ویروس شبیه سازی ورزش در معرض روشن شکاف’ در اسکاتلند آمادگی برای شیوع

یک تمرین شبیه سازی شیوع ویروس در اسکاتلند در معرض یک “شکاف روشن” در این کشور آمادگی و مشخص شده در خط مقدم خبري در عدم شفافیت در PPE در دسترس بودن آموزش و تست.

برگزار شد در مارس 2018 ورزش درگیر شیوع سندرم تنفسی خاورمیانه کوروناویروس (Mers-CoV) – نادر اما شدید بیماری برای اولین بار شناسایی شده در سال 2012 – برای ارزیابی بیمه خدمات درمانی اسکاتلند آمادگی برای پاسخ به یک مشکوک به شیوع.

15 صفحه گزارش “ورزش جنس زنبق و سوسن” فاش شد توسط دولت اسکاتلند در اوایل این هفته “با توجه به قابل فهم علاقه به فعالیت در اطراف مصلی و یا وحشت برای بیماری های عفونی شیوع” و پس از درخواست تحت قوانین مربوط به آزادی اطلاعات توسط سی.

آن تحویل داده شده توسط دولت اسکاتلند و درگیر بیمه خدمات درمانی اسکاتلند تخته NHS 24, بهداشت حفاظت اسکاتلند و اسکاتلند خدمات آمبولانس. ورزش برشمرد سه سناریو از شیوع از جمله اولیه در مورد این بیماری و نهایی شبیه سازی که در آن 40 نفر تست مثبت برای این ویروس از جمله ده در بخش مراقبت های ویژه.

“تعداد مشکوک و تایید موارد همچنان به افزایش ، “اما وجود دارد بیشتر بیمارستان ظرفیت خود را در هیئت مدیره منطقه و همسایه تخته در حال حاضر در یا نزدیک به ظرفیت با توجه به حال شیوع و فشارهای گسترده تر از فصل آنفولانزا.”

در بحث با کسانی که در سناریوی اول به آن اشاره شد “مسائل اطراف PPE منحصر به فرد هستند به MERS-CoV شیوع” اضافه کرد: “مشخصات PPE در روز بحث و گفتگو برای سرمایهگذاری اساسی پیشرفت در استفاده از PPE در اسکاتلند است.”

در حالی که شبیه سازی یافت “هیچ شگفتی بزرگ” آن گفت: “در میان کارکنان خط مقدم وجود دارد خبري در عدم شفافیت در PPE در دسترس بودن آموزش و تست.

“این روشن است شکاف در اسکاتلند آمادگی برای MERS-CoV و دیگر شیوع و باید به آنها رسیدگی شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

این گزارش نتیجه گیری در رفت: “ورزش شناسایی 14 اقدامات در سراسر طیف گسترده ای از تم ها. با وجود وسعت بحث و گفتگو وجود دارد هیچ شگفتی بزرگ در مسائل شناسایی شده به عنوان اولویت.

“در این رویداد از یک مقیاس بزرگ بحران تخته را درک قوی ملی هماهنگی و هدایت روشن. اسکاتلندی دولت حفاظت و بهداشت اسکاتلند باید تلاش برای اطمینان حاصل شود که مربوط به ارشاد است تا به روز و در ارتباط برقرار کردن به طور موثر و فرآیندهای است که در محل به صورت ایستاده و دسترسی به هماهنگی ملی سازه و این که این فرآیند به طور گسترده ای مورد توافق و قابل درک باشد.”

بی بی سی افزود: یافته های به اشتراک گذاشته شد با دولت بریتانیا کارشناس کمیته جدید و در حال ظهور تنفسی ویروس تهدید گروه مشورتی (Nervtag) در ژوئن 2019 – شش ماه قبل از رمان کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ووهان در چین هوبئی.

گسترده تر ورزش شبیه سازی پاسخ به یک بیماری همه گیر انجام شده توسط دولت انگلستان و بهداشت عمومی انگلستان در سال 2016 به بیرون درز شد در ماه گذشته.

موسوم به ورزش ماکیان آن اظهار داشت: “بریتانیا آمادگی و واکنش در شرایط برنامه های خود را در سیاست ها و قابلیت در حال حاضر به اندازه کافی برای مقابله با افراطی خواسته های شدید بیماری همه گیر است که باید در سراسر کشور تاثیر در تمام بخش.”

مستقل در تماس است دولت اسکاتلند برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>