نیکولا مسائل سفارش خرید برای $30 میلیون در توليد هيدروژن تجهیزات – Roadshow


Nikola Tre

نیکولا می خواهد به امریکا در هیئت مدیره هیدروژن قطار و شروع آن با پنج سنگین پر کردن ایستگاه.


نیکولا

مشکل اصلی با هیدروژن سلول های سوخت وسایل نقلیه است که پر از لکه در دسترس بودن نه تنها ایستگاه بلکه از هیدروژن خود را. برقی نیمه شرکت Nikola می خواهد برای رفع این گرفته است که در آن یک گام بزرگ در ایجاد یک جدید تر و گسترده سوخت گیری هیدروژن در شبکه با صدور سفارش خرید برای $30 میلیون ارزش electrolyzers با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده در روز چهارشنبه.

30 میلیون دلار است که بسیاری از استخوان و صدف و یا هر آنچه که شما آنها را — به خصوص برای یک شرکت مانند نیکولا. هنوز هم اگر آن را به رویاهای خود را از یک هیدروژن-طراحی الکتریکی آینده کار این است که یک گام مهم به سوی آن است.

آن است که خرید هیدروژن electrolyzers (با نام مستعار ماشین آلات است که هیدروژن از آب) از یک شرکت به نام Nel هیدروژن است که در اسلو نروژ و عمل در سراسر جهان است. خروجی ترکیبی از تمام electrolyzers است که تخمین زده می شود حدود 40,000 کیلوگرم (یا 88,000 پوند) در هر روز. برای برخی از دیدگاه تویوتا Mirai هیدروژن مخازن نگه فقط پنج کیلوگرم است.

“ما در حال ایجاد بزرگترین هیدروژن شبکه در جهان است و من نمی تواند خودمان افتخار به Nel بخشی از آن گفت:” ترور میلتون نیکولا شرکت بنیانگذار و رئیس اجرایی در یک بیانیه است. “این electrolyzers را حمایت پنج سنگین هیدروژن ایستگاه های آن را پوشش کشورهای مختلف و مسیرهای حمل و نقل. آینده حمل و نقل پاک است که در اینجا و ناوگان پوشش تا به بخشی از این انتقال با نیکولا.”

نیکولا تخمین می زند که آن را آماده خواهد شد برای ارسال سفارش دیگر باقی مانده از تجهیزات مورد نیاز برای آن ایستگاه در چند ماه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 2021 تویوتا Mirai: هیدروژن هرگز نگاه خیلی خوب


1:33

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>