تامی رابینسون به اتهام حمله

سابق English Defence League رهبر تامی رابینسون بازداشت شده است به ظن حمله.

37 ساله و راست افراطی که نام واقعی است Stephen یخلی-لنون بازداشت شد پلیس پس از دریافت گزارش از حمله به یک مرد در هالیوود خرده فروشی پارک در Barrow-in-Furness, Cumbria مدت کوتاهی پس از ساعت 8.30 روز پنج شنبه.

او نیز مورد سوال در بازداشت به ظن یک نظم عمومی جرم همراه با 43 سال از West Midlands منطقه یک زن 47 ساله از شمال ولز منطقه و 28 سال از Bedfordshire منطقه است.

فیلم های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد آقای رابینسون فیلمبرداری خود را و سپس افسران پلیس که می رسند یک آدرس در این شهر است. در این کلیپ او توضیح می دهد که به یک افسر که او “عمل کرده در دفاع از خود” او می گوید که کسی تف در صورت خود را.

در بیانیه صادر شده در جمعه, Cumbria پلیس گفت: “چهار نفر از خارج از شهرستان دستگیر شدند شب گذشته پس از یک گزارش از یک حمله.

“Cumbria پلیس دریافت یک تماس و گزارش حمله به یک مرد در هالیوود خرده فروشی پارک در مدت کوتاهی پس از 8.30 بعد از ظهر.

“افسران پاسخ داد و بازداشت چهار مرد در مدت کوتاهی پس از آن در Douglas Street, مساحت اقیانوس منجمد شمالی.

“37 ساله از Bedfordshire منطقه دستگیر شد به ظن حمله و نظم عمومی جرم است.

“همه باقی می ماند در بازداشت پلیس بود ،

“وجود دارد تعداد زیادی از مردم در این منطقه در زمان و افسران در حال مشتاق به شنیدن از کسی که شاهد آنچه اتفاق افتاده و یا لحظات بلافاصله قبل و یا بعد از.”

او شناخته شده است به دو سفر به این منطقه در دو هفته گذشته – که در آن او ادعا می کند که مشغول به کار به عنوان یک روزنامه نگار به بررسی ادعای یک “مسلمان نظافت باند در شهر”. ماه گذشته Cumbria رئیس پلیس سرپرست دین هولدن گفت: در یک بررسی به “خاص اتهامات سوء استفاده” را اثبات اتهامات در رسانه های اجتماعی مورد وجود دارد.

پس از 12 ماه بررسی 19 ساله بود که به اتهام چند فقره از تحریف این دوره از عدالت – با این حال تنش در اطراف ادعای افزایش یافته است در این شهر در هفته های اخیر با تهدیدات ساخته شده در رسانه های اجتماعی در برابر تعدادی از takeaways.

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>