بهترین تشک بادی برای سال 2020: SoundAsleep REI و بیشتر در مقایسه – CNET

تشک هوا اجازه می دهد تا شما را به ارائه مناسب و معقول راحتی و خواب خوب شب به مهمانان خود را حتی اگر آن را کاملا به عنوان محکم به عنوان یک سنتی تشک. هر چند آن را به طور کلی باید به عنوان آخرین راه حل آن را یک ایده بد به یک تشک بادی یا دو طرف در مورد شما را تا پایان با بیشتر یک شبه شرکت از تخت. زمانی که فضا محدود است و یا زمانی که شما در حال کمپینگ و یا سفر باد تا یک بادی تشک خواب است که به طور معمول بهترین شرط بندی برای انطباق بیشتر بدن.

بهترین تشک هوا مناسب و معقول ارائه پشتیبانی به طور کلی آسایش و نیمه امن احساس که همه چیز را در حال رفتن به سقوط به زمین در زمان صبح می آید. با بیش از 10 ، 000 نتیجه جستجو در آمازون به تنهایی تشک بادی بسیار شلوغ محصول دسته به طوری که جستجو برای بهترین تشک بادی می تواند دشوار است بدون برخی از راهنمایی.

گرفته ایم محبوب ترین و بهترین تشک های هوایی ما در بر داشت در آمازون و دیگر خرده فروشان عمده (از جمله هدف قرار دادن و خارج شده) و قرار دادن آنها را از طریق یک باتری از دست تست کنید که ممکن است به طور بالقوه ارائه بهترین کیفیت خواب. این شامل بارها و بارها باد و deflating هوایی تخت ارزیابی خود را ساخت و دوام بالا و در معرض آنها را به سختی از اردو و یک سری از acrobatically تمایل کودکان sleepovers به تست آنها را برای آسایش و فشار هوا چگونه سوراخ-مقاوم در برابر آنها (پس از همه, هوا نشت ضد تولیدی به خواب یک شب بزرگ).

برای محدود کردن بهترین تشک بادی, ما محدود تست برای خریدار ما راهنمای ملکه به اندازه مدل به جای دوقلو سایز به اندازه های استاندارد و شامل آسایش و مقایسه قیمت.

بهترین تشک هوا در مقایسه

شما می توانید بسیاری از اطلاعات گارانتی و مشخصات اساسی از جمله ابعاد و وزن ظرفیت در تولید کننده و یا خرده فروش وب سایت. من شامل این نوع از اطلاعات در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان نوع کیفی جزئیات هستند که سخت تر به اینسو انسو جمع کردن بدون دست اول استفاده کنید. این شامل ویژگی های است که طیف وسیعی از راحتی مانند بالا airbed و کویل های هوایی برای چه مدت یک تشک بادی طول می کشد به باد به شرکت چگونه می توانید آن را به عنوان به خوبی به عنوان برداشت من از دوام و تندی (بله, که یک چیز). باید یک نگاه.

SoundAsleep

 • قیمت: $120
 • پمپ نوع: برقی
 • ارتفاع هنگامی که باد: 19 اینچ
 • گارانتی: یک سال

این محبوب بسیار دارای تشک بادی ارزان نیست — اما آن چه تشک قرار است به انجام. قیمت $120 SoundAsleep تشک بادی گران تر از بسیاری از مدل های دیگر ما تست شده و ارتفاع آن محدوده اما با دوام است. و اگر شما بخواهید ما آن را به طور کلی بهترین تشک بادی در بازار است. هر چند ما را از نظرات مشتریان آمازون با یک دانه نمک این تشک دارای بیش از 11,000 پنج ستاره بررسی شهادت به آن دوام و راحتی. (Fakespot که نمرات اعتماد از آمازون مشتریان می دهد این بستر را بررسی یک “آ”)

SoundAsleep تماس این دو بالا airbed است و از طرف بلندتر — شما خواب خوب 18 اینچ از زمین. کویل های هوایی کمک این تشک به حفظ شکل آن اما مانند بسیاری از مدل های که با یکپارچه برقی و پمپ آن را به مقدار زیادی سنگین وزن حدود 19 پوند است. پمپ با صدای بلند اما قدرتمند است. آن را در زمان مناسب 3.5 دقیقه به طور کامل پر از باد کردن تشک-و منظور من به طور کامل-و مورد مشابه برای جلوگیری از تورم آن است.

این SoundAsleep رویایی ساخته شده از پلاستیک سفت و سخت است که هنوز به اندازه کافی آسان را بریزید و مسائل را شامل نایلون طناب کشی کیسه است که در خدمت به عنوان یک کیسه حمل است که بزرگ برای کمپینگ. اما آن را نیز یکی از این تند تر تخت من تست شده و افرادی که حساس هستند به خارج از کشتار با گاز ممکن است بخواهید به انتخاب جایگزین.

هنگامی که شما سفارش به طور مستقیم از SoundAsleep وجود دارد 30 روز هیچ سوالات پرسیده شده دوره بازگشت. اگر شما خرید از آمازون یا SoundAsleep شما محدود یک سال گارانتی را پوشش می دهد که نقص سازنده (اما نه سوراخ و یا حفره های ساخته شده در سازمان دیده بان خود را). شما نیاز به پرداخت برای حمل و نقل تشک بازگشت به SoundAsleep.

خط پایین: آن را ارزان نیست — اما آن را به ارزش پول است. باد به طور کامل و به خوبی ساخته شده قوی مشتری بررسی کمی تند تر از دیگران است. توصیه می شود.

Intex

 • قیمت: 50 دلار
 • پمپ نوع: برقی
 • ارتفاع هنگامی که باد: 22 اینچ
 • گارانتی: None

Intex زده است قانع کننده تعادل بین قیمت و ارزش با راحتی مخمل خواب دار بالا Dura-پرتو. اگر آن را در ارزان تر طرف آن را محکم تحت شرکت با افقی اتاق در هوا و در نهایت به اندازه کافی راحت به خواب.

یکپارچه پلاگین پمپ نیست و به سرعت inflater که دیگران — اما آن را به مقدار زیادی قدرتمند و تخت در میان صفوف firmest blow-up تشک که ما تست شده است. بالا و کناره های تشک با روکش مخملی درمان که Intex می گوید باعث می شود آن را بیشتر مقاوم در برابر سوراخ. که ممکن است درست باشد اما آن را نیز بدان معنی است که اگر شما بهار نشت شما بهتر است و امیدوارم که آن را در پایین پانل است که تنها جایی پچ می چسبد.

این هم یکی از بلندترین تشک هوا ما آزمایش اندازه گیری 22 اینچ بالا زمانی که به طور کامل متورم است. وجود دارد کمی لب در اطراف حاشیه است که نشان می دهد وجود یک مانع حفاظتی طراحی شده برای نگه داشتن شما از نورد کردن (آن را نمی خواهد). اما بستر کاملا پایدار است. حرکات یک فرد در یک طرف نباید زحمت یک همراه و همدم. تشک همراه با یک کیسه duffel برای ذخیره سازی. و نسبت به دیگران پیدا نکردم این خصوص تند.

آمازون قیمت این تشک متفاوت بین $50 و $60. وجود دارد مقدار زیادی از تشک هوا بررسی برای این مدل که ذکر leakiness اما وجود دارد بسیاری از بیشتر از پنج ستاره نظرات مشتریان در سایت کمتر دارای امتیاز هستند. هنوز Fakespot نرخ آن را “C” نشان می دهد که ممکن است در برخی از درجه ای از “فریب درگیر است.” Intex تحت پوشش این تشک بادی با خروج پر از 90 روز گارانتی.

خط پایین: این یک با قیمت مناسب, قد بلند تشک بادی که نسبتا راحت به خواب. توصیه می شود.

Lightspeed خارج از منزل

 • قیمت: 40 دلار-$100
 • پمپ نوع: باتری
 • ارتفاع هنگامی که باد: 7 اینچ
 • گارانتی: یک سال

طراحی شده برای کمپینگ Lightspeed خارج از منزل بادی تشک تخت زندگی می کند تا نام خود را: در 6 پوند شامل پمپ آن را غیر قابل انکار سبک وزن است. آن می آید با یک کیسه ذخیره سازی و جمع و جور, باطری, پمپ, که طول می کشد چهار D سلول (شامل نمی شود). در مقایسه با یک نمونه پلاگین در هوا پمپ Lightspeed تخت می آید تا کوتاه. من اجازه دهید آن را اجرا کنید برای بیش از 6 ساعت اما هرگز نمی تواند این تشک به طور کامل متورم که من می خواستم. (این “جلوگیری از تورم” تنظیم پمپ هوا به طور مشابه ناکارآمد است. من می خواهم توصیه صرفه جویی در مصرف باتری و نورد تشک به اخراج هوا به صورت دستی.)

Lightspeed خارج از منزل تاکید می کند که این کمپینگ تشک هوا است فتالات – و پی وی سی-رایگان ساخته شده به جای استفاده از پلی اورتان ترموپلاستیک — که احساس می کند بیشتر با دوام و بوی کمتر plasticky از این مواد استفاده می شود برای بسیاری دیگر از تشک هوا. اگر شما حساس به مواد شیمیایی بوی یا خاموش-کشتار با گاز, این تشک شایسته توجه خاص است.

این تشک بادی کمپینگ اقدامات 55 توسط 79 اینچ — کمی کوچکتر از ویژگی های ملکه اندازه ابعاد 60 تا 80 اینچ — اما من نمی هر گونه مشکل گرفتن استاندارد ورق های مناسب به صورت چسبیده. و اگر Lightspeed نیست و مشخص خود را وزن ظرفیت من گمان می کنم آن را بیشتر یا کمتر در خط با دیگران تست کردم. من دو بچه و من (همراه وزن: حدود 320 پوند) مونتاژ به راحتی بر روی آن.

توجه داشته باشید که من مشاهده کرده است که آمازون قیمت این تشک متنوع بین 40 دلار و 100 دلار در حالی که من مشغول به کار بود در این مقاله با برخی از رنگ ها در حال گران تر از دیگران است.

خط پایین: بهترین راه حل مناسب برای کمپینگ بسیار سبک وزن و با قیمت مناسب کودکان در خارج از منزل, تشک بادی بسیار cushier از خواب پد. این قابل توجه برای استفاده از آن از مواد جایگزین خواهد شد و به یک انتخاب خوب برای کسانی که حساس به تند کردن کشتار با گاز بسیاری از پلاستیک تشک هوا.

REI

 • قیمت: $299
 • پمپ نوع: دستی
 • ارتفاع هنگامی که باد: 6 اینچ
 • گارانتی: یک سال

با توجه به اری این است که یک airbed — آن را یک “سیستم خواب.” و در $299 به صورت ملکه, تخت, یکی از گران قیمت که در آن. اما ما آن را به ارزش قیمت اگر شما به دنبال یک سوپر-محکم با دوام تشک می آید که با اختصاص منسوجات و تسلی دهنده.

خواب سیستم شامل یک عایق تشک بادی نصب ورق های ورق های توخالی تسلی دهنده و جای تعجب تا حدودی با توجه به قیمت پمپ دستی. تشک محکم و خوب ساخته شده است. و با استفاده از شامل براوو پمپ دست من قادر به باد کردن آن تا زمانی که آن را کاملا محکم بسته شده است. بله, آن را در زمان حدود دو دقیقه و نیم شدید هوازی پمپاژ-و آن را شامل نمی شود چند دست-زانو وقفه — به باد آن است.

هنوز به درجه ای از ثبات و استحکام شما می توانید از خواب سیستم متمایز از سایر تشک. بیشتر از سایر تشک های هوایی ما تست شده و به خصوص کسانی که با یک باطری, پمپ, غیر ممکن است به طور کامل باد ساخت برای یک خواب تجربه است که حیطه زد از کمی قدیمی به طور کامل dispiriting. اگر چه آن نیاز به کار سخت اری را پمپ دستی است که تا کنون قوی ترین و موثر یکی از ما تست شده است. Deflating شد سریعتر و آسان تر و تشک خود را-جدا از همه شامل منسوجات — نسبتا سبک و جمع و جور.

اری ملافه بزرگ است اما خوب است. ورق نصب شده شامل باندهای الاستیک در گوشه و کنار به نگه داشتن آن در جای خود و تسلی دهنده و بالا ورق را می توان در ارتباط با نوع ضامن و حلقه شما می خواهم پیدا کردن در یک چادر پرواز. به عنوان یک نتیجه, همه چیز باقی می ماند که در آن قرار است به. اری می گوید که خواب سیستم عایق (3.6 R-value) را حفظ خواهد کرد شما را گرم در دماهای پایین به حدود 40 درجه است. که بیش از کافی است اگر شما در حال خواب در داخل یک خانه یا آپارتمان اما من گمان می کنم آب و هوای سرد کمپ می خواهم اضافی پتو یا کیسه خواب.

خط پایین: این است که بسیار گران قیمت تشک بادی — اما آن را به خوبی ساخته شده و راحت برای خواب و مناسب برای هر دو محیط داخلی و کمپینگ استفاده کنید. این پمپ دستی طول می کشد بسیاری از کار را به کار گیرند اما می شود تشک محکم تر از هر دیگر ما را آزمایش کردند.

دیگر گزینه های تشک بادی

Walmart

 • قیمت: 25 دلار
 • پمپ نوع: برقی
 • ارتفاع هنگامی که باد: 12 اینچ
 • گارانتی: نامشخص

مظهر ارزان تشک هوا $25 Bestway Airbed جمع و جور و سبک وزن و با آن یکپارچه پمپ نسبتا سریع به باد.

در حرکت نزولی آن راحت نیست — در همه. آن نشسته پایین به زمین فقط 9 اینچ بالا پمپ نیست از راه دور به اندازه کافی قدرتمند به باد آن را به طور کامل پس از آن باعث می شود برای یک جای پیچ و تابدار ، لوله طراحی آن را می دهد نگاه از یک بسته از سگ های داغ و یکی از مطرح افقی هات داگ که به معنای تقریبی یک بالش بقیه مجموعه تشک askew که باعث می شود آن را حتی بیشتر بی ثبات است.

این Bestway Airbed مقدار زیادی از نظرات منفی در Walmart.com که استناد آهسته هوا نشت هوا سریع نشت پشت سر هم درز خود به خود فوران کننده و وحشتناک خدمات به مشتریان — به عنوان به خوبی به عنوان ده ها تن از بسیار مثبت هستند. و اگر Bestway را comically مبهم گارانتی کننده نیست القای اعتماد به نفس با توجه به قیمت و گارانتی نیست نظر مهم در اینجا. هنوز هم خارج از سیاست می گوید که بسیاری از محصولات را می توان بازگشت و با بسته بندی اصلی خود را برای بازپرداخت کامل در 90 روز.

خط پایین: اگر شما به دنبال برای حداقل-گران قیمت تشک بادی موجود ، مگر اینکه شما یک narcoleptic اصلا انتظار برای دریافت یک مناسب خواب شب بر روی آن.

Walmart

 • قیمت: $53
 • پمپ نوع: برقی
 • ارتفاع هنگامی که باد: 17 اینچ
 • گارانتی: 90 روز

این Beautyrest سلام لافت می آید مجهز به یک پلاگین در پمپ برقی که با پیچ به بدنه تشک. یک بار متصل شده به آن باد این تشک به سرعت — در آن طول می کشد حدود 2 دقیقه — هر چند نه به طور کامل که من دوست داشتم. هنگامی که آن را متورم شما نیاز به سرعت باز کردن پمپ و جایگزین درپوش سوپاپ. این ظریف ترین راه حل است.

این Beautyrest همان بسته-از-داغ-سگ طراحی به عنوان Bestway Airbed و متزلزل احساس از استخر شناور. (بسیاری از شرکت ها که تشک هوا نیز استخر و استخر و لوازم جانبی. به شکل.) آن را فاقد ثبات سایر تشک هوا و من نزدیک به نوک آن توسط تخمگذار بیش از حد به یک طرف. سیمونز لیست ابعاد آن در 80 60 تا 17 اینچ است اما اندازه من آن را نزدیک به 76 اینچ طولانی است که بدان معنی است که هر کسی بلندتر از 6 پا خواهد شد به احتمال زیاد قطع کردن پایان.

این تشک ساخته شده از نوع نرمتر از وینیل نسبت به دیگران است که آسان تر برای جمع کردن و برابر به فشرده سازی-دوستانه شکل.

خط پایین: دیگر بادی تشک هوا با ثبات تر هستند و راحت تر در $60 محدوده.

هدف

 • قیمت: $110
 • پمپ نوع: برقی
 • ارتفاع هنگامی که باد: 16 اینچ
 • گارانتی: 90 روز (ارز تنها)

این تشک بادی قیمت برای $110 اما ما آن را خریداری در فروش برای $80 از هدف است. من توصیه نمی کنم در هر دو قیمت.

است که می گویند که Serta 16 اینچ AirBed هیچ چیزی ندارد برای رفتن آن. ساخته شده در پمپ برقی ساکت تر از برخی از دیگر یکپارچه برقی آنهایی که ما تست شده و آن 8-پا بند ناف قدرت است طولانی تر از متوسط است که ممکن است در نظر گرفتن مهم برای برخی از.

حتی باد به ظرفیت این تشک بادی پیچ و تابدار است و کمتر حمایتی و تند تر نسبت به سایر تشک های ما تست شده است. و آن را تخلیه و به یک جای تعجب درجه طول 80 دقیقه که بچه ها گذاشته و در آن را در حالی که تماشای فیلم پسر بچه و جهان می باشد که به خوبی جواب برای خواب یک شب بزرگ.

ما خرید Serta تشک بادی از هدف است که نمی خواهد آن را قبول برای بازگشت هنگامی که آن را باز خواهد شد اما ارز آن را برای یک ظرف 90 روز.

خط پایین: بهتر وجود دارد و کمتر از گران قیمت تشک هوا از این یکی.

توصیه نمی شود

King Koil لوکس مطرح تشک هوا

آمازون

 • قیمت: $120
 • پمپ نوع: برقی
 • ارتفاع هنگامی که باد: 20 اینچ
 • گارانتی: یک سال

The King Koil لوکس مطرح تشک هوا به طور مداوم رتبه در بالا 10 در آمازون دسته لیست پرفروش. اما این ممکن است به عنوان بسیار به کار با این شرکت تسلط بر بهینه سازی موتور جستجو و آمازون نقد و بررسی بازی ماهرانه به عنوان توانایی خود را برای طراحی یک محصول با کیفیت. Fakespot در حال حاضر می دهد این بستر را بررسی مشتری — که در آن وجود دارد هزاران نفر — یک “ج” درجه صحت است که بهتر از “F” آن را دریافت کرده قبلا.

هنوز هم وجود دارد چند دلیل به مانند King Koil لوکس مطرح تشک بادی: ساخته شده در پمپ به اندازه کافی قدرتمند است به طور کامل پر از باد کردن تشک در بیش از 3 دقیقه و آن را کاملا بلند, اندازه گیری حدود 21 اینچ بالا.

اما مسائل وجود دارد. از تشک های بادی تست کردم این بود که از تند ترین و plasticky-بو بادی airbed. آن را نیز سنگین است. ملکه-سایز King Koil وزن آن نزدیک به 21 پوند هر چند آمازون لیست آن در 17. حتی زمانی که به طور کامل باد این تشک squishes قابل توجهی پایین هنگامی که شما سعی می کنید تا از آن من در بر داشت که آن را بارها و بارها از دست داد مقدار قابل توجهی از هوا یک شبه. برای این شیعه و مصرف کننده گزارش شده است مورد حمله بر شاه Koil, singling آن را به عنوان یکی برای جلوگیری از — و من موافقم.

خط پایین: آسیا odorous و کمتر قادر به باقی مانده به طور کامل متورم یک شبه بیش از دیگران است.

کلمن Airbed کوت

کلمن

 • قیمت: $220
 • پمپ نوع: باتری
 • ارتفاع هنگامی که باد: 22 اینچ
 • گارانتی: یک سال

من یک فن از کلمن AirBed تخت. آن را گران و سنگین و سنگین و سخت به راه اندازی و از همه بدتر و ناراحت کننده به وضع است.

کلمن را تشک بادی نیست به خصوص متمایز در هر راه — به غیر از اینکه یکی از مهمترین pungently پلاستیک-بو من تست شده است. می گویند که کلمن را شامل QuickPump که چهار D باتری است underpowered کتمان حقیقت خواهد بود. آن را قادر به پر کردن این تشک بادی به چیزی نزدیک به ظرفیت آن و به من داد تا پس از 10 به طور فزاینده ای خسته کننده دقیقه است. (برخی از آمازون داوران باید متوسل به استفاده از دهان خود را به باد این تشک است.) پمپ نازل نمی کند و متناسب با صورت چسبیده به تشک شیر و شما را مجبور به نگه داشتن آن را در محل در سراسر مأیوس کننده روند.

اما جراحی ستون فقرات است چیز دیگری است: این باعث می شود کل بسته به شدت سنگین — وزن آن حدود 42 پوند است که در حدود دو برابر دیگر ما تست شده است که باعث می شود آن را یک انتخاب ضعیف برای کمپینگ — هر چند آن را با یک چرخ, اما در نهایت سنگین حمل کیسه.

فولاد قاب گستراند مرتب کردن بر اساس مانند یک بسته و بازی — است که به راحتی نمی — و هیچ مکانیزم قفل. اما آن را نشانی از یک نوار فلزی در حال اجرا در میانه — آن است که یک بدن-wrecking بد شانسی, به ویژه هنگامی که شما در حال خواب در نیمه تخلیه تشک هوا. گمان می کنم اگر دو نفر در حال خواب در این بستر هر خوابیده به پشت و اشغال یکی از ترانشه آن را به عنوان آن ممکن است کار می کنند. اما من نمی خواهم به هر یک از آنها.

وجود دارد چند متفکر لمس — از جمله یک جیب zippered است که دارای تشک بادی در محل در قاب و دو تاشو کنار جداول هر کدام یکپارچه مش جیب برای برگزاری یک نوشیدنی. اما آنها تقریبا به اندازه کافی برای نجات کلمن را Airbed تخت.

خط پایین: سخت عبور کند.


آنچه به دنبال در یک تشک بادی

وجود دارد چند چیز به طور کلی در نظر بگیرید هنگامی که به دنبال بهترین تشک هوا. قیمت خواهد شد معیارهای اولیه برای بسیاری از افراد به دنبال بهترین تشک بادی; شما می توانید یک ملکه به اندازه تخت خواب برای عنوان کمی تا $30 در حالی که گران ترین تشک هوا می تواند صدها دلار هزینه است. اما قیمت بالاتر به این معنا همیشه بالا airbed بهتر تشک هوا بهتر فشار هوا a self-inflating تشک یک خواب بهتر سطح راحتی بیشتر و یا مناسب خواب شب.

ترین تشک های هوایی ساخته شده در پمپ برقی است که شاخه را به پریز. بعضی از آنها یک باطری خارجی پمپ که معمولا قابل اجرا بر روی چهار D-سلول. و چند با دست دستی پمپ. پلاگین در پمپ ها معمولا قوی اما سنگین و با صدای بلند. باتری عمل پمپ های سبک تر هستند و نیازی به پریز اما به طور معمول کمتر موثر و کمتر قادر به به طور کامل باد تشک. یک پمپ دستی یا یک تخت پمپ از سوی دیگر می تواند در ارائه یک درجه از استحکام دیگران مطابقت ندارد و نیاز دارد و نه باتری و نه خروجی — اما نیاز به یک مقدار قابل توجهی از کار فیزیکی به کار گیرند.

هر چند بسیاری از ملکه اندازه تشک هوا اندازه گیری حدود 60 اینچ عرض و 80 اینچ طول قد هر دو یک متغیر و یک نقطه فروش. در واقع ممکن است یک نظر اولیه برای مسن و یا معلول افرادی که دچار مشکل شدن یا خاموش کردن یک تخت خواب است که بیش از حد پایین به زمین است. به همین ترتیب یک تشک که بیش از حد احساساتی سخت تر خواهد شد به پیاده کردن.

البته اگر شما تا کنون سعی به یک شب خوب استراحت در یک پیش فرض تشک هوا قبل از اینکه شما می دانید که سنگ محک برای کیفیت است چگونه قابل اعتماد آن را نگه می دارد هوا. و تقریبا هر تشک بادی است که احاطه شده توسط مشتری را بررسی شکایت در مورد نشت هوا. شما می توانید بگویید که این یک صنعت است که دچار آسیب های روانی شده توسط این شکایات: هر تخت ما آزمایش حک شده بود با تکذیبنامهها شفاعت در مورد چگونه همه تشک هوا کشش هنگامی که شما باد آنها و است که شما فقط نباید فرض کنیم که آنها در حال نشت اگر آنها به طور موقت از دست دادن اولیه که سطح استحکام.

و در عین حال بسیاری از تشک هوا که آیا آنها در حال کشیده یا نه آیا نشت در طول دوره از یک شب. بارها و بارها. و حتی اگر شما آنها را خاموش. این کاهش اعتبار برخی از تولید کنندگان ادعا می کند. و وجود دارد برخی از تخت هستند که به سادگی با دوام تر و به خوبی ساخته شده و بیش از دیگران است. اما airtightness روی حیله و تزویر است به قاضی حتی پس از شما باد تشک هوا و ممکن است به خودی خود نشان می دهد تنها در طول زمان. چنین اکثر تولید کنندگان ارائه یک سال گارانتی و یا گارانتی. چند گسترش است که به مدت دو سال. دیگران به شما 90 روز و پرتاب در چند وینیل تکه برای پوشش سوراخ زخم.

ادامه مطلب:

در اصل منتشر شد. از آن شده است به روز شده با جدید قالب بندی اما میدارد بدون تغییر از نسخه اصلی است.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>