توییتر حذف تهمت کمپین ویدئوها با توجه به کپی رایت شکایت – CNET


gettyimages-1217221739

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویری ادای احترام به جورج فلوید حذف شد از توییتر به دلیل کپی رایت ادعا می کنند.

لایحه o’leary/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

توییتر کشیده تصویری مراسم تجلیل از جورج فلوید از یک جفت از توییت های ارسال شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین در روز پنج شنبه به دلیل کپی رایت شکایت همانطور که قبلا گزارش شده توسط سیاسی. آنها از @TeamTrump و @TrumpWarRoom حساب.

“هر کپی رایت ما, سیاست ما در پاسخ به معتبر کپی رایت شکایت ارسال شده به ما توسط مالک کپی رایت و یا نمایندگان مجاز خود” توییتر سخنگوی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه اما نمی گویند که شکایت.

در یک پیگیری جیر مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی متهم توییتر و مدیر عامل شرکت جک دورسی از “سانسور” مغلوب ساختن پیشی جستن “نشاط بخشی و وحدت پیام است.” ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا طراحی شده برای محدود کردن حمایت های حقوقی برای رسانه های اجتماعی شرکت ها پس از توییتر با برچسب دو از توییت های حاوی “به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده.”

نزدیک به چهار دقیقه طولانی تصویری که در فیلم از روز های اخیر نقش به عنوان تهمت می پردازد ادای احترام به فلوید و انتقاد “antifa و دیگر رادیکال چپ گروه” برای ناآرامی ها دیده می شود در سراسر ایالات متحده است که هنوز هم در دسترس در یوتیوب.

Antifa کوتاه برای ضد فاشیست است فراگیر شرح چپ گروه های شبه نظامی است که مقابله با سفید supremacists و نئو نازی ها در تظاهرات و رویدادهای دیگر. یکشنبه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که ما را تعیین antifa یک سازمان تروریستی است. قانونی و متخصصان گفته اند antifa نیست واقعی سازمان.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل جلوگیری به اتهام ‘قدرت بدون کنترل’…


2:03

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>