صدها نفر تجمع برای زندگی مهم شب زنده داری در هالیفاکس: “ما در همبستگی’

صدها نفر از مردم جمع شده در میدان رژه در هالیفاکس در شب جمعه به افتخار زندگی مردم دست به خشونت پلیس در کانادا و سراسر جهان است.

شمع افروزی آغاز شده و مردم پس از راهپیمایی به ایستگاه پلیس در گوتینگن و خیابان که در آن آنها قرار داده شده شمع روشن در مراحل.

“با ما شمع روشن و جمعی ما غم و اندوه و خشم ما ایستاده در همبستگی با دیگر #BlackLivesMatter حرکات در سراسر جهان” سازمان نوشت: در Facebook.

ادامه مطلب: هزاران شرکت در ضد نژادپرستی تجمع در هلیفکس

صلح آمیز شب زنده داری برگزار شد پس از یک هفته از شورش در سراسر ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید.

46 نوجوان سیاه پوست کشته شد در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او در طول بازداشت یک حادثه است که در تلفن همراه تصویری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شده اند وجود دارد بسیاری از تظاهرات مسالمتآمیز و vigils مثل یک در هالیفاکس در سراسر ایالات متحده و کانادا است.

ادامه مطلب: صدها نفر خارج از نوبت در هالیفاکس برای راهپیمایی علیه نژادپرستی

“من سپاسگزار هستم که این انجمن به حضور و گوش دادن به سخنرانان در حالی که نشان دادن اعداد از ما که خواستار تغییر” گفت: لری کورتیس در یک پست در Facebook رویداد صفحه.

“ما نمی توانیم توقف راهپیمایی/اعتراض تا زمانی که ما شاهد تغییر و من ادامه خواهد داد به نشان می دهد تا زمانی که این حوادث سازمان یافته” لری نوشت.

از مردم خواسته شد به پوشیدن ماسک مراقب باشید به فاصله فیزیکی از دیگران و به ضد عفونی کننده دست در صورتی که برخی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

قدرتمند لحظات از ضد نژادپرستی تظاهرات در تورنتو

قدرتمند لحظات از ضد نژادپرستی تظاهرات در تورنتو

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>