمازون آتش تلویزیون و دستگاه های دیگر مانند تلفن های همراه و قرص. به طور کلی در یک شبکه تلویزیون پرچم در حال اهتزاز است گزینه های بیشتر انعطاف پذیر و بهتر می تواند مکمل زنده تلویزیون جریان برنامه ها و یا سرویس هایی مانند Netflix بکشد.

tivo-bolt-ota-11
سارا تو/CNET

دیگر ویژگی های به دنبال

صرف نظر از این که سبک OTA DVR شما را انتخاب کنید وجود دارد برخی از ویژگی های مشترک به هر دو است که شما باید برای نگاه.

  • دو یا بیشتر از HD تیونر — هنگامی که آن را می آید به HD تیونر بیشتر دستگاه شما دارای merrier. حداقل دو است بنابراین شما می توانید ضبط دو کانال همزمان و یا تماشای یک در حالی که شما رکورد دیگری اما سنگین آنتن سر ممکن است به درک و حتی بیشتر.
  • 1TB یا بیشتر از ذخیره سازی — بسته به نوع دستگاه شما باید یک ترابایت از ساخته شده است در ذخیره سازی فضا باید ارائه حدود 150 ساعت از محتوای برنامه. اما اگر شما انتخاب می کنید یک دستگاه مانند استفاده از ویدئو که به طور خودکار سوابق نشان می دهد که آن را “فکر می کند شما مانند” شما می تواند اجرا بسیار به سرعت. به همین دلیل است که شما همچنین نیاز به…
  • …توانایی برای اضافه کردن ذخیره سازی اضافی از طریق USB یا کارت SD — یک دیسک سخت خارجی است یک گزینه بسیار عالی ارائه DVR خود را نیاز ندارد اختصاصی مدل. به طور کلی 1TB external hard drive ارزان است و در حدود 50 دلار است.
02-amazon-fire-tv-recast

14-بعد برنامه راهنمای ضروری است در یک DVR مدرن.

سارا تو/CNET

  • 14 روز از راهنمای اطلاعات — در حالی که هفت روز است که واقعا حداقل, مفید, مقدار, دو هفته به شما می دهد انعطاف پذیری بیشتر.
  • هیچ مداوم هزینه — اکثر مردم قطع بند ناف به صرفه جویی در پول بنابراین پرداخت و در عین حال یکی دیگر از هزینه ماهانه را ندارد یک تن از حس. با استفاده از ویدئو را ارائه می کند یک عمر خدمات گزینه بنابراین شما پرداخت هزینه برای دستگاه و راهنمای داده های در صف مقابل.

DirecTV در حال حاضر Sling TV, YouTube, TV, Hulu و بیشتر: کانال تلویزیون زندگی می کنند در مقایسه: در اینجا این است که چگونه بالا 100 کانال پشته.

آمازون آتش تلویزیون توزیع مجدد چکیده: یکی از بهترین بند ناف-برش اصحاب نشده است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>