جستجو توییتر برای ‘نژادپرستانه’ شما نشان می دهد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب – CNET


screen-shot-2020-06-05-at-1-04-17-pm.png

نتایج جستجو در توییتر برای “نژادپرست است.”

تصویر توسط CNET

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر رسمی realDonaldTrump است که در خدمت به عنوان یک نتیجه برای جستجو در سایت های رسانه های اجتماعی برای “نژادپرست است.”

روز جمعه برخی از کاربران توییتر با اشاره به این که رئیس جمهور حساب توییتر ذکر شده بود زیر مردم tab برای جستجو برای “نژادپرست است.” چند CNET کارکنان دیدم همان نتیجه زمانی که امضا کردن یک حساب و با استفاده از یک مرورگر وب خصوصی mode. بسیاری از حساب های که نشان داد تا در نتایج جستجو را تحت مردم tab به حال واژه “نژادپرستانه” و یا “نژاد پرستی” در توییتر نام یا bios.

توییتر سخنگوی گفت: اگر کاربران ذکر یک حساب کاربری در کنار شرایط خاصی حساب و کلمات کلیدی می تواند تبدیل به algorithmically ظاهر با هم به عنوان یک جست و توصیه. جستجو در توییتر نشان می دهد که کاربران شده اند ذکر تهمت حساب با کلمه “نژادپرست است.”

آنچه که برخی از مردم را دیدم جمعه هنگام جستجو توییتر برای “نژادپرست است.”


CNET

مغلوب ساختن پیشی جستن قفل شده در یک نبرد با توییتر و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی. هفته گذشته رئیس جمهور امضا فرمان اجرایی که با هدف محدود کردن حمایت های حقوقی که سپر Facebook, Twitter و دیگر شرکت های آنلاین از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران خود را. در روز سه شنبه مرکز دموکراسی و تکنولوژی شکایت تهمتادعا که منظور نقض متمم اول قانون اساسی است و یک حرکت تلافی جویانه علیه توییتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی پس از توییتر اضافه شده واقعیت-چک کردن برچسب به دو توییتهایی که در آن تهمت و ادعا کرد که پست الکترونیکی-در انتخابات رای خواهد بود “جعلی است.” کلیک کردن بر روی توییتر “حقایق” برچسب به ارمغان می آورد شما را به یک صفحه با توییت از رسانه های خبری است که می گویند پست الکترونیکی-در برگه های رای که به ندرت مربوط به تقلب انتخابات و مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای “بی اساس.”

توییتر نیز محجبه یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور در مورد تظاهرات در مینه سوتا قرار دادن آن در پشت توجه کنید که می گوید آن را نقض این شرکت قوانین در مورد “ستایش خشونت است.” اما به دلیل آن را در منافع عمومی به آگاهی از رئیس جمهور, اظهارات توییتر گفت: کاربران می توانند با کلیک بر روی یک دکمه نمایش در توجه به جلو بروید و خواندن توییت.

توییتر اقدامات ظاهر شده اند به یک نقطه اوج در یک رابطه بين محافظه کاران و رسانه های اجتماعی شرکت ها که مدت طولانی است که مملو. جمهوری خواهان می گویند گفتار خود که سانسور توسط Twitter, Facebook و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی هر چند این شرکت بارها و بارها رد کرده است که آنها درگیر در چنین سانسور.

کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

CNET را Queenie ونگ و شان کین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>