Winnipeg عروسی صنعت احساس تاثیر COVID-19

این COVID-19 pandemic مجبور است بسیاری از زوج ها به جلو و پلاگین خود را در سال 2020 برنامه های عروسی و این تلفات در چندین کسب و کار در این صنعت است.

در حال حاضر این استان را محدود کرده است مجامع عمومی به بیش از 25 نفر برای داخل سالن تجمعات و بیش از 50 نفر برای تجمعات.

در حالی که می تواند تغییر زمانی که استان رونمایی فاز 3 از بازگشایی طرح در پایان ماه ژوئن آن را می سازد اگر مشکل برای زوج به طرح و بسیاری از آنها فقط امید بستن برای به تعویق انداختن.

“من تا به حال 22 مراسم عروسی در تقویم این سال و با توجه به COVID ما منتقل شده 80 درصد از کسانی که در مراسم عروسی به 2021,” آلیسون Polinsky صاحب Alli مای حوادث گفت: اخبار جهانی است.

“و مراسم عروسی است که باقی می ماند, ما در حال ایجاد برنامه های c, b, a و d و ما نیاز به ارزیابی مجدد این برنامه هر هفته به عنوان مراحل معرفی و چیزهای مختلف باز است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: این واقعیت جدید: Coronavirus تغییرات برنامه های عروسی برای زوج ها به دنبال گره کراوات

Polinsky می گوید در سال آینده خواهد بود یک سال در تقاضای بالا برای زوج ها به دنبال دریافت hitched به عنوان سال 2020 و 2021 مراسم عروسی خواهد شد در حال حاضر رقابت برای همان تاریخ.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما شاهد یک بازی بسیار کامل تقویم برای 2021,” او گفت:. “به طور معمول من رسیدن به ظرفیت برای سال آینده در پایان ماه سپتامبر هر سال است.

“من از فروش در اوایل پاییز و در این سال من فقط در مورد ظرفیت در حال حاضر خواهد شد و اختتامیه رزرو برای 2021 در چند هفته آینده.”

Winnipeg, سرگرمی, صنعت, طول می کشد و ضربه ای بزرگ به دلیل COVID-19

Winnipeg, سرگرمی, صنعت, طول می کشد و ضربه ای بزرگ به دلیل COVID-19

ری لویی مدیر و مالک مشترک از دروازه در Roblin می گوید خود به کسب و کار در حال گرفتن مالی عمده آمار از این عروسی شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این تقریبا یک فاجعه با هر تعریف. هیچ بخش از این و من اعتقاد ندارم هر کسب و کار می تواند ادعا می کنند که این خوب است برای کسب و کار خود را” لویی گفت.

“وجود خواهد داشت یک خط پایین. هر کس من به صحبت در صنعت ما این خواهد بود که از یک سال که در آن ما فاجعه بار ضرر و زیان است.”

لویی گفت: آنها مطمئن شوید که به دنبال همه دستورالعمل و دوباره کتاب را به عنوان بسیاری از مشتریان که ممکن است. او همچنین می گوید که آنها در حال دیدن برخی از کسب و کار در این فصل برای زوج های که در ابتدا برنامه ریزی کوچک مقصد عروسی اما دیگر نمی تواند سفر به محل.

ادامه مطلب: ریز مراسم عروسی تبدیل شدن به محبوب در میان COVID-19 همه گیر

بسیاری از کسب و کارهای دیگر نهفته از جمله مواد غذایی, عکاسان, مدل مو و آرایش هنرمندان.

“من فکر می کنم ما اول عروسی در حال حاضر این است که در پایان ماه اوت [به طور معمول] در آن ما شلوغ ترین زمان از سال در حال آماده شدن برای این همه سال در اطراف” BeYOUtee نوار هنرمند آرایش Tayler پترسون-پرین گفت.

“آن بوده است تا حد زیادی به مقابله با است.”

او همچنین گفت: بسیاری از مشتریان خود در حال برنامهریزی مجدد برای سال آینده اما عدم مراسم ازدواج در سال 2020 است که جلوگیری از برخی از هنرمندان آرایش از بازگشت به کار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“مشتریان ما شده اند بسیار وفادار و درک و بسیاری از آنها را موکول به سال آینده,” او اضافه شده است. “بنابراین ما می دانیم در سال آینده خواهد بود شلوغ سال”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>