جویی در هزینه $51 Nixplay دانه Wi-Fi قاب عکس دیجیتال – CNET


nixplay-seed-10-black

این Nixplay دانه فوق العاده قاب عکس دیجیتال و جامد معامله در $119.


Nixplay

این است که بسیار عجیب و غریب به نوشتن در مورد معاملات. به نظر می رسد بی اهمیت در مقایسه با آنچه اتفاق می افتد در سراسر کشور در حال حاضر است. من به سادگی می گویند که روز پدر در راه است و اگر شما به دنبال چیزی خاص را به پدر من فکر می کنم این یک انتخاب بزرگ است. به علاوه آن را به ویژه در فروش برای دومین-پایین ترین قیمت همیشه. (تنها زمانی آن را ارزان تر بود در طول سال گذشته فصل تعطیلات.)

امروز تنها و در حالی که منابع آخرین, آمازون دارای Nixplay دانه 10.1 اینچ قاب عکس دیجیتال برای $118.99. که $51 کردن قیمت به طور منظم.

من نوشته ام در مورد این چند بار; آنها در میان محصولات مورد علاقه من. به جای نگاه کردن به همان قاب عکس شما را وادار به نگاه هزاران نفر در هرگز پایان دادن به تصاویر به صورت خودکار. آن را مانند یک راه بسیار خوبی برای در واقع چیزی را با تمام کسانی که عکس های شما ضربه محکم و ناگهانی با تلفن خود را. و اگر شما در حال دادن این را به عنوان یک هدیه است آن را راه بسیار خوبی برای به اشتراک گذاشتن عکس های جدید: شما فقط می توانید آنها را ایمیل و راست به قاب.

این دانه همچنین می توانید slurp pix از امثال Facebook, Instagram و عکس های گوگل. چرا که آن را متصل به Wi-Fi شما لازم نیست به صورت دستی کپی کردن عکس ها از یک درایو فلش یا کارت حافظه به عنوان قاب عکس از سال گذشته است.

این مدل خاص با این نسخهها کار در هر دو حالت افقی و یا عمودی; آن هوشمندانه طراحی شده بند ناف قدرت دو برابر به عنوان یک پایه قابل تنظیم. آن را دارای یک حسگر حرکتی است که تبدیل صفحه نمایش خاموش برای صرفه جویی در قدرت. بهترین از همه: هیچ هزینه ماهانه یا هر نوع از اشتراک. خرید آن را یک بار و شما انجام می شود.

می تواند به شما استفاده از, می گویند, یک, Amazon Fire قرص به عنوان یک اختصاص داده شده قاب عکس ؟ شما می توانید, اما آن را فاقد یک شماره از ویژگی های کلیدی. شادی از این چیزهایی است که قادر به سرعت و به آسانی اضافه کردن عکس های جدید و انجام این کار از راه دور.

بنابراین دریافت یک پدر و یا یکی برای خودتان. در هر صورت این یک خرید و شما نمی خواهد پشیمانی.

ادامه مطلب: هدیه روز پدر, راهنمای 2020

اجاره فقط رحمت در آمازون یا گوگل بازی به صورت رایگان

just-mercy
Warner Bros.

فقط رحمت است 2019 حقوقی درام بازیگران Michael B. Jordan, Jamie Foxx and Brie Larson. آن را بر اساس داستان واقعی از والتر McMillian که درخواست های خود را در محکومیت قتل با کمک یک جوان دفاع وکیل برایان استیونسون. برای یک مدت زمان محدود شما می توانید اجاره فقط رحمت رایگان در آمازون است. آن را در دسترس رایگان در Google Play به عنوان به خوبی.

این فیلم rated PG-13. این یک 4.8 ستاره, متوسط رتبه (5) از بیش از 2 ، 000 مشتریان آمازون و 4.5 در گوگل بازی. فوکس نامزد دریافت جایزه بود برای یک صفحه نمایش جایزه انجمن صنفی بازیگران برای عملکرد خود را.

من آن را دیده نشده است اما آن را در صف. برای تلفن های موبایل مانند یک فیلم بزرگ و همچنین یکی از مهم.

Read more: کلاسیک سیاه و فیلمسازان در حال حاضر رایگان در معیار کانال


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>