دولت ممکن است در صورت اقدام قانونی پس از حاکم کردن مدرسه رایگان کوپن غذا برای کودکان محروم در تابستان امسال

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دولت در مواجهه با چشم انداز اقدام قانونی بعد از خیابان داونینگ حکومت ارائه وعده غذایی رایگان در مدارس کوپن برای کودکان محروم در انگلستان در طول تعطیلات تابستان.

وکلا برای مواد غذایی خیریه حفظ با ارسال نامه ای به وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون خواستار فوری روشن از آنچه که اقدامات او را برای جلوگیری از “تعطیلات گرسنگی” و هشدار از اقدام دادگاه اگر پاسخ او کافی بود.

آن را به عنوان صندلی از عوام کمیته آموزش و پرورش با نفوذ حزب محافظه backbencher رابرت Halfon صحبت کردن در برابر این تصمیم گفت که ضربه سخت-تا خانواده با کاهش درآمد به دلیل coronavirus مستند.

دولت معرفی £15-یک-کودک هفتگی سوپر مارکت کوپن طرح به اطمینان حاصل شود که حدود 1.3 میلیون بیکار واجد شرایط دریافت غذای رایگان در ادامه به آنها را دریافت کنید در حالی که مدارس تعطیل هستند و پس از فشار افکار عمومی این برنامه تمدید شد در طول تعطیلات عید پاک و نیم مدت است.

اما بوریس جانسون سخنگوی رسمی روز پنجشنبه گفت که این طرح اجرا نمیشد در طول تابستان اشاره به جای جداگانه £9 میلیون تعطیلات فعالیت ها و برنامه غذایی برای کودکان محروم.

حفظ گفت: جایگزین طرح تحت پوشش فقط 50,000 کودکان از خانواده های کم درآمد – 4 درصد از کسانی که با بهره گیری از وعده های غذایی مدرسه در انگلستان

دولت ویلز در حال حاضر اعلام کرد که آن را ادامه خواهد داد به ارائه £19.50 هر کودک در هر هفته بودجه به صورت رایگان مدرسه غذا ارائه در طول تابستان به کودکان در یک طرف مرز کمک گرفتن مناسب و معقول غذایی روزانه است را تکذیب کرد به کسانی که در طرف دیگر.

آقای Halfon گفت: این مهم برای آقای ویلیامسون و صدراعظم Rishi Sunak به تجدید نظر در این تصمیم که ضربه خانواده به عنوان حمایت از دولت را حفظ طرح از رده خارج در طول تابستان پیشرو به احتمال موج موانعی برای furloughed کارکنان.

نوشتن در توییتر گفت: “Free وعده های غذایی مدرسه (هستند) مورد نیاز در طول تابستان به خصوص اگر وجود دارد در حال گرفتن تا تابستان مدارس. همه آمار به خوبی نشان می دهد-تغذیه کودکان به معنی یادگیری بهتر.”

حفظ اجرایی Kath Dalmeny گفت: “در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ما شنیده می شود بیشتر و بیشتر داستان از خانواده ها با کودکان در تلاش برای قرار دادن غذا روی میز با توجه به داشتن بیش از حد پول کمی. وضعیت رو بدتر به عنوان پدر و مادر از دست دادن شغل و درآمد.

“صدها هزار نفر از کودکان رفته اند بدون غذا و مواد غذایی بسیاری از بانک ها و مقامات محلی به ما گفته اند آنها نمی تواند نگه دارید تا با بهمن از تقاضا برای مواد غذایی اضطراری کمک کند.

“گرسنگی هیچ احترامی برای مدت زمان تاریخ. در طول مستند حفظ و بسیاری از دیگران بارها و بارها به حکومت تضمین می کنند که کودکان آسیب پذیر دریافت مواد غذایی آنها نیاز دارید شامل بیش از این طولانی تعطیلات تابستان. ما تلاش کرده اند همه چیز را ما می تواند از فکر می کنم برای امن سمت راست هر کودک به مواد غذایی در عین حال این هفته دولت گفت: هیچ برنامه ای برای کمک به اکثریت کودکان آسیب پذیر بیش از تابستان است.


“قانونی اقدام آخرین رفت و آمد مکرر اما زمان آن رسیده است. کودکان گرسنه در مستند نمی مارس به مجلس به تقاضای حقوق خود را, بنابراین این است که چرا ما در حال صحبت کردن با آنها.”

این crowdfunded اقدام قانونی است که از حمایت قانون خوب پروژه که مدیر Jolyon موآم گفت: “هیچ کودکی نباید گرسنه در یکی از ثروتمندترین کشورهای روی زمین است. واقعا که ساده است.

“دولت اذعان این که آن را معرفی مواد غذایی کوپن طرح برای اطمینان از کودکان واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه تغذیه می شدند هنگامی که مدارس تعطیل مستند.

“هیچ چیز بهتر از این طرح معرفی شد. میلیون ها نفر از خانواده ها در سراسر کشور هنوز مشکلات مالی به دلیل بیماری همه گیر. در عین حال دولت هنوز هم می آیند تا با یک برنامه مناسب و معقول برای اطمینان از بچه ها همین حالا گرسنه. اگر آنها نمی, ما را رسمی و قانونی عمل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>