ضد نژاد پرستی فعالان گلاسکو تغییر نام خیابان های مربوط به تجارت برده

ضد نژاد پرستی فعالان تصمیم به تغییر نام خیابان ها در مرکز گلاسکو که در ارتباط با تجارت برده جایگزین کردن آنها را با نام بردگان سیاه فعالان و کسانی که کشته شده توسط پلیس.

جدید پلاک که در یک پس زمینه سیاه و سفید فونت به نظر می رسد در زیر نام رسمی از چند خیابان در مرکز شهر در بعد از ظهر جمعه پیش از یک زندگی موضوع اعتراض برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه.

Buchanan Street, نام پس از Andew, Buchanan, توتون و پروردگار و صاحب تغییر نام داد جورج فلوید خیابان در حافظه مردی که کشته شد توسط پلیس در ایالت مینه سوتا, ایالات متحده در 25 مه.

اما نشانه های جدید در حال حاضر شده است در نظر گرفته شود.

فعالان همچنین تغییر نام کوکران و خیابان و ویلسون خیابان به Sheku Bayoh خیابان و رزا پارک ها و خیابان بود.

نشانه متناوبا نامگذاری کوکران خیابان ‘Sheku Bayoh استریت” در گلاسکو در 6 ژوئن سال 2020 است. (اندرو میلیگان/PA سیم)

مانند فلوید Sheku Bayoh, 32, درگذشت در بازداشت پلیس پس از مهار توسط ماموران که در پاسخ به یک تماس در Kirkcaldy نی لبک پنج سال پیش.

خواهر خود را که با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار گفت: خانواده او گرفته اند در تظاهرات برنامه ریزی شده در اسکاتلند آخر این هفته اما خطر گسترش coronavirus است “هنوز هم بیش از حد بزرگ است”.

یک change.org درخواست تماس در شهر گلاسکو شهرستان به تغییر نام خیابان ها مربوط به تجارت برده تا کنون دریافت بیش از 12,000 امضا کرده اند ،

در این دادخواست آمده است: “در حال حاضر وجود دارد بسیاری از خیابان ها در گلاسکو که نام برده صاحبان مانند Glassford خیابان (جان Glassford), Ingram خیابان (آرچیبالد Ingram) و Buchanan street (اندرو Buchanan) تجلیل از صاحبان برده از گذشته“.

“من فکر می کنم این مهم است به این تنباکو اعیان پایه آنها به ظاهر ایستاده و به جای تشخیص دیگر فعالان اسکاتلندی که مستحق چنین نفس” درخواست می افزاید.

در جای دیگر فلوید مرگ منجر شده است به دو دادخواست در بلژیک خواستار حذف مجسمه شاه لئوپولد دوم که سربازان مرتکب جنایات در کنگو در اواخر 1800s.

در بلژیک شهر گنت یک مجسمه نیم تنه از لئوپولد دوم بود تخریب با کلمات “من نمی توانم نفس” همان کلمات صحبت فلوید در حالی که گردن خود را دوخته بود توسط Derek چوین است که به اتهام قتل او.

گزارش های اضافی از بهبهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>