بهترین قرص بچه ها برای سال 2020: اپل, اپل, آمازون آتش و بیشتر در مقایسه – CNET


firehd6-kids-edition.jpg
جاشوا گلدمن/CNET

یک کودک اولین تبلت دروازه ای به بی پایان از برنامه های آموزشی و بچه پسند محتوا (از جمله وسیع انتخاب در یوتیوب کودکان و نوجوانان) اما شما باید یک انتخاب در آنچه که شما می خواهم به صرف. شما می توانید سر راست برای iPad و یا در نظر گرفتن یک گزینه مقرون به صرفه تر مانند آمازون Fire قرص است که ساخته شده فقط برای بچه ها.

آن را آسان ببینید که چرا جذب کودکان و نوجوانان به قرص است که می تواند به راحتی لود شده با محتوای آموزشی و برنامه های. نه تنها می تواند به بچه ها خواندن کتاب, بازی آموزشی, بازی, تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی, اما آنها همچنین می توانید یادگیری اصول اولیه استفاده از یک کامپیوتر و حتی یاد بگیرند که چگونه به کد یک بچه قرص.

هنگامی که شما به دنبال بهترین تبلت برای بچه ها مهم به نظر دوام و قیمت عمر باتری و طول عمر برای یک کودک پسند قرص در واقع قبل از خرید آن. از آنجا که کودکان تمایل دارند که کمی بیشتر دست و پا چلفتی و غیر منتظره ای چسبنده آن را یک ایده خوب برای سرمایه گذاری در یک کودک قرص با یک ساخت و ساز محکم و یا یک مورد با دوام است که می تواند محافظت از شیشه ظریف و صفحه نمایش در برابر هر قطره یا خش. اکثر بچه ها لازم نیست top-of-the-line ویژگی های هر دو.

با در نظر گرفتن آن ممکن است بهتر است برای جلوگیری از گران حق بیمه قرص مانند iPad Pro و سطح حرفه ای. (این امر می تواند یک نوع خاص از دل شکستگی برای سازمان دیده بان اپل, اپل, shatter بر روی زمین است.) بسیاری از بچه پسند قرص حتی قوی کنترل والدین گزینه های که اجازه پدر و مادر برای نظارت بر مقدار زمان روی صفحه نمایش و محتوای کودکان می توانید دسترسی داشته باشید. این که آیا شما در حال خرید یک تبلت برای کودکان مسن تر بچه های جوان و یا یک کمی شما مطمئن هستید برای پیدا کردن یک قرص در میان میدارد ما را برای بهترین قرص برای بچه ها.

ادامه مطلب: 4 بهترین گوشی برای دریافت بچه خود را در سال 2020

آمازون

آتش HD 10 Kids Edition است که بچه دوستانه نسخه از Amazon Fire HD 10 با بزرگترین صفحه نمایش در صف آمازون تبلت گزینه های. درست مثل آن 7 – و 8-inch خواهر و برادر این آتش تبلت امکانات یک تن از والدین گزینه های کنترل و پلاستیکی مورد سپر برای محافظت از دستگاه در برابر قطره. این 10 اینچی آمازون Fire قرص نیز شامل دو سال “بدون سوال پرسید” گارانتی تعویض و یک سال اشتراک به FreeTime نامحدود یک کتابخانه محتوا است که به بچه ها دسترسی به مقدار زیادی از سن مناسب ویدئوها و کتاب و بازی و نرم افزار.

سارا تو/CNET

آمازون Fire HD 8 بچه ها نسخه دو اینچ کوچکتر و 70 دلار ارزان تر از 10 اینچ نسخه از کودکان و نوجوانان’, قرص, اما این شامل همان بسته نرم افزاری از کنترل والدین لاستیکی مورد سپر برای محافظت از دستگاه دو سال نگران-رایگان گارانتی تعویض و یک سال اشتراک به FreeTime نامحدود است. در مقایسه با بچه ها نسخه از آتش 7, HD 8 بچه ها قرص 30 دلار بیشتر, اما آن را بسته بندی شده با وضوح بالاتر صفحه نمایش عملکرد سریعتر و ذخیره سازی بیشتر آن را ارزشمند ارتقا دهید. ما به عنوان خوانده شده, Amazon Fire HD 8 Kids Edition (2017) نقد و بررسی.

آمازون

قیمت 100 $در آمازون Fire 7 ترین گزینه بودجه دوستانه خارج از صف بچه ها نسخه آمازون تبلت. آن را نشانی از یک کار مناسب و معقول در بسیاری از وظایف و برنامه های و شامل همان بسته نرم افزاری از والدین کنترل مورد خالی دو سال گارانتی و یک سال اشتراک به FreeTime نامحدود است. ما به عنوان خوانده شده, Amazon Fire 7 Kids Edition (2017) نقد و بررسی.

وقتی که می آید به تبلت اپل apple iPad قطعا بیشتر قابل تشخیص نام و خرید در نرم افزار بسیار آسان بر روی آی پد. اما توزیع بیش از یک آی پد با برنامه های بی پایان برای یک کودک می تواند یک nerve-racking تجربه با توجه به این که بالا اپل قیمت…. در مقایسه با آمازون Kids Edition, قرص, اپل ارائه می دهد تطبیق پذیری برای انطباق با رشد بچه نیازهای در حال تغییر در یک قرص. 2018 ورود به سطح iPad ارائه می دهد تمام مزایای و عملکرد صاف از یک آی پد در یک قیمت مقرون به صرفه تر. ما به عنوان خوانده شده اپل (9.7 اینچ 2018) نقد و بررسی.

بیشتر تکنولوژی برای کودکان و نوجوانان

در اصل منتشر شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>