حلقه Mujinga: CPS خواست برای نقد و بررسی به مرگ کارگر راه آهن به بیش از 1 میلیون امضاء طومار برای عدالت

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

خدمات تاج دادستان (CPS) خواسته شده است تا با بررسی تحقیقات پلیس در مورد مرگ حلقه Mujinga به عنوان بیش از یک میلیون نفر با امضای یک طومار خواستار عدالت است.

Mujinga درگذشت coronavirus در مارس چند هفته پس از او گفته نمیشود در حالی که مشغول به کار در لندن ویکتوریا ایستگاه.

پس تحقیقات خود را که در آن 57 سال بود مصاحبه در رابطه با این حادثه و فیلم دوربین مدار بسته بررسی شد, بریتیش, پلیس حمل و نقل (BTP) به این نتیجه رسیدند هیچ شواهدی وجود دارد که یک جرم جنایی قرار گرفته بود و Mujinga مرگ بود “نه یک نتیجه از این حادثه”.

تصمیم به انجام هیچ اقدام دیگری توسط BTP درو از خشم عمومی است. تظاهرات ایستاده در همبستگی با آمریکا را در جریان تظاهرات به مبارزه با نژادپرستی نظاممند پرداخت ادای احترام به کارگر حمل و نقل.

A Change.org درخواست مدیریت خانواده با حمایت از TSSA اتحادیه انباشته شده است بیش از 1 میلیون امضا. این طومار با هدف “تضمین حفاظت و حمایت برای کسانی که مشغول به کار در Govia Thameslink راه آهن” و ابتدا به “پیدا کردن و تعقیب فردی که حمله” ،

بیانیه صادر شده توسط BTP در روز جمعه گفت: آن را درک “عمق احساس وجود دارد در رابطه با این مورد”. لازم به توضیح است که از طریق آن تحقیقات “بررسی ماموران به این نتیجه رسیدند وجود شواهد کافی برای حمایت از یک محاکمه بر اساس این ادعا که مرد تف به عمد در خانم Mujinga یا گفت که او تا به حال ویروس”.

“با اینحال در به رسمیت شناختن گسترده تر منافع عمومی در شرایطی در این مورد ما را دعوت مستقل بررسی CPS از شواهد موجود و اینکه آیا وجود دارد هر بیشتر خطوط پرس و جو و نظر در رابطه با BTP موقعیت در چشم انداز نشست کلی اصل موفق دادستان گفت:” بیانیه است.

“ما نگه داشته اند خانم Mujinga شوهر و خانواده های درگیر در مذاکرات ما و به اشتراک گذاشته شده اند و اطلاعات ما با آنها برای کمک به آنها در درک منطق ما برای ما به این نتیجه رسیده است. ما متخصص ماموران همچنان به حمایت از آنها را به عنوان آنها غمگین از دست دادن یک ستایش مادر و همسر.

“ما امیدواریم که این کمک می کند تا contextualise رویکرد ما به بررسی این اتهامات جنایی حادثه شواهد موجود برای حمایت بیشتر قضایی در احترام به کسانی که اتهامات و ما در حال انجام شفقت برای کسانی که می دانستم و دوست داشتم حلقه.”

یک زن دارای یک نشانه در طول یک زندگی ماده تظاهرات در هاید پارک (PA)

Mujinga شوهر Lusamba تشکر بسیاری از افرادی که این طومار را امضا کرده و گفت: واکنش های عمومی به صورت بسته بودن با BTP در زمان خانواده ،

“در روز چهارشنبه هزاران نفر از مردم اعتراض در لندن به گریه بلند آن است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. سیاه زندگی مهم. حلقه زندگی اهمیت.

“آن اهمیت به من به ما و دختر ما دوستان و خانواده به حلقه همکاران و در حال حاضر این مهم به هزاران بسیاری از شما وجود دارد.

“ما وجود دارد, ایالات ما در خشم و غم ما. ایران در عزم ما برای شنیده می شود و ما در عزم به تغییر. ما می خواهیم عدالت برای حلقه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>