بهترین 43 اینچ تلویزیون در سال 2020 – CNET

43 اینچ تلویزیون صفحه نمایش کوچک است با استانداردهای امروز اما با قیمت است که شناور در اطراف 200 دلار آن را نیز مقرون به صرفه اندازه در نظر بگیرید. یکی گرفتن: شما باید برای داشتن چشم پوشیدن آخرین اضافی در این اندازه چرا که بسیاری از 43 اینچ تلویزیون هنوز رزولوشن 1080p به جای 4K, برای مثال, و چند تصویر افزایش اضافی مانند full-array local dimming. که یکی از دلایل چرا کیفیت تصویر در 43 اینچ مجموعه نمی تواند رویکرد بهترین 55 اینچ مدل (و بعد از این سال 48 اینچلطف OLED). گفت: بسیاری از 43 اینچ تلویزیون را ویژگی های هوشمند است که کلید به خوبی مشاهده و تجربه است.

اما اگر شما در اندازه محدود و بودجه به دنبال بهترین 43 اینچ تلویزیون اندازه صفحه نمایش خواهد بود یک گزینه بهتر از 32 یا 40 اینچ مدل چون شما بیشتر صفحه نمایش فقط برای کمی پول بیشتر. بله برای بزرگتر اتاق خواب من قطعا توصیه به رفتن تا 55 اینچ صفحه نمایش اگر شما می توانید استطاعت آن را داشته باشد و اما پله پایین به 43 اینچ صفحه نمایش را ذخیره کنید شما 100 دلار یا بیشتر در مقایسه با 55 اینچ تلویزیون و آن را هنوز هم به اندازه کافی بزرگ برای لذت بردن از.

لیست زیر نشان دهنده بهترین تلویزیون ها در 43 اینچ اندازه صفحه نمایش من بررسی کرده ام در CNET آزمون آزمایشگاه که در آن من آنها را مقایسه جانبی توسط سمت به دیدن آنهایی که بیشترین ارزش خرید. در اینجا من آخرین توصیه های, با یادداشت زیر را در ذهن نگه دارید.

  • در این اندازه که در آن کیفیت تصویر نیست یک اولویت برای تولید کنندگان من جایزه قابلیت های تلویزیون های هوشمند ، اگر شما به دنبال به انجام است را نشان می دهد تلویزیون و یا قلاب کردن یک کنسول بازی این قطعا این لایحه مناسب.
  • ما اصلا نقد و بررسی بسیاری از تلویزیون ها در این اندازه بنابراین من فقط شامل ما سه مدل های مورد علاقه در اینجا.
  • به دنبال یکی دیگر از اندازه ؟ اتمام: 32 اینچ تلویزیون 55 اینچ تلویزیون 65 اینچ تلویزیون و 75 اینچ تلویزیون.
  • نمی بینم آنچه شما دنبال آن هستید به صورت زیر ؟ در اینجا همه از تلویزیون من بررسی بیشتر به زودی.

سارا تو/CNET

به یاد داشته باشید که چگونه من گفت: قابلیت های تلویزیون های هوشمند است که شاه در این اندازه ؟ Roku مورد علاقه ما است پلت فرم برای زنده تلویزیون جریان برنامه هایی مانند Netflix و یوتیوب و بقیه و آن را حتی بهتر پخته شده به تلویزیون. حتی اگر آن را با رزولوشن 4K با HDR آن کیفیت تصویر هیچ بزرگ می لرزد و حتی حاشیه بدتر از Vizio زیر, اما برای بسیاری از مردم آن را کاملا خوب است. این تلویزیون نیز کمی ارزان تر از دو رقبا. ما به عنوان خوانده شده TCL S425 سری (Roku تلویزیون) را نقد کنید.

سارا تو/CNET

این یکی از تنها 43 اینچ تلویزیون های موجود با ما تصویر مورد علاقه-افزایش فوق العاده برای Lcd ها: full-array local dimming. به این دلیل است که آن را انجام می دهد کمی بهتر از TCL بالا در برخی از مناطق به خصوص اتاق های تاریک و خانه تئاتر. همچنین تمام کسانی که ویژگی های تلویزیون هوشمند. اما ما در کنار نقد و بررسی از نسخه های بزرگتر از دو تلویزیون تفاوت نبود و به طور کلی ما هنوز هم مانند TCL بهتر است. ما به عنوان خوانده شده Vizio V436-G1 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

این ال ای دی ویژگی های آمازون آتش تلویزیون سیستم ساخته شده است در ساخت آن را به یک رقیب مستقیم برای TCL را Roku سیستم. به طور کلی ما مانند Roku بهتر از آتش TV با تشکر برتر منوها و جستجو اما این ال ای دی دارای یک خنک اضافی TCL فاقد: ساخته شده در الکسا موجود با صحبت کردن به کنترل از راه دور. ما به عنوان خوانده شده Toshiba 43LF421U19 نقد و بررسی.

چیزهای دیگر به دانستن در مورد خرید 43 اینچ تلویزیون

  • در بهار سال 2020 تلویزیون جدید مدل خواهد رسیداما پس از تلویزیون به طور کلی فن آوری بالغآنها نخواهد بود ارزش انتظار اگر شما می خواهید یک تلویزیون در حال حاضر به خصوص در این اندازه.
  • به نظر من بزرگتر بهتر است. بزرگ تلویزیون در حال ارزان تر از همیشه و پول خود را بهتر است صرف اندازه صفحه نمایش بزرگ به جای اندکی ارتقا در کیفیت تصویر.
  • اگر شما نمی مانند ساخته شده است در سیستم تلویزیون هوشمند شما همیشه می توانید اضافه کردن یک media streamer. آنها ارزان و آسان برای استفاده و دریافت به روز رسانی بیشتر از اکثر تلویزیون های هوشمند. دیدن میدارد ما را از بهترین رسانه های streamers.
  • بسیاری ساخته شده است در بلندگو صدا وحشتناک پس از آن ارزشمند به جفت مجموعه جدید خود را با یک soundbar و یا دیگر سیستم بلندگو. خوب آنهایی که در اطراف شروع $100. ببینید بهترین soundbars.

به دنبال اطلاعات بیشتری? در اینجا همه چیز به دانستن در مورد خرید یک تلویزیون جدید در سال 2020.

بیشتر بخوانید درباره خانه سرگرمی

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: TCL ارزان Roku تلویزیون در حال رفتن به انتخاب برای بودجه تنگ


1:59

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>