هیچ چیز خوبی در Netflix بکشد ؟ سعی کنید یکی از این streaming TV محاکمه – CNET


rick-and-morty-art

شراب خواری سه فصل اول از Rick and Morty به عنوان بخشی از خود را در 30 روز Hulu محاکمه.

HBO Max

من صادقانه باشد: حتی قبل از coronavirus Netflix بکشد به خوبی در حال اجرا بود کمی خشک برای من به خصوص در حال حاضر که من دمیده از طریق اوزارک فصل 3. خوشبختانه تعداد زیادی از دیگر خدمات جریان را به شدت با دیگر محاکمه رایگان برای افرادی که در خانه گیر کرده به این معنی که شما دیگر مجبور به سعی کنید به پاشنه کش کل فصل یا سری به فقط یک یا دو هفته.

در زیر من گرد کرده ام تا برخی از بهترین رایگان-محاکمه معاملات شما می توانید در حال حاضر. توجه داشته باشید که با بسیاری از آنها قوانین استاندارد اعمال می شود:

  • شما باید به ارائه شماره کارت اعتباری
  • پس از محاکمه به پایان می رسد, شما شروع به گرفتن صورتحساب در به طور منظم و ماهانه نرخ
  • اگر شما نمی خواهید برای دریافت صورتحساب شما نیاز به انصراف از قبل از محاکمه به پایان می رسد (نکته: راه اندازی یک یادآوری تقویم روز قبل)

یک چیز دیگر توجه داشته باشید: Showtime ذکر شده در زیر است یک بخش از ViacomCBS CNET شرکت مادر.

برای هر یک از خدمات من شامل توصیه های من برای چه به شراب خواری. اما من می خواهم توصیه های خود را بیش از حد, بنابراین لیست آنها را در نظرات!

ادامه مطلب: 10 بهترین خدمات به صورت رایگان, فیلم,

بلوط تلویزیون

گم شده خود را در هفته دوز Downton Abbey? پیدا کردن یکی دیگر از بزرگ انگلیسی سری در تلویزیون بلوط است که خانه را به یک ثروت از استرالیا و کانادا نشان می دهد و همچنین. استاندارد دادگاه طول می کشد فقط هفت روز اما promo code FREE30 خواهد شما نمره کامل ماه.

شما می توانید همچنان به عنوان یک بلوط مشترک برای $5.99 یک ماه اگر تخفیف اگر شما پیش پرداخت سالانه ($60).

چه به شراب خواری: یک مکان به نام خانه Detectorists خانم فیشر Murder Mysteries

Netflix: 30 روز

Netflix

اگر حافظه در خدمت Netflix همواره یک محاکمه 30 روز پس هیچ چیز وجود دارد “تمدید” در اینجا. (هنوز رتبهدهی نشده است به هر حال — سرفه, سرفه, چگونه راجع به آن Netflix بکشد؟) هنوز هم فرض کنید شما در حال حاضر گرفته شده استفاده از آن را یک ماه رایگان است که در آن به مصرف بسیار عمیق به خوبی از تلویزیون نشان می دهد, فیلم و محتوای اصلی.

پس از محاکمه اشتراک در شروع $8.99 یک ماه هر چند شما احتمالا رفتن به می خواهید حداقل $12.99 برنامه بنابراین شما می توانید لذت بردن از با کیفیت بالا در جریان است.

چه به شراب خواری: Better Call Saul, BoJack Horseman غریبه چیزهای تاج پادشاه ببر

جیم Samantha/Showtime Networks

پی اس ممکن است دارای اعتبار از HBO اما وجود دارد مقدار زیادی از چیزهای خوب به تماشای وجود دارد — و کامل 30 روز است که در آن به تماشای آن. برای مثال اگر شما هرگز دیده می شود Matt LeBlanc سری قسمت, آیا خودتان را به نفع بزرگ. این یکی از مهمترین bingeable نشان می دهد تا کنون.

پس از محاکمه یک اشتراک به شما هزینه $10.99 یک ماه.

چه به شراب خواری: میلیاردها قسمت های فرار در Dannemora, میهن

چه جریان مورد علاقه خود را از خدمات در حال حاضر ؟ و آن یکی(ص) آیا شما برنامه را امتحان کنید ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را (و مشاهده توصیه) در نظرات.

در اصل منتشر شده در ماه گذشته. حذف و تمدید محاکمه می پردازد که دیگر در دسترس است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان ماه ژوئن 2020


4:48


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن پاسخ در پرسش و پاسخ ما صفحه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>