در اینجا هر محل ما فرود یا سقوط ربات در مریخ – CNET


mars-2020-rover-nasa

مریخ در 2020 مریخنورد است که مجموعه ای را به ایجاد راه خود را به سیاره سرخ در سال 2020 است.


NASA/JPL-Caltech

هر دو ناسا و چین آژانس فضایی امیدواریم که به راه اندازی جدید rovers برای مریخ در هفته های آینده و اگر آنها آن را به آنها را تبدیل به 9 و 10 و صنعت با موفقیت به زمین بر روی سطح سیاره ما ،

امیدوارم نه ناسا پشتکار رور و نه چین Tianwen-1 رور تبدیل شدن به بعدی ماشین برای پایان دادن به ماموریت خود ناگهان با یک تصادف فرود بر روی مریخ. حداقل دو صنعت را لغو کرد در حالی که چهار نفر دیگر را از دست داده اند در تماس با زمین فقط قبل یا بعد از فرود.

به علامت آینده مریخ راه اندازی نجومی که رخ می دهد تنها زمانی که سیاره ها بهترین تراز برای سفر هر 26 ماه سیاره جامعه قرار داده و با هم در زیر نقشه از تمام 17 مریخ فرود تلاش گذشته و آینده از طریق برنامه ریزی شده 2023 فرود یک مریخ نورد اروپایی و روسی لندر.

20200603-map-mars-landing-sites-2020-detailed-ver1-3.png
سیاره ای جامعه

جالب است که تمام هشت موفقیت آمیز مریخ فرود شده اند و ماموریت های ناسا اگر چه آژانس فضایی آمریکا نیز تا به حال شکست خود را هنگامی که Mars Polar Lander از دست داده بود در سال 1999.

به عنوان نقشه نشان می دهد پشتکار را زمین نسبتا نزدیک به منطقه که در آن سازمان فضایی اروپا Beagle 2 گذشته بود دیده می شود. این سیاره از دست رفته تماس با این کاوشگر پس از جدایی و پایان ماموریت خود را به طور ناگهانی اگر چه بعدها معلوم شد که با موفقیت فرود آمد.

سیارهای جامعه امیلی Lakdawalla قرار داده و با هم نقشه همراه با دستی infographic زیر وجود دارد اطلاعات بیشتر در مورد برخی از فرود در اینجا.

ناسا پشتکار مریخ نورد در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای راه اندازی جولای 17 و لمس کردن در Jezero دهانه on Feb. 18.

20200603-map-mars-landing-sites-2020-simple-ver1-2.png
سیاره ای جامعه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>