الکسیس Ohanian برگ ق مدیره خواستار شرکت برای پر کردن صندلی با نامزد – CNET


alexis-ohanian-gettyimages-1150771958

الکسیس Ohanian در یک رویداد در مارس 2019.

نیکلاس شکار/گتی ایماژ

ق از بنیانگذاران الکسیس Ohanian روز جمعه گفت که او استعفا از هیئت مدیره این شرکت است و خواست که صندلی پر شده بود و با یک نامزد. این حرکت به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی همچنان در سراسر ایالات متحده. تظاهرات بودند برانگیخت با کشتن جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پس از یک افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

“من باور دارم استعفا در واقع می تواند یک عمل رهبری از مردم در قدرت در حال حاضر” Ohanian گفت: در یک پیام پست شده در رسانه های اجتماعی و وب سایت خود را. “به هر کس که مبارزه برای رفع شکسته ما ملت را متوقف کند.”

Ohanian که به تنیس حرفه ای سرنا ویلیامز اشاره کرد خانواده خود را به عنوان یکی از دلایل تصمیم خود را.

“من انجام این کار برای من و برای خانواده من و کشور من,” او گفت:. “من نوشتن این به عنوان یک پدر که نیاز به قادر به پاسخ خود را سیاه و سفید دختر زمانی که او می پرسد:” چه شما انجام دهید؟'”

ق از بنیانگذاران گفت: او همچنین می توان با استفاده از سود آینده از او ق سهام برای خدمت به جامعه سیاه, شروع با 1 میلیون دلار تعهد به بازیکن سابق NFL و فعال حقوق مدنی در khezri را با حقوق خود آشنا شد.

ق را افتخار Ohanian درخواست برای پر کردن موقعیت خود را با یک نامزد و همچنین تغییر محتوای آن سیاست به “صراحت آدرس نفرت” ق بنیانگذاران استیو هافمن گفت: در یک پست وبلاگ در بعد از ظهر جمعه. این تغییرات را پر کنید آنچه که او به نام “غیر قابل قبول فاصله بین اعتقادات ما به عنوان افراد و شرکت, و آنچه شما می بینید ما در محتوای سیاست.”

“پس از تماشای مردم در سراسر کشور سوگواری و تقاضا برای پایان دادن به قرن ها از قتل و خشونت و تبعیض علیه مردم سیاه و سفید, من می خواستم به صحبت کردن” هافمن نوشت. به روز شده سیاست را شامل بیانیه ای در نفرت یک اصل است که Reddit است که نمی شود “به عنوان یک سلاح” و فراگیر “چشم انداز” برای ویرایش. از آن خواهد شد یک واژگونی ق, اصلی سیاست نه به حذف هر گونه محتوا است.

“اکثر ما بالا جوامع باید یک قانون ممنوعیت نفرت و نژادپرستی” او گفت:. “[اما] این است که یک حکومت جوامع باید به نوشتن برای خود و ما نیاز به توازن بار اجرای. من نیز قبول مسئولیت برای این است.”

Ohanian, هافمن و Aaron Swartz تاسیس سایت های شبکه های اجتماعی در سال 2005. پس از فروش این شرکت در سال 2006 Ohanian بازگشت به ق در 2015. در 2018, او پا به دور از وظایف روزانه اما همچنان در ق مدیره.

Ohanian استعفای از هیئت مدیره به شرح زیر انتقاد از ق در اوایل این هفته از سوی مدیر عامل شرکت الن Pao برای “تقویت” نژاد پرستی و نفرت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تکنولوژی غول تعهد صندوق به مبارزه نژادی و بی عدالتی Facebook…


1:40

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>