استلا Creasy دارای نوزاد در مجلس در ایرلند سقط جنین بحث

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

کار MP استلا Creasy کمک به عوام بحث در مورد سقط جنین در ایرلند شمالی در حالی که حمل نوزاد دختر در آغوش او.

Ms Creasy یک مبارز سرسخت برای decriminalisation سقط جنین در ایرلند شمالی هشدار داد انتقال “نمی تبرئه ما از مسئولیت ما را به رعایت حقوق انسانی هر شهروند بریتانیا”.

او در ادامه به اصرار مجمع ایرلند شمالی برای قرار دادن به جلو پیشنهاد جایگزین اگر آنها مخالف با دولت بریتانیا در نظر دارد.

در زبان عوام به عنوان دخترش, Hettie ساخته شده خود را کمی خود را کمک به بحث کار MP برای Walthamstow گفت: “همه ما می دانیم که این یک مسئله دشوار است برای بسیاری که وجود دارد به شدت برگزار می شود نمایش در همه طرف از این بحث است.

“اما یکی از دلایل که چرا این خانه ایستاده بود تا برای حقوق بشر از تمام زنان در بریتانیا شد فقط به این دلیل آن را بیش از حد دشوار است به این معنی نیست که حقوق خود را باید تکذیب کرد.

“و انتقال نمی تبرئه ما از مسئولیت ما را به رعایت حقوق انسانی هر شهروند بریتانیا است. و من به احترام این استدلال که وزیر در حال ساخت به عنوان دختر من که حقوق بشر در قلب همه از این که نقش مجلس باید به آمده تا با طرح های جایگزین اگر آن را نمی کند مانند این مقررات است.

“از آنجا که به پیشنهاد این مقررات به معنی تاخیر بیشتر و احتمالا زنان ناامن انتخاب در ایرلند شمالی به دلیل وجود ندارد وضوح در مورد آنچه خدمات در دسترس به آنها.”

او ادامه داد که “در سفر است نه یک پایدار گزینه” برای زنان به دنبال سقط جنین به خصوص در طول زمان بیماری همه گیر.

“در حال حاضر وزیر می گوید او می خواهد برای دیدن وزارت بهداشت در ایرلند شمالی ارائه این خدمات است. او می تواند به ما بگویید که چه برنامه است که در واقع اگر مجمع ایرلند شمالی همچنان به می گویند که آنها نمی خواهند کمیسیون این خدمات ؟

“چگونه ما اطمینان حاصل شود که ما رعایت حقوق CEDAW که ما گفته اند هر زن در انگلستان است که به عنوان پوشش داده شود؟”

در پاسخ به ایرلند شمالی وزیر رابین واکر گفت: “من فکر می کنم که مهم است که ما باید در پایان نیاز به سفر و این چیزی است که این مقررات به درستی اجرا باید انجام دهد.”

او اضافه کرد که “چیزی است که می تواند لزوما باید انجام شود فورا” و دولت “ادامه خواهد داد به سرمایه گذاری و حمایت از سفر در این فاصله”.

آقای واکر گفت: “ما با وزارت بهداشت در ایرلند ارائه آنها را با پشتیبانی که آنها نیاز دارند و همچنان به شرکت مربوطه و پزشکی بدن به مطمئن شوید که این فرایند می تواند انجام شود به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“و من می خواهم پیوستن به او در یک بار دیگر اصرار مجلس برای تعامل با این پشتیبانی و این به طور فعال به منظور مطمئن شوید که ما یک مجموعه ای از اقدامات را در جایی که واقعا می تواند تحویل برای زنان و دختران در ایرلند شمالی است.”

در طول بارداری, Ms Creasy هدف قرار داده بود با پوستر های ضد سقط جنین, گروه CBRUK با توجه به نرم افزار-انتخاب موضع.

در ماه مه یک ضد سقط جنین مبارز موفق به لغو ممنوعیت ارسال تصاویر از Ms Creasy در کنار عکس یک جنین مرده در حوزه.

Ms Creasy گفت: این پوستر که به نظر می رسد در اطراف Walthamstow اکتبر گذشته ساخته شده او احساس “مورد آزار و اذیت”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>