بوریس جانسون دولت در مواجهه با پرسش های جدید در طول تست و ردیابی سیستم نخست وزیر وعده داده شده خواهد بود “جهان-ضرب و شتم” – پس از به بیرون درز نظرات از ارشد NHS رسمی نشان داد آن نمی رود به “کلاس جهانی” تا سپتامبر یا اکتبر.

تونی Prestedge این افسر ارشد عامل از طرح گزارش شده است که بستری شده در یک پیام ویدئویی به کارکنان سیستم خواهد بود “ناقص” و “ماشی” در ابتدا.

این می آید به عنوان وزیر حمل و نقل Grant Shapps دفاع ساخت پوشش صورت اجباری در حمل و نقل عمومی در انگلستان از 15 ماه ژوئن با وجود انتقاد از انجمن پزشکی بریتانیا. پزشکان اتحادیه گفت: ماسک باید اجباری در همه جا اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

چگونه ساعت کاهش یافته و وعده های خود را بیش از کلر مرغ

نمایندگان مجلس و فعالان عصبانی هستند در مورد خیابان داونینگ انداختن تعهد به قبول ما مواد غذایی مانند کلر و هورمون تغذیه گوشت گاو و خوک به عنوان بخشی از یک معامله تجاری با واشنگتن است.

سیمون Hoare – یک حزب محافظه کار MP که یکی از 22 محافظه کاران که رای علیه دولت به دفاع از انگلستان استانداردهای غذایی در آینده تجارت معاملات ماه گذشته – گفته مستقل آن را سوار “مربی و اسب از طریق تضمین های داده شده توسط مجلس عوام و چه از حزب محافظه کار مانیفست حزب گفت: در ماه دسامبر”.

سیاست ما خبرنگار Jon سنگ گرفته شده با یک نگاه به جدول زمانی از ادعا و چگونه انگلستان خورده به ما فشار.

تماس با ما-ردیابی اطلاعات به زودی منتشر می شود, وزیر, وعده

Grant Shapps گفت که او امیدوار است اطلاعات دقیق در مورد تعداد افرادی که در تماس شده توسط این تیم از ردیاب دستی می تواند منتشر شده در روزهای آینده.

“آن منتشر خواهد شد و این به سادگی به یک مورد از وزارت بهداشت و درمان کار با انگلستان آمار اقتدار” حمل و نقل وزیر گفت BBC Radio 4 امروز برنامه.

پرسید: اگر تعداد کسانی که در دسترس خواهد بود در چند روز او پاسخ داد: “من امیدوارم. انگلستان آمار اقتدار به استاندارد طلا را برای چه آمار منتشر می شوند و چه وزرا و وزارت بهداشت نمی خواهید انجام دهید این است که شروع به دادن آمار است که آنها می گویند نیست به طور کامل آماده به امضا و تایید شده است.”

وزیر کابینه افزود: “ما در حال حاضر می دانیم که ما هنوز در حال گرفتن نتایج از هزاران نفر از مردم که در نهایت داشتن coronavirus آنها تست مثبت است که باعث شده است تا به هزاران نفر بر هزار نفر از مخاطبین از این افراد در حال حاضر با داشتن ترسیم شده از طریق مرکزی بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی سیستم.”

تست و ردیابی نخواهد بود ‘جهانی’ تا پاییز به بیرون درز نشان می دهد نظرات

تازه سوالات مطرح شده در مورد بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی سیستم پس از به بیرون درز دیدگاه توسط ارشد بیمه خدمات درمانی ، به یاد داشته باشید زمانی که بوریس جانسون وعده داده شده “جهان-ضرب و شتم” سیستم آغاز ژوئن ؟

به گفته نگهباناین افسر ارشد عامل از تست و ردیابی کرد و گفت: سیستم خواهد بود “ماشی” در ابتدا خود را “جهانی” توسط پاییز.

تونی Prestedge همچنین بنا به گفته کارکنان در یک پیام ویدئویی که نمی تواند کار به طور کامل تا ماه سپتامبر یا اکتبر.

“من مطمئن هستم که Dido [هاردینگ رئیس اجرایی] اعلام کرد این سرویس بعد او را روشن است که آن ناقص است در راه اندازی است که ما را در طول زمان بهبود بخشد و آن را در سطح جهانی توسط این زمان که ما در حال حرکت به سمت سپتامبر یا اکتبر زمان” Prestedge گفت.

“ما می دانیم که از آن خواهد شد ناقص ما می دانیم که از آن خواهد شد clunky اما ما از شما درخواست برای کمک به ما در بهبود این سرویس است.”

کسب و کار وزیر Nadhim Zahawi ادعا کرد در شب گذشته در سوال زمان که بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی برنامه باید تا پایان ماه ژوئن است. Zahawi گفت: آن را به “در حال اجرا به عنوان به زودی به عنوان ما فکر می کنیم آن قوی است”.

تبلیغات

انگلستان و اتحادیه اروپا به دور چهارم از مذاکرات تجارت

Brexit در دستور کار امروز با پایان آخرین دور از ارسال-Brexit ایران در مذاکرات مذاکرات است. اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد میشل Barnier است به علت یک کنفرانس مطبوعاتی در ظهر (زمان انگلستان) و اگر تجارب گذشته هستند و هر چیزی را به همتای خود دیوید فراست خود را views شناخته شده بیش از حد.

ماهیگیری در صدر دستور کار این هفته در نظر گرفتن بسیاری از مذاکره کنندگان’ بنابراین ما ممکن است به خوبی بشنوم که بعد. بعد از این ماه هر دو طرف با توجه به انجام یک سهام را ” پیشرفت تا کنون – مگر اینکه در آنجا بوده است ناگهانی دستیابی به موفقیت های بسیاری در چند روز گذشته آن را احتمالا نمی خواهد شد بسیار دلگرم کننده است.

انگلستان تست ‘در میان بهترین در جهان می گوید: Shapps

وزیر حمل و نقل Grant Shapps نیز در دفاع از دولت را پیگیری و ردیابی سیستم که ممکن است به طور کامل عملیاتی تا سپتامبر یا اکتبر با توجه به گزارش امروز صبح.

او گفت: گزارش تاخیر تنها به معنای این برنامه ادامه خواهد داد به بهبود است. “برنامه خود را ادامه خواهد داد به بهبود فقط به عنوان برنامه همیشه در حال بهبود است و من تمایل به فکر می کنم آنها واقعا هرگز به پایان رسید,” او گفت: همسرم صبحانه.

“فقط برای اینکه روشن در حال حاضر شما یک NHS تست و ردیابی سیستم است که در واقع در مقیاس جهانی بسیار قابل توجه به شما یک مثال دیروز اعلام کردم 233,000 آزمون تا به حال انجام شده است.

“در حال حاضر اگر کسی به تماشای این احساس بد و آنها فکر می کنم آنها ممکن است Covid-19 علائم آنها می توانید آنلاین این دقیقه و کتاب تست و مقیاس تست در حال حاضر است که قطعا در میان بهترین در جهان است.”

در صورت پوشش نه به عنوان مهم به عنوان شستن دست های خود را می گوید Shapps

Grant Shapps گفت: پوشیدن صورت پوشش است نه به عنوان مهم به عنوان شستن دست های خود را و یا اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

دفاع از تصمیم به تحمیل اجباری پوشش صورت برای مسافران تا ژوئن 15 وزیر حمل و نقل گفت BBC صبحانه: “آن اضافی است و اندازه گیری آن است که حاشیه ای ما قبول آن است که در حاشیه و دانشمندان نیست, در توافق کامل در مورد آن, اما ما فکر می کنم آن است که ارزش کار کاملا همه چیز ممکن است.”

Shapps در مقایسه با چهره جدید پوشش قانون حمل و نقل عمومی به الکل ممنوعیت حمل و نقل برای لندن از یک دهه پیش.

“شما نمی خواهد بود قادر به استفاده از حمل و نقل عمومی مگر در مواردی که شما با پوشیدن آن, بنابراین شما می تواند خواسته به ترک و در نهایت شما می تواند جریمه اما من فکر نمی کنم که لازم باشد در اکثریت قریب به اتفاق موارد,” او گفت:.

Shapps گفت: مشاوره در ماسک به حال شده است برای تغییر حمل و نقل عمومی اما نه مغازه ها وجود دارد به دلیل کمتر تعامل بین مردم در خرده فروشی حالات.

“من فکر می کنم تفاوت بزرگ این است که در یک فروشگاه, شما ممکن است به خوبی منتقل کسی و ارشاد اذعان دارد که شما ممکن است در نزدیکی کسی برای یک دوره کوتاه از زمان – اما پس از آن شما در حال رفتن به حرکت در,” او گفت BBC Radio 4 امروز برنامه.

تبلیغات

عدالت ناظر به پرتاب کاوشگر به “تثبیت نژادی و نابرابری’

انگلستان عدالت دیده بان راه اندازی خواهد شد یک قانونی استعلام به “تثبیت نابرابری نژادی” گذاشته لخت با این بیماری همه گیر.

برابری و کمیسیون حقوق بشر (EHRC) گفت: این امر با استفاده از آن اختیارات قانونی برای بررسی “ریشه دار نابرابری” در مواجهه با مردم از سیاه و آسیایی و اقلیت های قومی (بام) جوامع که پرتاب شده است به تمرکز شدید توسط Covid-19 بحران است.

دیوید اسحاق صندلی از EHRC گفت: “در حال حاضر یک بار در یک نسل فرصت برای مقابله با مدت طولانی تثبیت نژادی و نابرابری.”

اطلاعات بیشتر در اینجا:

تونی بلر می خواهد تغییر در سرعت به توده تست

یک توده تست رژیم اجازه می دهد که بخش عمده ای از جمعیت به آزمایش می شود باید به تصویب رسید به نگه داشتن بیماری در بررسی تونی بلر گفته است.

وزیر پیشین هشدار داده که بریتانیا در حال باز شدن است محدودیت زمانی که Covid-19 سطح باقی می ماند “سرسختانه بالا”.

بلر گفت: کاهش از اقدامات قرار می دهد حق بیمه در داشتن بهترین استراتژی مهار در محل و در عین حال او هشدار داد: “ما آن را ندارید”.

بلر گفت بریتانیا باید تصویب توده با استفاده از تست های آزمایشگاهی مبتنی بر آزمون و سریع در نقطه تست — هر دو آنتی ژن و آنتی بادی — “که اجازه خواهد داد که ما برای تست بخش عمده ای از جمعیت و انجام این کار در صورت لزوم به طور منظم”.

یک گزارش توسط فکر می کنم تانک مصرانه از دولت به “تغییر در سرعت” به ساختمان یک توده تست رژیم به جای ادامه با هدفمند و کنترل و تست.
 

پوشش صورت اجباری در حمل و نقل عمومی – اما آن را به اندازه کافی است ؟

پوشش صورت اجباری خواهد بود در تمام حمل و نقل عمومی در انگلستان از 15 ژوئن. ساخت اعلام در آخرین خیابان داونینگ جلسه وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت و مسافران که اصلا رعایت خواهد شد یا جریمه یا خودداری از سفر.

حمل و نقل اتحادیه های کارگری و صادق خان استقبال می با شهردار لندن گفت که او خوشحال بود که وزرا باید “در نهایت دیده می شود حس”.

اما انجمن پزشکی بریتانیا گفت: ماسک باید اجباری در همه جا اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست – و استدلال اجباری قانون باید اجرا بلافاصله.

Dr Chaand Nagpaul, BMA شورای صندلی گفت: “این اقدامات مهم را نباید محدود به حمل و نقل عمومی اما به تمام مناطق که در آن اجتماعی فاصله است که همیشه ممکن نیست – خطر بسیار کمتر خواهد بود اگر مردم تصویب این حال – و نه اواسط ماه ژوئن است.”

تبلیغات

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل‘s پوشش زنده رویدادها در وست مینستر و فراتر از آن.