انگلستان اخراج بان کی مون تمدید برای دو ماه Jenrick اعلام

مسکن وزیر رابرت Jenrick اعلام کرده است که اخراج خواهد شد به حالت تعلیق برای دو ماه دیگر به عنوان وزرای دست و پنجه نرم کردن با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران است.

هیچ کس در انگلستان و ولز مجبور خواهد شد از خانه خود را در تابستان امسال با توجه به کروناویروس آقای Jenrick گفت.

گروه خود را تخمین زده می شود که این حرکت می تواند کمک به میلیون ها نفر از مستاجرها.

تحت برنامه های وزیران خواهد تمدید مهلت قانونی جدید اخراج تا 23 مرداد ماه اضافی دو ماه.

در مجموع تعلیق اخراج خواهد شد و حداقل پنج سال.

سیاست طراحی شده است برای کمک به مستاجرها که شغل شده اند آمار جهانی بیماری همه گیر.

اما آن را مورد انتقاد قرار گرفته است به عنوان ‘توقف شکاف می کند که هیچ چیزی مانع مردم racking تا بدهی های بزرگ در حالی که Covid-19 بسته هزاران نفر از محل کار در سراسر کشور است.

وزرای می گویند صاحبخانه و مستاجر باید با هم کار کنند و اگزوز تمام گزینه های ممکن از جمله طرح های پرداخت قابل انعطاف و قبل از رفتن به دادگاه بعد از این سال.

پولی Neate, مدیر اجرایی, پناه گفت: اعلام خریده بود خانواده ها بودند که تنها چند هفته به دور از از دست دادن خانه های خود را حیاتی به اعدام.

“اما این تنها یک توقف-شکاف” او هشدار داد.

“بان کی مون متوقف نشده کسانی که شغل خود را از دست در این بیماری همه گیر از racking تا اجاره عقب افتادگی. حتی اگر آنها یک طرح به آنها پرداخت این بدهی را پرتاب مبارزه مستاجرها مستقیم به خط مقدم به صورت خودکار اخراج به عنوان به زودی به عنوان این ممنوعیت را بالا ببرد.

“این مهم است که رابرت Jenrick با استفاده از این فرمت عاقلانه به تغییر قانون و به درستی حفاظت از مستاجرها. قضات باید با توجه به قدرت برای متوقف کردن مردم از دست دادن خانه های خود به دلیل coronavirus در غیر این صورت این کشور را به صورت یک موج جزر و مدی از بی خانمانی پس از تابستان است. دیر یا زود دولت برای جلوگیری از لگد زدن می توانید در پایین جاده.”

این قابل درک است که دولت می خواهد به انتقال از اقدامات فعلی در پایان ماه اوت به “اجازه می دهد تا بازار به کار گیرند”.

آقای Jenrick گفت: بخش نیز با همکاری قوه قضائیه در طرح را به اطمینان حاصل شود که هنگامی که اخراج را راه اندازی مجدد ترتیبات در محل برای کمک به “مناسب حمایت” به کسانی که به خصوص تحت تاثیر coronavirus – از جمله آن دسته از مستاجران که همواره با محافظ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>