چگونه بوریس جانسون کاهش یافته و به قول خود به امریکا را رد کلر مرغ

MPs و فعالان عصبانی هستند در مورد خیابان داونینگ انداختن تعهد به قبول ما مواد غذایی مانند کلر و مرغ هورمونی-تغذیه گاو و خوک به عنوان بخشی از معامله تجاری.

یک نگاه سریع در گاهشمار رویدادهای آن را روشن می سازد که چگونه این اتفاق افتاده است.

10 ژانویه 2020

محیط کار ترزا ویللیرس روشن بود: “ما نمی خواهد واردکننده کلر-مرغ. ما نمی خواهد در واردات هورمون-درمان گوشت گاو,” او گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک Countryfile برنامه. این به طور موثر تکرار دیرینه سیاست در نظر گرفته شده اند در محل پس از 2017 زمانی که مایکل گوو گفت بریتانیا نمی خواهد پایین تر مواد غذایی خود را استاندارد.

30 ژانویه 2020

کمتر از سه هفته بعد چیزی تغییر کرده است. وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo بود در مصاحبه با LBC رادیو و روشن ساخته است که اگر انگلستان می خواستم یک معامله تجاری این امر نیاز به باز کردن آن مواد غذایی کابینت برای ما تولید می کند. “ما بپرسید خواهد بود آن را به عنوان است دیگر مذاکرات,” او گفت:. او پیشنهاد انگلیسی کشاورزان شد و ترس از رقابت با محصولات و اضافه کرد “ما نیاز به باز و صادقانه در مورد رقابت. ما نیاز به مطمئن شوید که ما نمی با استفاده از ایمنی مواد غذایی به عنوان یک نیرنگ به تلاش و حمایت از یک صنعت خاص است.”

23 فوریه سال 2020

آنچه اتفاق افتاده نشان می دهد این پیام را شنیده بود با صدای بلند و روشن در لندن است. در مورد تعهد به حفظ استانداردهای غذایی کمتر از یک ماه پس از Pompeo مداخله در این محیط جدید وزیر جورج Eustice حاضر به تضمین ممنوعیت – بیان کرد که دولت تا به حال “هیچ برنامه ای” برای تغییر قانون است.

5 مارس سال 2020

این زمانی است که ایران با آمریکا به طور رسمی افتتاح شد. در این روز چاک Grassley این سناتور جمهوری خواه از کشاورزی ایالت آیووا که صندلی سنای آمریکا – که جارو قدرت در تجارت – شرح و بسط بیشتر است. گرفتن ممنوع, ما غذا در بشقاب نبود فقط بخشی از معامله… تا آنجا که او نگران آن بود که معامله. “من امیدوار هستم که به انجام این است که اگر ما یک معامله خوب با انگلستان در کشاورزی آن را شرمسار اروپا” آقای Grassley گفت.

4 ژوئن 2020

با ایران در حال اجرا در کمتر از ماه, خیابان داونینگ به نظر می رسد که خورده و یا حداقل قرار دادن این موضوع از آمریکا مواد غذایی بر روی میز است. مقاله ای در روزنامه دیلی تلگراف به نقل از یک منبع دولتی هجی کردن انگلستان طرح که بوریس جانسون سخنگوی نمی توانست انکار کند که مورد سوال بعد در یک جلسه مطبوعاتی از روزنامه نگاران. او همچنین حاضر به تکرار این تعهد در کلر مرغ که در حال حاضر ظاهرا تاریخ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>