ماشین استفاده می شود افزایش فروش به عنوان آمریکایی ها سفت بستن کمربند در طول coronavirus – Roadshow


Used cars

اتومبیل های ارزان تر صدای خوب برای بسته های پول آمریکایی است.

Acilo/گتی ایماژ

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

وجود دارد خبر خوبی برای صنعت خودرو به عنوان coronavirus همه گیر پیشرفت: فروش همچنان به تیک تیک پشت به سمت بالانشان دادن آمریکایی ها در حال به دست آوردن اشتها خود را برای خرید اتومبیل های جدید. در همان زمان, اما بیشتر آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به اتومبیل استفاده می شود در میان عدم اطمینان اقتصادی که COVID-19 باعث شده است.

رویترز در اطلاعات وارد شده و روز جمعه گزارش داد که در حالی که فروش خودرو هنوز هم پایین نسبت به previrus سطوح استفاده می شود فروش خودرو در ادامه به حرکت در یک جهت رو به بالا بیش از این زمان در سال گذشته است. فروش خودرو جدید برای هفته پایان مارس 28 نفر پایین 28 درصد در سال گذشته در حالی که نمایندگی دیدم فروش خودرو استفاده می شود پرش 6 درصد بیش از سال 2019. در زمان نامشخص امریکا تمایل به ورزش صرفه عادات و اتومبیل استفاده می شود اغلب ارائه ارزش بیشتر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آنچه که من آموخته است که خرید یک ماشین در یک بیماری همه گیر


8:16

این خبر خوبی برای خودرو استفاده می شود مقادیر بیش از حد. در حالی که coronavirus به احتمال زیاد lopped کردن یک تکه از ارزش در شروع این بیماری همه گیر داده ها نشان می دهد قیمت عمده فروشی تا حدود 6 درصد مطابق با تقاضا است. موجودی نیز شروع به تبدیل شدن به بیشتر کمیاب به عنوان آمریکایی ها حرکت شبیه چمچه زنی تا نزدیک به وسایل نقلیه جدید در استفاده از بازار است.

این ماشین ها به طور معمول در آورده و پس از یک مدت اجاره در واقع یک خطر برای خودروسازان مشتاق به فروش رانندگان در وسایل نقلیه جدید. داده ها از رویترز نشان می دهد وجود دارد برخی 4 میلیون خاموش-اجاره اتومبیل که وارد بازار خواهد شد در این سال و یا در مورد 340,000 مانند وسایل نقلیه جدید. این ماشین رقیب خواهد شد ویژگی های موجود در با نام تجاری جدید ماشین و در مراتب قیمت پایین تر از آنچه نشستن در خودرو نمایشگاه.

آن می تواند یک ماشین جدید و یک سخت تر از فروش صنعت آماده برای قبل از همه گیر جاروب در سراسر ایالات متحده. همراه با این واقعیت فروشندگان شروع به پر کردن مقدار زیادی با استفاده از اتومبیل به عنوان وسیله نقلیه جدید موجودی رسید در میان تولید و راه اندازی مجدد آن را می سازد preowned ماشین نگاه بسیار خوب در بازار امروز است.

ادامه مطلب: آنچه در آن می خواهم به خرید یک ماشین در طول COVID-19

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>