آخرین بیهوده Brexit مذاکرات در حال رجعت به یک زمان ساده تر

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

“من فکر نمی کنم ما می تواند شبیه به این برای همیشه” گفت: Michel Barnier در برخی از اتاق و یا دیگر در بروکسل به عنوان آخرین دور از Brexit مذاکرات ثابت کرد به عنوان بی معنی به عنوان آخرین. او سپس ذکر شده در تمام مناطق که در آن هیچ پیشرفت ساخته شده است.

Once upon a time, این نوع از صحنه ممکن است دلیلی برای نگرانی و حتی خشم. در حال حاضر آن را تقریبا اطمینان بخش است.

کاملا بیهوده Brexit مذاکرات به دنبال آن با اشاره به اظهارات میشل Barnier در حال رجعت به زمان ساده تر. همه که از دست رفته بود از نوستالژی ضربه بود و David Davis chuckling inanely دور صحبت نورانی دری وری سخن گفتن در مورد خودروسازان آلمانی.

که شعار “کنترل” شده است بسیار تمسخر در طول سال اما واقعا در آن لحظه در حال حاضر. عظیم آسیب های اقتصادی ما در حال حاضر می دانم که احساس می کند خیلی بیشتر آزاديخواهانه هنگامی که شما انجام آن را به خودتان برای مطلقا هیچ دلیلی.

هنگامی که شما را واقعا دیدنی و جذاب ادم سفیه و احمق از خود در صحنه جهانی و هیچ کس می تواند همراه و توقف شما را و سپس شما می دانید که شما واقعا استاد از روح خود را.

چه راهی بهتر است برای اثبات قدرت خود را به دیگران نسبت نیازی خودآزاری? ما در بریتانیا! ما برنده جنگ با ما می توانید از طریق این! این چیزی است که ما استفاده می شود برای فریاد زدن با صدای بلند به جهان به طور سنتی از طریق رسانه یک مرد عصبانی در بی بی سی سوال زمان مخاطبان قبل از اثبات خودمان حق با تنظیم در مورد خود ما سر با پتک.

بدبختی از coronavirus هستند جهنمی در مقایسه ، در این مرحله ما تنها به معنای برخورد با Brexit آسیب های مربوط به کسب و کار ما ما و مدارس و بیمارستان های ما ما شغل ما و فرزندان ما شانس زندگی که ما انتخاب کرده بود از خود ما.

در حال حاضر وجود دارد یک ویروس مرگبار در شل در سراسر جهان و مطلقا هیچ جا بیشتر از اینجا.

وزن طنز این است که به اندازه کافی برای ارسال به هر کسی که بیش از لبه. تمام کنترل ها در سمت راست وجود دارد در 10 خیابان داونینگ و هیچ دولتی دیگر در هر نقطه بر روی زمین نشان داده است که خود را به تنهایی ناتوان از به دست گرفتن کنترل هر چیزی.

بنابراین نا امید کننده است آن تمام شده است که از آن ساخته شده است آن را به تازگی کارت های تولد. به عنوان این نوع از کسی که بینی فشار بیش از حد نزدیک در برابر شیشه ای از سیاست من در نظر گرفته تازگی تولد کارت در بازار به عنوان کلید بارومتر سیاسی عذاب.

اگر شما در هر سخنرانی در هر کنفرانس مطبوعاتی هر hustings شما استفاده می شود برای شنیدن سیاستمداران گفت: همان چیزی که بارها و بارها. پس از آن تنها زمانی که شما نگاه کنید برای مثال ترزا ممکن است در صورت در پنجره های محلی خود را Scribbler بعدی به کلمات “باید قوی و پایدار تولد” که شما می دانید چیزی است که قطعا تا.

بوریس جانسون coronavirus تازگی کارت در حال حاضر به نظر می رسد به انجام سریع تجارت است. “برو بیرون. هیچ بماند. شما می توانید یک کباب پز بدون شما نمی توانید به کباب کردن.” شما هم اکنون می توانید با استفاده از این کلمات به آرزو کسی که تولدت مبارک. یک مظنون از جمله یک مورد را به طور گسترده ای برای فروش در آلمان حتی اگر مردم وجود دارد به طور عمده می تواند اعتماد به نفس آنها می شود جشن دوباره در سال آینده.

یک ویروس مرگبار که شما به طور کامل آماده نشده و دولت خود را کاملا ناتوان از انجام حتی, حداقل, برای مقابله با, به اندازه کافی برای ناآرام هر کسی.

که ما به عنوان چیز ایستاده در دوره مخرب ترین شکل از مبارزه با تروریسم در اروپا در دسترس است که در مورد مردم تقریبا مراقبت متوقف شد. پس از درد coronavirus را تصویب کرده است از طریق اقتصاد و حتی مخرب ترین از همه Brexits خواهد بود مانند جفت بعد از زایمان.

چگونه ملت را احساس می کنید در مورد هیچ معامله مبارزه با تروریسم در اروپا و یا در بهترین ترین استخوان لخت Brexit ممکن است آمده آذر غیر ممکن است بدانید.

در بسیاری از راه های مبارزه با تروریسم در اروپا را شکل داده است ملت را در نظر coronavirus. که موقعیت هنوز هم عمیقا تثبیت شده است تقریبا به طور قطع بدان معنی است که تعداد زیادی از مردم را نادیده می گیرند و واقعا منحصر به فرد فاجعه بار دست زدن به آنچه اتفاق افتاده در این کشور است.

البته همان حقیقت اجرا می شود در هر دو جهت است, اما آن را قطعا باید به میزان کمتر. من امیدوارم که من می توانم با صداقت است که من نمی خواهم دولت را به شکست به عنوان بد که انجام داده است به عنوان بسیاری از زندگی به دلیلی از دست داده است.

من انتظار کامینگز و شرکت یافت می شود بنابراین ناامید کننده ای مایل و برای پاک کردن شواهد و مدارک خود را به ناامیدی می شود بنابراین قریب به اتفاق.

این نشان می دهد یک حقیقت غم انگیز در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا ،

آنها همیشه ناامید کننده ای از عمق خود را در آن و در راه آنها خوش شانس هستید. در حال حاضر زمان آن است که آنها می شده اند به وضوح دیده می شود به طور تصادفی غرق شدن خود را پس از وارد شدن به مشکل در بازی کودکان استخر. به جای آن یک سونامی است در افق ظاهر شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>